reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Gratulacje bijącego serduszka [emoji7] ja mam nadzieję na wizytę pod koniec sierpnia, jesteśmy od miesiąca w Norwegii i jeszcze nie ogarniam systemu [emoji23]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Może w wątku z podaniem imion itp dodamy info skąd jesteśmy?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O to starsza jesteś[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ja z sierpnia[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Czyli raczej zdążymy przed 30[emoji23][emoji23][emoji23]
to będziesz miała sporą różnicę wieku między dziećmi. ale myslę, że przyzwyczaisz się szybko ;)
a dzieci też szybko rosną.



oj, nie... czwarte. mam synka 8 lat, synka 6 lat I najmłodszego 11 miesięcy


śliczny niebieskooki blondasek :-) :)


to szybciej się uwinęłaś :wink: ja miałam z kolejnym jeszcze poczekać, ale widocznie teraz jest lepszy czas


ja nie przepadam za grupami na fb, bo robi się z tego czat a nie forum I ciężko jest komukolwiek odpisać jak się np. 1 dzień nie wchodziło, nie wiadomo o co chodzi


ja miałam w 2 ciąży problem z tarczycą. w 3 ciąży niby miałam tsh ok. 3, norma jest do 4, ale podobno u cieżarnych szybciej się wprowadza eutyrox, ale lekarz zadecydował że nie I nie brałam. ogólnie wszystko było ok z moimi wynikami I z dzieckiem

pegas - witaj!


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga jak znajdziesz daj znać. Chociaż ja i tak zamawiam na Niemcy to tylko 100zl.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Tam było chyba około 165€ za komplet.

Agnes

Aga jak znajdziesz daj znać. Chociaż ja i tak zamawiam na Niemcy to tylko 100zl.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
1502214960-aaaaaa.png


Agnes
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, nieśmiało się witam, w poniedzialek test z jasną kreską, dzis beta 103,
Caly czas drżę i nie umiem się jeszcze cieszyć, bo w lutym mialam poronienie zatrzymane w 8tc, nigdy mnie usłyszałam serduszka
Teraz boję powtórki, wizytę mam 1 wrzesnia, jak tylko zobaczę bijące serce zacznę się porządnie cieszyć.
Teoretyczny termin to 12 kwietnia
 
Cześć, nieśmiało się witam, w poniedzialek test z jasną kreską, dzis beta 103,
Caly czas drżę i nie umiem się jeszcze cieszyć, bo w lutym mialam poronienie zatrzymane w 8tc, nigdy mnie usłyszałam serduszka
Teraz boję powtórki, wizytę mam 1 wrzesnia, jak tylko zobaczę bijące serce zacznę się porządnie cieszyć.
Teoretyczny termin to 12 kwietnia
Wiem o czym mówisz. Trzymam kciuki! Ja też czekam na ten moment...

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, nieśmiało się witam, w poniedzialek test z jasną kreską, dzis beta 103,
Caly czas drżę i nie umiem się jeszcze cieszyć, bo w lutym mialam poronienie zatrzymane w 8tc, nigdy mnie usłyszałam serduszka
Teraz boję powtórki, wizytę mam 1 wrzesnia, jak tylko zobaczę bijące serce zacznę się porządnie cieszyć.
Teoretyczny termin to 12 kwietnia
witaj[emoji4] ja pod koniec stycznia przez to przeszłam co Ty i też są obawy.W czwartek wizyta i mam nadzieję ,ze tym razem będzie wszystko porządku i serduszko będzie biło jak dzwon.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry