reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@Adas1304 strasznie ci współczuje twojej straty.Na szczęście teraz bedziecie pod dobrą opieką.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje.

O matko... strasznie mi przykro[emoji17] nawet nie potrafię sobie wyobrazić Twojego bólu [emoji17]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez nie wiem jak ja daje rade sama ,powiem szczerze.Ostatnio powiedziałam do lekarza tutaj,ze skoro znowu chce sprubowac to albo jestem chora psychicznie ,albo bardzo silna.To jest moja szosta ciaza raz stracila w 18 tyg coreczke ostatnio w 37 a poprzednio na wczesnym etapie.Na szczęście mamy cudownego synka,ktory ma 6 lat,chyba dzięki niemu się nie zlamalam,bo wiedziałam,ze chce mieć mame.To dla niego pragniemy rodzeństwa.Duzo o tym mowi,ze koledzy maja a on nie tym bardziej jest mi ciężko,wiec spróbujemy jeszcze i zobaczymy..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja tez nie wiem jak ja daje rade sama ,powiem szczerze.Ostatnio powiedziałam do lekarza tutaj,ze skoro znowu chce sprubowac to albo jestem chora psychicznie ,albo bardzo silna.To jest moja szosta ciaza raz stracila w 18 tyg coreczke ostatnio w 37 a poprzednio na wczesnym etapie.Na szczęście mamy cudownego synka,ktory ma 6 lat,chyba dzięki niemu się nie zlamalam,bo wiedziałam,ze chce mieć mame.To dla niego pragniemy rodzeństwa.Duzo o tym mowi,ze koledzy maja a on nie tym bardziej jest mi ciężko,wiec spróbujemy jeszcze i zobaczymy..
Musi być teraz dobrze[emoji5] będziemy Cię tu wszystkie z całego serca wspierać jak tylko będziemy umiały[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musi być teraz dobrze[emoji5] będziemy Cię tu wszystkie z całego serca wspierać jak tylko będziemy umiały[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Musi być teraz dobrze[emoji5] będziemy Cię tu wszystkie z całego serca wspierać jak tylko będziemy umiały[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje.
 
Hej mamuski!
Odzywalam sie do was wczoraj ale chyba niestety do Was nie dolacze, dzis zrobilam kolejny test z porannego moczu i plusik pokazal sie wyrazniejszy niz wczoraj to mnie pocieszylo ale chcialam miec pewnosc i za wasza namowa pojechalam kupic ten elektroniczny ktory zrobilam dzis w poludnie i on pokazal brak ciazy :( jakis horror z tymi testami nie wiadomo w ktory wiezyc :( a juz sie wczoraj tak cieszylam, ale czuje jeszcze jakbym zaczynala cos plamic (mialam niteczke krwi w sluzie) i teraz wraz nie wiem czy to @ idzie czy to moze to plamienie implantacyjne sie zaczyna, a w drugim dniu cyklu powinnam znowu zaczac brac Clo.
Miala ktoras z was to plamienie? jak to rozroznic od @? jestem juz dzis zalamana, doradzcie cos dziewczyny :(

dolacze wam zdjecia tych testow, pozdrawiam. Tylko złą datę wstawiłam hi hi zapomniałam że już sierpień głupia ;)
IMG_20170804_105315704_HDR.jpg
IMG_20170804_104143955_HDR.jpg


Chyba jednak bedzie najlepiej jakby co pomimio plamien zrobic z porannego moczu ten elektroniczny, zeby miec pewnosc czy zaczc brac Clo czy nie.Rano powinien dac dobry wynik bo moze jednak w poludnie bylo hormonu za malo ,sama juz nie wiem i sie pocieszam :(
 

Załączniki

  • IMG_20170804_105315704_HDR.jpg
    IMG_20170804_105315704_HDR.jpg
    671,3 KB · Wyświetleń: 376
  • IMG_20170804_104143955_HDR.jpg
    IMG_20170804_104143955_HDR.jpg
    281 KB · Wyświetleń: 381
Witaj,jeszcze się nie załamuj ja miałam takie plamienie implantacyjne w dniu spodziewanej miesiączki.Jesli to nie jest krwawienie ,tak jak przy regularnej@ a tylko nieznaczna ilość,moze znaczyc o takim plamieniu.Trzymam kciuki
 
monia jak dla mnie te zwykle testy pokazuja wyraznie ciaze. Moze rzeczywiscie to kwestia pory pobrania i sprobuj z tym elektroniczntm znowu rano. Sama nie wiem co Ci doradzic, ale z tego co wiem to testy myla sie raczej przy negatywnym wyniku, a nie odwrotnie. Dlatego moze ten elektroniczny sie myli?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najlepiej robić test z porannego moczu.Co do plamienia to może być implantacja.Czasami tez delikatne plamienia zdążają się w dniu @ tylko trzeba pilnować ich intensywności.Staraj się nie denerwować i powtórz jutro z rana test.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki dziewczyny za pocieszanie,
majorka kochanie nie moge zrobic bety niestety mieszkam w Uk i tu nie jest tak latwo zrobic :(
jeszcze mnie strasznie jajnik z ktorego byla owulka zaczal bolec:(
A wczoraj (BRAWO JA) zaczelam sobie liczyc kalkulator porodu i wyszlo ze 13,piatek i jeszcze bardziej w to uwiezylam bo moj synus i duzo osob w rodzinie tez z 13 :)))
no ale niestety pewnie dupa z tym wszystkim, ale nie mam wyjscia czekam do jutra i dalej testuje....
 
reklama
Dzieki dziewczyny za pocieszanie,
majorka kochanie nie moge zrobic bety niestety mieszkam w Uk i tu nie jest tak latwo zrobic :(
jeszcze mnie strasznie jajnik z ktorego byla owulka zaczal bolec:(
A wczoraj (BRAWO JA) zaczelam sobie liczyc kalkulator porodu i wyszlo ze 13,piatek i jeszcze bardziej w to uwiezylam bo moj synus i duzo osob w rodzinie tez z 13 :)))
no ale niestety pewnie dupa z tym wszystkim, ale nie mam wyjscia czekam do jutra i dalej testuje....
Akurat to że jamnik z którego była owulacje boli to dobry znak. Połóż się postaraj uspokoić i poczekaj. Trzymam kciuki. Przeszłam ciążę biochemiczna czyli naturalne poronienie i to strata jak każda inna... Będzie dobrze. Masz jakiś progesteron? Mogłabyś wziasc

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry