reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witajcie,jestem po wizycie.Mala rosnie i ma się dobrze .Wazy 485 g i trzyma się normy.Jedyna rzecz to to,ze po badaniu obciążenia glukoza wyszla mi nietolerancja glukozy ,ale jeszcze nie cukrzyca.Dlatego musze wprowadzić diete do swojego jadłospisu i wyeliminować cukry proste.Zadnych owocow ,oczywsiecie słodyczy nawet niektórych warzyw.Czy ktoras z Was ma podobny problem?
Nietolerancja, czyli jak wyszła krzywa?

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Ja mam krótkowzroczność (-5 dioptrii)+ astygmatyzm w 2016 roku poród siłami natury, oczy na tym nie "ucierpiały", wada taka sama jak była [emoji6]

ckaiskjouvvneobc.png
o dziękuje za informacje!
Też mam astygmatyzm dodatkowo
Jeżeli mogę zapytać, ile trwał Twój poród ?
 
Pobrano mi krew z palca najpierw i Pan z laboratorium stwierdził,ze jest w porządku wiec mogę wypic glukozę.O ile dobrze pamiętam powiedział 83,ale nie jestem pewna na 100procent.
 
reklama
Do góry