reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Troche Wam zazdroszcze dziewczyny tych czestych USG i badan etc...ale jakos ( z pomoca pryw gin) przetrwalam pierwsza ciaze w UK to I druga dam rade :)

Natomiast ja mialam cesarskie ciecie planowane ( a i tak synek ! tydzien przed wyskoczyl czyli w sumie 38 tydz1 dzien ) I gdyby wlasnie nie wizyty u pryw gin to bysmy nawet nie wiedzieli ze synek jest w pozycji posladkowej do samego porodu I wtedy dopiero bylaby heca.... :(

arvena31 a ile lat ma corcia ?

I skad wiesz ze teraz synek bedzie ;)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja mam wszystko. Wózek, łóżeczko (stoi rozłożone ale córka trzyma tam zabawki bo spać w nim nie będzie). Jedynie nie mam ubranek dla chłopca.
Ja tez nie jestem przygotowana na chłopca. Ale coś się wymyśli :) siostra dla córki swojej kupowała taki unisex więc coś się wybierze :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez nie jestem przygotowana na chłopca. Ale coś się wymyśli :) siostra dla córki swojej kupowała taki unisex więc coś się wybierze :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi ciągle mama powtarzała, że kupuje wszystko dziewczęce a co jak będzie kolejny chłopczyk. Ale jak tu nie kupować jak te rzeczy takie słodkie?
Ale wózek dla chłopca też będzie ok bo beżowo biały

Mi wg chińskiego kalendarza wychodzi dziewczynka. Poprzednie dwa razy nie pomylił się[emoji23]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Aż sprawdziłam i u mnie też dziewczynka ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
1502196071-aaaaaa.png



Ciekawe [emoji41]

Agnes
 
Witamy witamy :)
Nie będę "najstarszą starowinką" hurraaa[emoji13]

Proponuję założyć nowy wątek, który każda z nas będzie mogła edytować w miarę rozwoju ciąży. Gdzieś widziałam na forum u innych mam. Podpowiedzcie czy chcecie coś takiego, lub ewentualnie o co jeszcze uzupełnić.

Moja propozycja:
Imię :
Wiek:
Ciąża nr:
Termin porodu:

A w dalszym okresie:
Płeć dziecka:
Imię:

Jeśli uważacie że to zbytni ekshibicjonizm to tematu nie było. .. [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To może założymy ten wątek? Z dnia na dzień nas przybywa więc tam będzie wątek w którym w pewien sposób przedstawimy się :)

Jak usunąć wątek? Bo też założyłam ;)
I nie wiem jak go zlikwidować
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
IwonaWAW I Wanda123 -ja slyszalam bicie serca -ale to bylo tez moje pierwsze usg 6tydz 5dzien.

a I mowilam tu o mojej pierwszej ciazy z synkiem...
 
Ostatnia edycja:
Do góry