reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja tak miałam ta kropka to pęcherzyk [emoji3].Na wczesnym etapie zawsze nie wiele widać.Mialam robione usg praktycznie zaraz po @ w 34dc. Jak się stresujesz czy z dzidzia dobrze idź może na betę i sprawdź czy dobrze przerasta po 48h.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Lekarz mnie uspokajał i powiedział ze skoro trzy testy wyszły pozytywne to bety nie musze robić i na pewno bedzie wszystko dobrze tylko teraz trzeba czasu :)
 
reklama
Ja chodzę do ginekologa prywatnie i tak juz chyba zostanie. Chodzę to duzo powiedziane bo dopiero 2 tygodnie temu byłam na swojej pierwszej wizycie i wczoraj po raz drugi. Lekarz sie śmiał ze dwa tygodniu temu przyszłam i byłam w kulkudniowej ciąży :-D Ja z partnerem szczególnie sie nie staraliśmy tak jakos nam wyszło i teraz czekamy na potwierdzenie wszystkiego zeby moc ogłosić rodzicom ze po raz pierwszy zostaną dziadkami, oj to bedzie szok :biggrin2:
 
Ja chodzę do ginekologa prywatnie i tak juz chyba zostanie. Chodzę to duzo powiedziane bo dopiero 2 tygodnie temu byłam na swojej pierwszej wizycie i wczoraj po raz drugi. Lekarz sie śmiał ze dwa tygodniu temu przyszłam i byłam w kulkudniowej ciąży :-D Ja z partnerem szczególnie sie nie staraliśmy tak jakos nam wyszło i teraz czekamy na potwierdzenie wszystkiego zeby moc ogłosić rodzicom ze po raz pierwszy zostaną dziadkami, oj to bedzie szok :biggrin2:
Ja juz kilku osoba powiedziałam [emoji3].Zaznaczając, że to jeszcze nic pewnego.Tylko z tesciami czekam im to bym nigdy nie powiedziała,ale tak się nie da [emoji17].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz kilku osoba powiedziałam [emoji3].Zaznaczając, że to jeszcze nic pewnego.Tylko z tesciami czekam im to bym nigdy nie powiedziała,ale tak się nie da [emoji17].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie wie tylko chłopak i przyjaciolka. Rodzicom chłopaka tez najchętniej bym nie powiedziała :( Z chłopakiem jesteśmy razem 8 miesięcy dopiero, on jest jedynakiem a jego rodzice sa bardzo specyficzni i raczej za sobą nie przepadamy
 
Ja juz kilku osoba powiedziałam [emoji3].Zaznaczając, że to jeszcze nic pewnego.Tylko z tesciami czekam im to bym nigdy nie powiedziała,ale tak się nie da [emoji17].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja powiedziałam tylko siostrze. Mam ochotę powiedzieć innym ale jeszcze poczekam.
Z teściami masz zły kontakt? Ja moich to najchętniej wystrzeliłabym w kosmos choć i wtedy by mnie wkurzali ;)
 
Ja juz kilku osoba powiedziałam [emoji3].Zaznaczając, że to jeszcze nic pewnego.Tylko z tesciami czekam im to bym nigdy nie powiedziała,ale tak się nie da [emoji17].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
My poczekamy do usg. Zwłaszcza że i tak zewsząd były naciski o kolejne dziecko a my się wypieralismy ze nie będziemy się starać. W końcu skończyło się suszenie głowy, wiec jakbyśmy znowu podjęli temat a nic by sie odpukac nie udalo to nie byłoby życia... w przenośni i dosłownie. ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wie tylko chłopak i przyjaciolka. Rodzicom chłopaka tez najchętniej bym nie powiedziała :( Z chłopakiem jesteśmy razem 8 miesięcy dopiero, on jest jedynakiem a jego rodzice sa bardzo specyficzni i raczej za sobą nie przepadamy
Mój ma 3 braci i wszyscy za granicą.Szwagierka z 3 w ciąży,ale wnuki widzą raz na 2 lata.Podejrzewam, że cała uwaga się skupi na mnie, a ja nie lubię dobrych rad.Swoje dziecko chce wychować po swojemu.Wspolczuje jak jest jednakiem to pewnie dadzą wam popalić.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój ma 3 braci i wszyscy za granicą.Szwagierka z 3 w ciąży,ale wnuki widzą raz na 2 lata.Podejrzewam, że cała uwaga się skupi na mnie, a ja nie lubię dobrych rad.Swoje dziecko chce wychować po swojemu.Wspolczuje jak jest jednakiem to pewnie dadzą wam popalić.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Juz sie tego boje, to bedzie kosmos, jego mama jest o mnie w pewnym sensie zazdrosna. Gdy sie widzimy potrafi dzwonić do niego co 10 minut z jakąś pierdołą. Żadnych dobrych rad teściowej. Nigdy, albo bedzie wojna. Nie wiem jak ja to wytrzymam :(ale my kobietki musimy byc przecież silne :-) :)
 
My poczekamy do usg. Zwłaszcza że i tak zewsząd były naciski o kolejne dziecko a my się wypieralismy ze nie będziemy się starać. W końcu skończyło się suszenie głowy, wiec jakbyśmy znowu podjęli temat a nic by sie odpukac nie udalo to nie byłoby życia... w przenośni i dosłownie. ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie takie coś jest w kur..
nie lubię jak inni chcą podejmować decyzje za kogoś, bo to nie oni będą to dziecko wychowywać.Takie naciskanie zwykle przynosi odmienny skutek.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Juz sie tego boje, to bedzie kosmos, jego mama jest o mnie w pewnym sensie zazdrosna. Gdy sie widzimy potrafi dzwonić do niego co 10 minut z jakąś pierdołą. Żadnych dobrych rad teściowej. Nigdy, albo bedzie wojna. Nie wiem jak ja to wytrzymam :(ale my kobietki musimy byc przecież silne :-) :)
Tesciowie to temat rzeka. Pewnie niejedna z nas miałaby mnóstwo do powiedzenia w tym temacie. Ja wychodzę z założenia że wiążę się przede wszystkim ze swoim mężem / chlopakiem/ partnerem i póki on stoi po mojej stronie i mam w nim wsparcie to jest ok. Każdy ma prawo przeżyć życie po swojemu i z własnych błędów wyciągnąć wnioski. "Tak więc za dobre rady bardzo dziękuję ale pozwoli mama że zrobię po swojemu" :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry