reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Gina - tylko te sushi u nas to nie sushi... w standardowym sushi jest surowa ryba a u nas to tylko ryż, warzywa - ogórek papryka, ewentualnie ryba wędzona i tyle ;) takie składniki co każdy może sobie sam zrobic w domu... i do tego sos sojowy.
Ale np jedna firma co dostarcza te tacki sushi do biedronki to zrobiła niezły interes na tym, bo w takiej tacce pół torebki ryżu, kawałek ogórka i papryki, w kosztuje 10zl (nie wiem nawet dokładnie ile, bo nigdy nie kupowałam, ale stosunek składników do ceny jest niewspółmierny).
 
reklama
Crazy każdy lubi co innego i nic dziwnego w tym nie mau mnie zupa krem rzadko, bo mąż też za papkami nie przepada, podobnie jak Ty, woli odróżniać od siebie składniki. Ale za to suhi nawet mój sześciolatek szama ze smakiem.
Ja nie przepadam ogólnie za rybami, a takiej surowej nie było okazji spróbować to specjalnie nie szłam do restauracji co takie podaje.

To gdzies Ty sie uchowala?
Hehehe w konserwatywnym domu z kotletem mielonym ? :oops:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aha, ale tam na kwestii smaku jest chowder-zupa rybna a ja mam chowder z kukurydzy.
Za zupami rybnymi nie przepadam...

To chyba mi się coś pomieszało [emoji14] Myślałam, że chowder z automatu jest zupa z kukurydzy hihi

Ja lubię te:
Link do: Kremowa zupa z kukurydzy z mlekiem kokosowym, imbirem i kurkumą


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie.. ziemniaki + mięso to była podstawa w moim domu.
U mnie w sumie było to samo + kuchnia włoska( glownie makarony). Wszystkie inne smaki typu sushi czy owoce morza spróbowałam juz po opuszczeniu domu rodzinnego.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale macie produkcję masową, chyba rekordy bijecie:) dobrze, że moje dziecko dzisiaj usnelo wczesniej, bo znowu bym skończyła lekturę o północy.

Mięśnie Kegla polecam, cwiczylam w poprzedniej ciąży i bardzo się opłaciło. Poród sn bez nacinania:)

Moje smaki sprzed ciąży wróciły, nawet kawa już mi smakuje, chociaż to jako pierwsze odrzucilam.
Za to pytanie za sto punktów, macie sprawdzone sposoby na zgage? Oprócz migdałów to już przetestowalam.

Dr Kredka i ja proszę o ocenę płci dzieciaków?:yes: W poniedziałek Ci powiem, czy miałaś rację, bo będę miała badania prenatalne;)

Tyle o tym jedzonku, że aż muszę coś wszamac. Smacznego wszystkim
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry