reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
W takim razie to jest bardzo dziwne,to jest jedno z lepszych laboratoriów w Krakowie.Przeciez oni chyba wiedza co robia,niestety nie mam porównania poniewaz robiłam to badanie pierwszy raz.
 
W takim razie to jest bardzo dziwne,to jest jedno z lepszych laboratoriów w Krakowie.Przeciez oni chyba wiedza co robia,niestety nie mam porównania poniewaz robiłam to badanie pierwszy raz.
Ja mam za sobą 3takie badania i powiedziano mi, ze palca to moge krew na glukometr codziennie naklasac, a nie do badania laboratoryjnego, bo krew z żyły jest najbardziej miarodajna,a ta z palca moze przeklamac bo jest to krew wlosniczkowa.czy jakos tak

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Ja mam za sobą 3takie badania i powiedziano mi, ze palca to moge krew na glukometr codziennie naklasac, a nie do badania laboratoryjnego, bo krew z żyły jest najbardziej miarodajna,a ta z palca moze przeklamac bo jest to krew wlosniczkowa.czy jakos tak

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017

Przypomnialm sobie ,ze miałam raz z palca i trzy razy z zyly,z tym ze miałam zlecone dodatkowe badania na czczo z krwi,wiec teraz nie wiem już sama ,które były związane z krzywa cukrowa.
 
reklama
Do góry