reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

A propos odtrąceń. Koleżanka koleżanki koleżanki miała dzieciaczki jedno po drugim. Nawet roku różnicy nie było między nimi. Zdecydowała ze przed pojawieniem się drugiego starsze odstawi od piersi. Było wszystko ok dopóki starsze nie skapowalo ze koniec karmienia był spowodowany pojawieniem się rodzeństwa. Podobno był Armagedon :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dla moich rodZiców to będzie 5 wnuk/ wnuczka ale nigdy nie zauważyłam u swojej córki zazdrości o kuzynów - wręcz przeciwnie , uwielbia ich i nigdy nie może się doczekać kiedy przyjadą:-) :) ale u teściów to jedyna wnuczka bo mąż jest jedynakiem i mieszkają na przeciwko nas więc mała ma z nimi codziennie kontakt - aż za duży bo nie wszytko co robią mi się podoba już nie mówiąc że pozwalają jej na wszystko:oo2:
 
A propos odtrąceń. Koleżanka koleżanki koleżanki miała dzieciaczki jedno po drugim. Nawet roku różnicy nie było między nimi. Zdecydowała ze przed pojawieniem się drugiego starsze odstawi od piersi. Było wszystko ok dopóki starsze nie skapowalo ze koniec karmienia był spowodowany pojawieniem się rodzeństwa. Podobno był Armagedon :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
O... potrafię sobie to wyobrazić :szok: biedna koleżanka...
 
Dla moich rodZiców to będzie 5 wnuk/ wnuczka ale nigdy nie zauważyłam u swojej córki zazdrości o kuzynów - wręcz przeciwnie , uwielbia ich i nigdy nie może się doczekać kiedy przyjadą:-) :) ale u teściów to jedyna wnuczka bo mąż jest jedynakiem i mieszkają na przeciwko nas więc mała ma z nimi codziennie kontakt - aż za duży bo nie wszytko co robią mi się podoba już nie mówiąc że pozwalają jej na wszystko:oo2:
No to może być problem ale miejmy nadzieję że tylko przejściowy. Dzieciaki szybko adaptują się do nowych sytuacji.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie kwietniowe mamusie Jestem tutaj nowa. Zrobiłam trzy testy i wszystkie pozytywne wiec chyba moge tutaj dołączyć do Was To moja pierwsza ciąża, ze względu na stres, panikę i bóle podbrzusza byłam dzis u ginekologa i niczego sie nie dowiedziałam, a to jeszcze bardziej mnie zmartwiło. Lekarz powiedział, ze jeszcze nic dokładnie nie widać aczkolwiek tworzy sie jakaś malutka kropka tylko niewiadomo co to. Czy któraś z Was miała moze podobnie? Dziekuje za wasze odpowiedzi
 
Witajcie kwietniowe mamusie Jestem tutaj nowa. Zrobiłam trzy testy i wszystkie pozytywne wiec chyba moge tutaj dołączyć do Was To moja pierwsza ciąża, ze względu na stres, panikę i bóle podbrzusza byłam dzis u ginekologa i niczego sie nie dowiedziałam, a to jeszcze bardziej mnie zmartwiło. Lekarz powiedział, ze jeszcze nic dokładnie nie widać aczkolwiek tworzy sie jakaś malutka kropka tylko niewiadomo co to. Czy któraś z Was miała moze podobnie? Dziekuje za wasze odpowiedzi
Witaj i gratuluję! :) niestety na początku na usg jeszcze nie bardzo widać co i jak dlatego ja jeszcze czekam na pierwszą wizytę :)
W pierwszej ciąży pobiegłam od razu do lekarza i dostałam reprymende, że czego tak wcześnie oczekuję (do tego typka już nie poszłam).
 
Witajcie kwietniowe mamusie Jestem tutaj nowa. Zrobiłam trzy testy i wszystkie pozytywne wiec chyba moge tutaj dołączyć do Was To moja pierwsza ciąża, ze względu na stres, panikę i bóle podbrzusza byłam dzis u ginekologa i niczego sie nie dowiedziałam, a to jeszcze bardziej mnie zmartwiło. Lekarz powiedział, ze jeszcze nic dokładnie nie widać aczkolwiek tworzy sie jakaś malutka kropka tylko niewiadomo co to. Czy któraś z Was miała moze podobnie? Dziekuje za wasze odpowiedzi
Witaj:) nie martw się na tym etapie rzadko cokolwiek widać;) najlepiej do lekarza iść między 6-8tc wówczas może już być widoczne bijące serduszko :wink: a czy lekarz przepisał Ci luteine? Przepisuje się ja właśnie kiedy występują dość silne bóle brzucha bądź plamienie co może sugerować za niski poziom progesteronu- a ma za zadanie podtrzymać ciążę:) mi nawet lekarka zapisała duphaston i brałam od 18-28 dnia cyklu i jeżeli test pokaże dwie kreseczki to właśnie w przypadku tych boli albo plamienie miałam od razu zacząć brać. Odpukać czuję się bardzo dobrze więc nie biore:)
 
Witaj:) nie martw się na tym etapie rzadko cokolwiek widać;) najlepiej do lekarza iść między 6-8tc wówczas może już być widoczne bijące serduszko :wink: a czy lekarz przepisał Ci luteine? Przepisuje się ja właśnie kiedy występują dość silne bóle brzucha bądź plamienie co może sugerować za niski poziom progesteronu- a ma za zadanie podtrzymać ciążę:) mi nawet lekarka zapisała duphaston i brałam od 18-28 dnia cyklu i jeżeli test pokaże dwie kreseczki to właśnie w przypadku tych boli albo plamienie miałam od razu zacząć brać. Odpukać czuję się bardzo dobrze więc nie biore:)
Tak, lekarz przepisał mi luteinę dopochwowe dwa razy dziennie. Poniewaz w dniu spodziewanej miesiączki wystąpiło plamienie. Teraz juz nie mam plamień tylko bóle podbrzusza. Dziekuje za miłe słowa mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :)
 
Witajcie kwietniowe mamusie Jestem tutaj nowa. Zrobiłam trzy testy i wszystkie pozytywne wiec chyba moge tutaj dołączyć do Was To moja pierwsza ciąża, ze względu na stres, panikę i bóle podbrzusza byłam dzis u ginekologa i niczego sie nie dowiedziałam, a to jeszcze bardziej mnie zmartwiło. Lekarz powiedział, ze jeszcze nic dokładnie nie widać aczkolwiek tworzy sie jakaś malutka kropka tylko niewiadomo co to. Czy któraś z Was miała moze podobnie? Dziekuje za wasze odpowiedzi
Ja tak miałam ta kropka to pęcherzyk [emoji3].Na wczesnym etapie zawsze nie wiele widać.Mialam robione usg praktycznie zaraz po @ w 34dc. Jak się stresujesz czy z dzidzia dobrze idź może na betę i sprawdź czy dobrze przerasta po 48h.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja beta w 26dc była na poziomie 114. Wahalam się czy nie wykonać kolejnej po 72h ale stwierdziłam ze co ma być to będzie. Zgodnie z zaleceniem mojej pani gin, która super przeprowadziła mnie przez pierwszą ciążę, za 10 dni idę na usg. Licze

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry