reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Jestesmy tutaj wlasnie po to zeby sie wspierac nawet w tych smutniejszych chwilach [emoji4] jesli czujesz ,ze wygadajac sie nam bedzie Ci lzej to po prostu to zrob [emoji4] Nawet jesli Twoja historia jest dluga to my zapewne i tak ja poczytamy [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Dokladnie!

Dziewczyny doswiadczone mam takie pytanie czy zanim poczulyscie babelki i pierwsze ruchy mialyscie takie uczucie ze wiecie z ktorej strony jest maluszek? Bo ja nie czuje ruchow ale mam takie uczucie jakbym wiedziala z ktorej strony jest. To takie dziwne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
@VegeMama ja tez dzis mialam dziwny sen . Najpierw woz zaprzezony konto zderzyl sie z koszami ( takimi zwyklymi na kolkach co pod domem stoja) pozniej to samo zrobil samochod. Okazalo sie, ze to z mojej winy . Za chwile ktos mnie gonil, a ja przypomnialam sobie ,ze zostawilam corke w jakims biurze,albo czyms takim (?) .Pobieglam do niej ,a to bylo trzeba przejsc tylko przez ulice (Te biura byly podobne do urzedu powiatowego w miescie w ktorym sie wychowalam). Budynki wygladaly tak ,jakby po jakims wybuchu i w glowie mialam, ze sa jakies zombie ,ale ich nie widzialam. Dobieglam do tego budynku gdzie miala byc moja corka, weszlam tam ,rozejrzalam sie po pomieszczeniach,a jej nie bylo . Weszlam w koncu do takiego bocznego pokoju, a ona tam spala w najlepsze, a to wygladalo jakby w swoim pokoju. Polozylam sie w koncu obok niej bo bylo mi przykro, ze dziecko musialo samo zasypiac nie w swoim domku [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Czesto snia mi sie takie bzdurne rzeczy, ale ten byl taki troche inny i zapamietalam go calego.

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Dziewczyny doswiadczone mam takie pytanie czy zanim poczulyscie babelki i pierwsze ruchy mialyscie takie uczucie ze wiecie z ktorej strony jest maluszek? Bo ja nie czuje ruchow ale mam takie uczucie jakbym wiedziala z ktorej strony jest. To takie dziwne
Wiem o czym piszesz. Strasznie ciezko opisac to uczucie.

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"

@Agulula111 ja biore goraca kapiel od zawsze i w ciazy nie mam zamiaru tego zmieniac z uwagi na to ,ze wieczorami zawsze jest mi zimno.

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"

@VegeMama ja tez dzis mialam dziwny sen . Najpierw woz zaprzezony konto zderzyl sie z koszami ( takimi zwyklymi na kolkach co pod domem stoja) pozniej to samo zrobil samochod. Okazalo sie, ze to z mojej winy . Za chwile ktos mnie gonil, a ja przypomnialam sobie ,ze zostawilam corke w jakims biurze,albo czyms takim (?) .Pobieglam do niej ,a to bylo trzeba przejsc tylko przez ulice (Te biura byly podobne do urzedu powiatowego w miescie w ktorym sie wychowalam). Budynki wygladaly tak ,jakby po jakims wybuchu i w glowie mialam, ze sa jakies zombie ,ale ich nie widzialam. Dobieglam do tego budynku gdzie miala byc moja corka, weszlam tam ,rozejrzalam sie po pomieszczeniach,a jej nie bylo . Weszlam w koncu do takiego bocznego pokoju, a ona tam spala w najlepsze, a to wygladalo jakby w swoim pokoju. Polozylam sie w koncu obok niej bo bylo mi przykro, ze dziecko musialo samo zasypiac nie w swoim domku [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Czesto snia mi sie takie bzdurne rzeczy, ale ten byl taki troche inny i zapamietalam go calego.

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Mialo byc woz zaprzezony koniami, a nie konto [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] moj tel wie lepiej [emoji38][emoji38][emoji38]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mam w jednej lazience wanne a w drugiej prysznic i w sumie ta lazienka z wanna to sluzy do mycia glowy (nie lubie pod prysznicem) i troche w niej zrobilismy graciarnie hehe ale wiem ze wanna sie przyda jak malenstwo sie urodzi

hehe, no właśnie, prysznic wygodniejszy I szybszy :wink::-) :):yes:
a dzieci zazwyczaj kąpię od urodzenia w wannie. dla noworodków mniej więcej do 6 miesiąca, zanim nie usiądą, mam taka wkładkę plastikową na której dziecko leży, na plastic kładę pieluszkę tetrową, żeby była izolacja ciałka od plastiku..
Jak się dziecko wykąpie, to dolewam wody I się sama kąpię, lub inne dzieci.
coś takiego
Link do: FOTELIK DO KĄPIELI, LEŻACZEK KĄPIELOWY z MATĄ

Ja dzisiaj ja tapetę wzięłam temat pampersów i szukam różnych opinii, jejku co za temat.
Bedziecie kupowaly różne ma początku, żeby przetestować?

ja dla pierwszego (9 lat temu) używałam tylko pampersów, kilka innych testowałam, ale go odparzały. a jak urodziłam drugiego to w biedronce Dady się poprawiły I już tylko tych używałam, I tak do tej pory.
pewnie będziesz musiała potestować różne... tylko nie kieruj się pierwszymi dniami po porodzie, bo przynajmniej moje dzieci I dzieci znajomych po urodzeniu mają od razu odparzoną pupe, bo w brzuchu pupcia nie jest narażona na kontakt z kupą I musi sie przyzwyczaić... ;)
także pieluchy mogą tu nie mieć nic do rzeczy....
 
Poczytałam na austrackich forach jakie pampersowe trendy tutaj panują.
Zdecydowana większość używa w nocy Pampersow, natomiast w dzień innych marek (popularne sa te marki wlasnej drogerii DM) Najlepsza opinia ciesza się Pampers Premium Protection. Nie wiem czy są dostępne stacjonarnie w Polsce, nie znalazłam.
Natomiast szukając opinii o pampersach na polskich stronach znalazłam jedno porównanie originalnych Pampersów z Polski i Nowegii. Pomimo tej samej nazwy te z Norwegii miały dodatkowa siateczkę, chroniąca niby przed rozlewaniem się zawartości na zewnątrz (? - nie wiem, nie za bardzo się znam). Poniżej komentarze o gorszym traktowaniu polskiego rynku. Trochę się z tym zgadzam. Jeśli to prawda, to jest to przykre.
 
Też mam kota - znajdę , ale wiecznie się szlaja , wraca tylko na spanie i jedzenie [emoji16]
1506604252-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i po szpitalu ... Teraz trzeba czekać na wyniki .

NT wynosi 1.5 mm

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja u syna używałam Pampers Premium Care niestety po wszystkich innych nawet zwykłych Pampersach miał krótki na.pupie i w pachwinie

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry