reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny byłam nie dawno na wizycie dzidzia jest zdrowa :) i ma juz 3 cm ale musze jechac do lekarza do polski bo moje ubezpieczenie nie obejmuje i musze jak najszybciej jechac bo jeszcze nie mam karty ani zadnych badan :/
 
Ciekawe czy w irlandii nacinaja? Ja nie wiem co ja wole bo to pierwszy raz... bedzie trudna decyzja czy cesarka czy sn...

A tak wogole to nie wytrzymalam i jednak umowilam sie na sobote na usg[emoji4] mialam isc dopiero za 2 tyg na prenatalne ale jakos pewniejsza bede jak sprawdze
w uk cesarka nie jest opcja zbaczy nue mozesz sobie wybeac -wiec sprawdz czy w Irlandii nie jest podobnie....druga cesarka owszem juz od Ciebie zalezy ale nie pierwsza...
 
@IsabellaSimon No bo mam tylko niebieska karte narazie nie mam.ubezpieczenia niemieckiego a i slubu tez nie mam wiec narazie zostaje polska taka ciezka sytuacja :) ale na szczescie nie cale 300 km :) wiec do soboty musze jechac bo juz 9t4d a chce sie zalapac na bacikowe

A osoba ktora nam doradzila to wyszlo ze sie nie zna :/
 
reklama
Hej :)
Ja też rodziłam bez znieczulenia i pękłam bo byłam obrażona na nacinanie ;) już więcej się nie obrażam haha

Po CC 12 godzin plackiem u nas się leży :)
A jedno CC jest wskazaniem do drugiego.

Ja chodzę prywatnie i prywatnie badania. Na pappa też się chyba zdecyduje. Zależy na kiedy wyznacza.



Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry