reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

A... i spac nie moge. Ciezko mi usnac, a potem czesto sie budze, krece i latam do kibelka [emoji6]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paula mnie czasem zmuli, jesc mi sie ciagle chce, robic mi sie nic nie chce i jestem strasznie nerwowa. A i brzuch mam taki ciagle wzdety.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
O to jaaaa [emoji16][emoji16] jeszcze mi.ciagle zimno

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
A... i spac nie moge. Ciezko mi usnac, a potem czesto sie budze, krece i latam do kibelka [emoji6]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam tak samo ;) a testy chowacie na pamiątke bo ja z każdej ciąży sobie chowam :) a wy?


Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bylam juz u lekarza, ale tylko dlatego, ze rozwinela mi sie infekcja. Byl to dzien spodziewanej @, wiec nic jeszcze nie bylo widac, poza tym ze nie ma zadnych niepokojacych zmian w szyjce i macicy. Kazal przyjsc za 2-3 tygodnie. Juz sie nie moge doczekac.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam tak samo ;) a testy chowacie na pamiątke bo ja z każdej ciąży sobie chowam :) a wy?


Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja robie zdjecie testu i zachowuje na pamiatke. Jakos tak moczu nie mam ochoty przechowywac [emoji6]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytam i czytam co pisałyście bo byliśmy prawie cały dzień w zoo więc mam zaległości :)

Witam nowe koleżanki! Super, że nas przybywa! :)

Oj też biegam w nocy ciągle do toalety. A jaką dzisiejszej nocy miałam przygodę [emoji23] W mojej miejscowości od tygodnia jest festyn - muzyka hm ludowa więc szału nie ma ;) ale są ludzie, zabawki i BALONY więc córka zadowolona. Wczoraj wieczorem wybraliśmy się bo zachciało mi się kiełbaski z grilla. Zjadłam kiełbasę, po niej miałam meega ochotę na dużego gofra (zjadlam bitą śmietanę, polewę i owoce bo tych spodów nie lubię) no i oczywiście córka dostała balona - tym razem Elzę do kolekcji.
To była kwestia czasu kiedy zacznie mi być niedobrze po tej mieszance. Godzina 2 w nocy, wystrzeliłam jak z procy do toalety. Wychodzę już na luzie (ciemno wszędzie oczywiście) a tu jakaś postać tuż obok! Rannyyy aż mi serce stanęło! Odskoczylam do tyłu a tam kot, oczywiście nadepnęłam na niego a ten przestraszony pazura mi wbił. Jak krzyknęłam.... Chyba niecenzuralnie [emoji23] Mąż się wystraszył, przybiegł i taki rozespany "rodzisz już?!" [emoji23] Stanęłam jak wryta a za chwilę zaczęłam się śmiać. Ta postać to oczywiście była nowo nabyta, unosząca się w powietrzu Elza ;)
Dziś już będę świeciła w nocy światło
 
reklama
Cześć Justyna [emoji3] cześć Paulina [emoji3]
Aplikacja mi nie dzialala[emoji57][emoji57]

Paulinko opowiedz mi proszę w jaki sposób dowiedzieliscie się o wadzie genetycznej? Robiliście jakiś super czuły test?
Czy tylko usg?

Jutro idę do ginekologa, nie mogę się doczekac[emoji3] niby tylko ustalić termin wizyty... Ale i tak się cieszę [emoji38] wczoraj miałam dostać miesiaczke.. A o ciąży wiem od wtorku.. dziwnie tak[emoji23]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry