reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Co do seksu jestem trochę rozczarowana - poprzednio było inaczej - chciało mi się, a teraz inicjatywa z mojej strony wychodzi bardzo sporadycznie. Raczej mąż inicjuje i nie powiem jak już do tego dojdzie to jest fajnie, nie mam żadnego problemu z osiągnięciem orgazmu - chyba dzieje się to nawet szybciej ni przed ciążą. Po pierwszej ciąży odczekaliśmy regulaminowe 6 tyg :-p bałam się trochę jak to będzie, ale u nas - zmian brak. Zastanawiam się nad formą antykoncepcji po ciąży. Więcej dzieci nie planujemy, po tabletkach moje libido spada do 0 :-)
 
reklama
Dziewczyny a czy ktoras mi powie jak te skurcze sie czuje. Ja nie wiem jak to jest i czy je mam...

Dzis cale popoludnie bolal mnie brzuch jak na @ po drugiej nospie i magnezie troche przeszlo.

Ale nie umiem wyobrazic sobie tych skurczy. Do czego moge je porownac?
Skurcze sa w większości odczuwane tak jak piszesz, czyli tak jak na okres, przed samym porodem będą one takie ze będziesz wiedzieć na 100%ze to to[emoji6]


Co do seksu ja póki co mam od 4miesiecy zakaz, i juz mnie nosi[emoji23] wykorzystuje męża w inny sposób[emoji6][emoji23]

Po pierwszym porodzie mąż nie byl chętny do seksu, ale jakos to przetrwalismy, za to po drugim juz całkiem inaczej , dalej z mojej inicjatywy wychodzi,ale jest inny[emoji23][emoji23]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Hej dziewczyny. Ja sie kiepsko czuje brzuch mnie boli w miejscu blizny po cc i w ogole jakies czarne mysli mam przez weekend nie moglam sie do lekarza dodzwonic dzisiaj bede probowala znowu... Poprawia mi humor ta biel za oknem[emoji16] nie pomyslalabym ze bede sie tak ze sniegu cieszyc [emoji6] milego dnia zycze
 
U nas z kolei ja mam wielka ochote. Ale z kazdym porodem ta sfera u nas gasnie. W ciazy maz nie chce wiec. Cale niepowodzenie w tej sferze biore na siebie...za to jak wygladam szczegolnie. No coz...chyba nigdy nie mozna miec wszytskiego.
A ja w srode mam wizyte ale bez usg. Na poczatku grudnia ide na polowkowe.[emoji16]

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej dziewczyny. Ja sie kiepsko czuje brzuch mnie boli w miejscu blizny po cc i w ogole jakies czarne mysli mam przez weekend nie moglam sie do lekarza dodzwonic dzisiaj bede probowala znowu... Poprawia mi humor ta biel za oknem[emoji16] nie pomyslalabym ze bede sie tak ze sniegu cieszyc [emoji6] milego dnia zycze
Masz śnieg?? Daj trochę!

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
U nas z kolei ja mam wielka ochote. Ale z kazdym porodem ta sfera u nas gasnie. W ciazy maz nie chce wiec. Cale niepowodzenie w tej sferze biore na siebie...za to jak wygladam szczegolnie. No coz...chyba nigdy nie mozna miec wszytskiego.
A ja w srode mam wizyte ale bez usg. Na poczatku grudnia ide na polowkowe.[emoji16]

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
Wina nie leży w Tobie. Twój mąż nie rozumie najwyraźniej cudu jaki Ty tworzysz i idących za tym zmian jakie zachodzą i w zachowaniu i wyglądzie.
A czemu mąż nie chce w ciąży?
Mój prZy pierwszej ciąży miał opory, ale jakos mu przetłumaczylam ze poki lekarz nie.zabrania to możemy z tym ze spokojniej[emoji6] dlatego teraz jak od początku mam zakaz to mnie nosi ze hej. DobrZe że wymyślono substytut seksu[emoji23][emoji23][emoji23]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Wina nie leży w Tobie. Twój mąż nie rozumie najwyraźniej cudu jaki Ty tworzysz i idących za tym zmian jakie zachodzą i w zachowaniu i wyglądzie.
A czemu mąż nie chce w ciąży?
Mój prZy pierwszej ciąży miał opory, ale jakos mu przetłumaczylam ze poki lekarz nie.zabrania to możemy z tym ze spokojniej[emoji6] dlatego teraz jak od początku mam zakaz to mnie nosi ze hej. DobrZe że wymyślono substytut seksu[emoji23][emoji23][emoji23]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Niby mowi ze boi sie i malca. Teraz ma chociaz wymowke... poza okresem ciazy tez przestal sie mna interesowac... on tego nie rozumie. Uwaza ze sie czepiam. Jestem swiadoma tego ze wygladam inaczej-gorzej... ale poza byciem matka, gruba babka i kura domowa jestem tez kobieta ktora chce bliskosci. Od dluzszego czasu moge sobie jedynie o niej pomarzyc... Sory ze tak wyciagam temat poza ciaza alr tak jakos mnie naszlo kiedy po raz kolejny zostalam z kwitkiem w kieszenie wystawionym przez meza. Musze sie ogarnac [emoji16]

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Niby mowi ze boi sie i malca. Teraz ma chociaz wymowke... poza okresem ciazy tez przestal sie mna interesowac... on tego nie rozumie. Uwaza ze sie czepiam. Jestem swiadoma tego ze wygladam inaczej-gorzej... ale poza byciem matka, gruba babka i kura domowa jestem tez kobieta ktora chce bliskosci. Od dluzszego czasu moge sobie jedynie o niej pomarzyc... Sory ze tak wyciagam temat poza ciaza alr tak jakos mnie naszlo kiedy po raz kolejny zostalam z kwitkiem w kieszenie wystawionym przez meza. Musze sie ogarnac [emoji16]

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
Wiem co czujesz, bo przechodziłam to po pierwszej ciąży i do dzisiaj mam tak ze jak maz mnie odprawia z kwitkiem to mu juz teraz robię awantury....


P.s pozazdrościlam wam sniegu i wlasnie skąpo zaczął padac[emoji23]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Do góry