reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dzieki dziewczyny za słowa otuchy ale czasem po prostu żałuję ze poszlam na to badanie, tyle nerwów i oczekiwan i teraz chyba rozumiem kobiety które ich nie robią tym bardziej ze sa one tylko diagnostyka... Ehh chyba wezme sie za szycie zeby odwrócić myślenie..
 
reklama
Cześć lucky789 hehe mi też trochę zajęło przeczytanie wszystkiego...matko ten sam blok to musisz mieć stalowe nerwy! To z pewnością niesamowite uczucie! Ciesze sie razem z toba@[emoji4][emoji4]Ja tez wyczekuje pierwszych ruchów ale narazie jeszcze cisza.. .A w którym tyg jesteś???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Czasami aż wychodzę z siebie[emoji6] gdyby to była moja decyzja to bym sprzedała i kupiła gdzie indZiej mieszkanie - ale to jest tylko mojego męża ( już teściowej o to zadbali przed ślubem). Były chwilę że niewiele brakowało abym się z mała spakowała w wróciła do rodZiców[emoji19]

A jestem dokładnie w 15t1d[emoji2] ruchy są delikatne bardzo i jak się skupię to mam wrażenie że cZuję więcej[emoji6]
Dziewczyny jakoś ostatnie dni bardzo sie stresuje tymi wynikami Pappa. Wczoraj nawet nie mogłam spać... Chyba za duzo sie tu naczytalam... I jednej z nas USG wyszło dobrze a pappa nie.. U nas na USG bejbik miał NT 1,7 mm. U mnie juz tydzień minął a wynikow z pappa( tzn. na prawdopodobieństwo wad genetycznych) brak:(. Dzwoniłam tam ale chyba za późno bo po 15.00 nikt juz nie odebrał. Teraz zostaje mi przetrwać weekend, staram sie jakoś odwrócić myśli ale niestety zmartwienie to wraca do mnie jak bumerang.. Czy tylko ja jestem tak niecierpliwa??
Biedna - trzymam kciuki za dobre wyniki[emoji106] i faktycznie najlepsza metoda to znaleźć sobie zajęcie aby nie mieć czasu myśleć[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom

przykre takie nierówne traktowanie :( :( szczególnie ze kochasz dzieci jednakowo :(
Bardo przykre[emoji17] ja się trochę martwię że córcia po narodzinach maluszka poczuje się odsunięta - wiadomo że taki maluszek ma etapy wiszenia na piersi, ciągłej opieki itp. Będę robić wsZystko aby każda wolna chwilę poświęcać jej aby czuła się równie ważna[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny jakoś ostatnie dni bardzo sie stresuje tymi wynikami Pappa. Wczoraj nawet nie mogłam spać... Chyba za duzo sie tu naczytalam... I jednej z nas USG wyszło dobrze a pappa nie.. U nas na USG bejbik miał NT 1,7 mm. U mnie juz tydzień minął a wynikow z pappa( tzn. na prawdopodobieństwo wad genetycznych) brak:(. Dzwoniłam tam ale chyba za późno bo po 15.00 nikt juz nie odebrał. Teraz zostaje mi przetrwać weekend, staram sie jakoś odwrócić myśli ale niestety zmartwienie to wraca do mnie jak bumerang.. Czy tylko ja jestem tak niecierpliwa??
Musi być dobrze! Choć sama pewnie też bym się stresowała i chciałbym zobaczyć wynik jak najszybciej.
 
LMax, ja też jestem bardzo niecierpliwa...rozumiem że się stresujesz ale głowa do góry!! Trzymam kciuki

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś z was robiła ten test pappa-jeśli tak jak długo czekałyście na wynik?
Iguśka moja św.trójca już duża-najstarszy na 19 lat;),pośredni chodzi do 2 gimnazjum,a córcia 8 lat.I żeby było zabawniej w kwietniu rodzę a w maju młoda idzie do komuni-to bedzie sie działo:)
Ja robiłam pappa w pl- miałam czekać do 3 tygodni ale ju po tygodniu dzwonili z gotowymi wynikami.
Usg robiłam u certyfikowanego lekarza po raz pierwszy i bez porównania z poprzednimi ciążami- choć w tamtych nie narzekała. Teraz idę do tego samego na połówkę bo uważam że warto zapłacić

A do wszystkich niecierpliwych- za pierwszym razem też każdy dzień liczyłam i cała ciąża bardzo się dłużyła.
Ale zazdroszczę wam tych pierwszych przeżyć bo są niesamowite!:tak:
 
Dziewczyny Wy juz ruchy czujecie[emoji50][emoji50][emoji50]
Jak to sie czuje?

Bo ja mam cos takiego ze jakby czuje taki bol w podbrzuszu i np nie czuje ruchow dziecka ale czuje jak sie przemieszcza i gdzie jest po tym bolu wlasnie tak jakby on dotykal narzadow i bym to czula. Mozliwe to tak jest? Bo wogole nie wiem czego sie spodziewac...
 
Dziewczyny jakoś ostatnie dni bardzo sie stresuje tymi wynikami Pappa. Wczoraj nawet nie mogłam spać... Chyba za duzo sie tu naczytalam... I jednej z nas USG wyszło dobrze a pappa nie.. U nas na USG bejbik miał NT 1,7 mm. U mnie juz tydzień minął a wynikow z pappa( tzn. na prawdopodobieństwo wad genetycznych) brak:(. Dzwoniłam tam ale chyba za późno bo po 15.00 nikt juz nie odebrał. Teraz zostaje mi przetrwać weekend, staram sie jakoś odwrócić myśli ale niestety zmartwienie to wraca do mnie jak bumerang.. Czy tylko ja jestem tak niecierpliwa??
U mnie NT 1.5
Dziś przyszły wyniki , że niskie ryzyko.

Norma jest chyba do 2.5-3 cm

Annawr ojej podziwiam za post [emoji33]

Mieszkanie które wynajmujemy sprzedają , więc dostaliśmy wypowiedzenie , szukamy w tym samym mieście.

Pewnie hormony i te moje stany lękowe dają po dupie ... Pogoda do dupy , i już bym z chęcią poprostu do Polski wróciła , a tu się kuźwa nie da jeszcze ...

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ufff nadrobilam :biggrin2: Kurcze przeczytać wszystko to jak książkę całą;)

Hihi temat teściów i anegdot proponuje zostawić na wątek zamknięty. Z mojego doświadczenia wynika, że tylko podniesionym głosem można wpłynąć na okropne rozpuszczanie dziecka przez dziadków... inaczej nie docierały nieustanne prośby.

Dagi89 super fotka Maluszka! Faktycznie ladnie sie się urzadzil. Jak w apartamencie ma miejsca:cool2:

Co do dziadków Mysiaka to nie zazdroszczę, ale racja jest w tym, że dopóki m nie postawi na swoim nic się nie zmieni. Dyskusja pewnie będzie na początku mało owocna, ale muszą wiedzieć, co m myśli. Dwulatek potrzebuje naprawdę dużo uwagi, jestem pełna podziwu, że dajesz radę. Ja mojego 4,5l oddawalam w ręce rodziców, albo teściów na przynajmniej pół dnia, bo musiałam leżeć a mdlosci były takie, ze spałam dwa razy dziennie. To szacuneczek:yes:


Dziewczyny piszecie o nadczynność tarczycy i chorobach, a mój poprzedni lekarz powiedział, że w pierwszym trymestrze mogę mieć taki wynik wskazujący na nadczynność i dopiero w drugim trym trzeba sprawdzić czy sie uregulowalo. Dla mnie to nowość, bo nie miałam do tej pory problemów. Jak myślicie powinnam już zareagować?

A poza tym to od dwóch dni wróciła energia i mdłości prawie całkiem przeszły. Wysprzatalam cały domek i wreszcie wygląda jak u ludzi:wink: nie ma to jak samemu wysprzatac, bo wiadomo, ze efekt końcowy na 5. A co najlepsze znowu jem wszystko ze smakiem i nawet kawa jest smaczna jupii:-) :)
 
Do góry