reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej, muszę Was nadrobić bo szybko zaczęłyście forum [emoji16] i produkcja postów pełną parą widzę [emoji4]

Dołączam do "drużyny", 6+5, om 23.06 [emoji16]

Jestem też marcową mamą 2016, to mój Natek [emoji4]
1502208305-aaaaaa.jpeg
rączkę stracił jeszcze w brzuszku, przez taśmy owodniowe, ale na szczęście niczego mu to nie utrudnia, broi za trzech [emoji57] [emoji23]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 6 +4 ,om 24.06 może urodzimy w tym samym terminie [emoji4].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

@a_gdyby_tak
Ja badalam na początku czerwca było 2,800 myślisz ,ze warto teraz powtórzyć to badanie.Ogólnie miałam robiony caly przekrój hormonalny,ale po tym jak zaszlam w ciaze to gin powiedział ,ze tę wyniki już nie ważne i nie będziemy ich omawiać [emoji53].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witaj Asia i witaj Dominiko i pegas!

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też 88 rocznik z czerwca[emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiek jak wiek.... :) Pierwsze urodziłam na 22 urodziny ... A,teraz kminiłam czy ja nie będę za stara...
to będziesz miała sporą różnicę wieku między dziećmi. ale myslę, że przyzwyczaisz się szybko ;)
a dzieci też szybko rosną.

witam dominka81 ! jestes dokladnie w mojej sytuacji ....wiekowej :)
czy to pierwszy Twoj dziec?

oj, nie... czwarte. mam synka 8 lat, synka 6 lat I najmłodszego 11 miesięcy

Jestem też marcową mamą 2016, to mój Natek
śliczny niebieskooki blondasek :-) :)

Dominika81 to jesteś rocznik mojego męża
emoji23.png

Ja trzecie dziecko, jeśli nic się nie zmieni na gorsze, to urodze jeszcze przed zmianą kodu na trójkę z przodu
emoji6.png
to szybciej się uwinęłaś :wink: ja miałam z kolejnym jeszcze poczekać, ale widocznie teraz jest lepszy czas

Dziewczyny, a może, jeśli macie, założymy sobie grupę na fb?
ja nie przepadam za grupami na fb, bo robi się z tego czat a nie forum I ciężko jest komukolwiek odpisać jak się np. 1 dzień nie wchodziło, nie wiadomo o co chodzi

Jestem po wizycie u endo. Mimo że norma tsh nie została znacznie przekroczona zostało włączone leczenie. Eutyrox plus jod
ja miałam w 2 ciąży problem z tarczycą. w 3 ciąży niby miałam tsh ok. 3, norma jest do 4, ale podobno u cieżarnych szybciej się wprowadza eutyrox, ale lekarz zadecydował że nie I nie brałam. ogólnie wszystko było ok z moimi wynikami I z dzieckiem

pegas - witaj!
 
Jest serduszko[emoji7] [emoji7] [emoji7] termin mam wyłączony na 29.03 - mam nadzieję że pozwolicie mi zostać z kwietniowkami[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje!!:)Oczywiście mamy nadzieje,ze z nami zostaniesz;)

Hej, muszę Was nadrobić bo szybko zaczęłyście forum [emoji16] i produkcja postów pełną parą widzę [emoji4]

Dołączam do "drużyny", 6+5, om 23.06 [emoji16]

Jestem też marcową mamą 2016, to mój Natek [emoji4]
1502208305-aaaaaa.jpeg
rączkę stracił jeszcze w brzuszku, przez taśmy owodniowe, ale na szczęście niczego mu to nie utrudnia, broi za trzech [emoji57] [emoji23]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Super chłopak:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ooo ! hej dla nowych ciężarówek .
Ja już teraz nie ogarniam codziennie wszystkich postów , a co dopiero jak się rozkręci na dobre [emoji33][emoji33]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry