reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja póki co biorę tylko kwas foliowy, bo on jest narazie najbardziej potrzebny. Póki jest Lato i dostęp jest do wszystkiego zielonego i owocowego i świeżego[emoji16] to nie bede brała witamin, no chyba że wyniki krwi będą słabe[emoji6]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Poza witaminami dla ciężarnych, zaczęłam lykac omege3 , z tym ze z tłuszczu rybiego, nie z wątroby rybiej- co nie jest zalecane w ciąży.
Czytałam, ze omega3 ma bardzo pozytywny wpływ na rozwój układu nerwowego dziecka, głównie na mózg..:)
Co o tym myślicie? Czy wy bierzecie omege3?
Ja w poprzedniej ciazy w I i II trymestrzr bralam caly zestaw witamin, a w III trym. i podczas karmienia same omega.
Część:) i gratuluje . Wszystko bedzie dobrze, Twoj syn bedzie miał najlepszego życiowego kompana do zabaw, bo to tylko nie cale 2 lata różnicy:) . Powodzenia jutro u lekarza:)


Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie... zauważyłam dzisiaj że mam jakby mniej sluzu... niby jest Ale było więcej... co myslicie?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odzyskałam zasięg, dzień dobry dziewczęta. Zarówno zadomowione jak i nowe. :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć;) Mam na imie Paulina mam 28lat.4lipca zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie:) oczywiscie jestem szczesliwie ale równiez i przerazona.Juz wasm powiem dlaczego.Jestem mama 8letniej Kornelii i mama Aniołka Oliwierka teraz w październiku miałby3latka :( bedac w drugiej ciazy dowiedzialam sie ze dzidzius ma wade genetyczna łamliwosc kosci typ2 oczywiscie dla nas to był koniec swiata proponowali nam przerwanie ciazy ale nie zgodzilismy sie termin mialam na grudzien a urodziłam naturalnie w pazdziernkiu.oczywiscie z badan genetycznych wyszlo ze ani ja ani maz niejestesmy nosicielami zlego genu.i lekarze zapewniali mnie ze drugi raz sie to nie powtorzy.Dopiero teraz staralismy sie o Dzidziusia musiałam przygotowac sie psychicznie.26czerwca mialam miesiaczke i okazało sie udało sie za pierwszym razem jeatem szczesliwa ale boje sie wizyt u ginekologa tej coszy podczas usg ;( w Polsce bede dopiero1wrzsnia o to bedzie moja pierwsza wizyta u ginekologa.oczywiscie przyjmuje witaminy co moja gibekolog mi kazala zazywac przed planowana ciaza.O Dzidziusiu narazie wie Maz i Corcia rodzinie powiem dopiero po usg genetycznym 13tyd c na ktore sie wybieram.Gratuluje Wam Wszystkim :*
 
Cześć;) Mam na imie Paulina mam 28lat.4lipca zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie:) oczywiscie jestem szczesliwie ale równiez i przerazona.Juz wasm powiem dlaczego.Jestem mama 8letniej Kornelii i mama Aniołka Oliwierka teraz w październiku miałby3latka :( bedac w drugiej ciazy dowiedzialam sie ze dzidzius ma wade genetyczna łamliwosc kosci typ2 oczywiscie dla nas to był koniec swiata proponowali nam przerwanie ciazy ale nie zgodzilismy sie termin mialam na grudzien a urodziłam naturalnie w pazdziernkiu.oczywiscie z badan genetycznych wyszlo ze ani ja ani maz niejestesmy nosicielami zlego genu.i lekarze zapewniali mnie ze drugi raz sie to nie powtorzy.Dopiero teraz staralismy sie o Dzidziusia musiałam przygotowac sie psychicznie.26czerwca mialam miesiaczke i okazało sie udało sie za pierwszym razem jeatem szczesliwa ale boje sie wizyt u ginekologa tej coszy podczas usg ;( w Polsce bede dopiero1wrzsnia o to bedzie moja pierwsza wizyta u ginekologa.oczywiscie przyjmuje witaminy co moja gibekolog mi kazala zazywac przed planowana ciaza.O Dzidziusiu narazie wie Maz i Corcia rodzinie powiem dopiero po usg genetycznym 13tyd c na ktore sie wybieram.Gratuluje Wam Wszystkim :*

Witaj w naszym gronie [emoji4]trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia aby wszystko było dobrze [emoji9]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paulina witaj [emoji4] Trzymam kciuki za dzidziusia!

gamagi nie pomoge odnosnie sluzu, bo mam akurat infekcje [emoji53]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć;) Mam na imie Paulina mam 28lat.4lipca zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie:) oczywiscie jestem szczesliwie ale równiez i przerazona.Juz wasm powiem dlaczego.Jestem mama 8letniej Kornelii i mama Aniołka Oliwierka teraz w październiku miałby3latka :( bedac w drugiej ciazy dowiedzialam sie ze dzidzius ma wade genetyczna łamliwosc kosci typ2 oczywiscie dla nas to był koniec swiata proponowali nam przerwanie ciazy ale nie zgodzilismy sie termin mialam na grudzien a urodziłam naturalnie w pazdziernkiu.oczywiscie z badan genetycznych wyszlo ze ani ja ani maz niejestesmy nosicielami zlego genu.i lekarze zapewniali mnie ze drugi raz sie to nie powtorzy.Dopiero teraz staralismy sie o Dzidziusia musiałam przygotowac sie psychicznie.26czerwca mialam miesiaczke i okazało sie udało sie za pierwszym razem jeatem szczesliwa ale boje sie wizyt u ginekologa tej coszy podczas usg ;( w Polsce bede dopiero1wrzsnia o to bedzie moja pierwsza wizyta u ginekologa.oczywiscie przyjmuje witaminy co moja gibekolog mi kazala zazywac przed planowana ciaza.O Dzidziusiu narazie wie Maz i Corcia rodzinie powiem dopiero po usg genetycznym 13tyd c na ktore sie wybieram.Gratuluje Wam Wszystkim :*
 
Do góry