reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

A to juz inna sprawa... te wizyty to zapewne prywatne ,tak ?


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak niestety... mnie dziecko kosztowalo juz kilkadziesiat tysiecy a dopiero mu idzie 8 tydzien [emoji6] ale wszystko bym oddala i moglabym w samych majtkach zostac byleby z brzuchem! wiec jak ktos mi mowi ze dowiesz sie ile dziecko kosztuje jak je bedziesz miala mnie po prostu rozwala
 
reklama
A u nas to jeszcze nikt nie wie. Czekamy do 30.08 jak usłyszymy bicie serduszka to powiemy najbliższym [emoji16]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u nas to jeszcze nikt nie wie. Czekamy do 30.08 jak usłyszymy bicie serduszka to powiemy najbliższym [emoji16]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie wie tesciu, bo musiałam mu powiedzieć że względu na pracę, siostra bo się wygadalam[emoji14] moja ciotka i kuzynka bo nie poszłam na fajkę i dodały dwa do dwóch, no i moja przyjaciółka i 3 koleżanki. Reszta dowie się po 30.08 jak zobaczę serduszko. No i w pracy powiem jak wroce po wakacjach

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Dobry . Dziś o 18.20 mam wizytę .
Ale mi dobrze w Polsce , nawet mi się nie chce myślę o powrocie do UK .
My wczoraj powiedzieliśmy, facet mój zrobił takie bodziaki [emoji16]
1503396589-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Swietny pomysl na poinformowanie dziadkow [emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My powiedzieliśmy moim rodzicom, mojej siostrze i jej chłopakowi mieszkamy w jednym domu i z pewnością i tak by się domyślili, a poza tym trochę więcej mi pomagają przy synku. Na fasolce napisałam np "cześć Babciu" i włożyłam je do małych pudełeczek do prezentów i tak wręczyliśmy każdemu w sobotę rano przy rodzinnym śniadaniu u mamy. Konsternacja na ich twarzach i późniejsza radość - bezcenne :D
Reszcie powiemy też po wizycie, mam ją dopiero 1.09 ale wytrzymam ;) zamówiłam oplatki na tort z taką grafiką z 4 agrafkami (z czego jedna mała jest w brzuszku tej większej) pewnie widziałyście ;) zrobię torcik i zawieziemy do teściów, a gdyby nie załapali o co chodzi to mąż zamówił naszemu synkowi bluzeczke z napisem "będę starszym bratem" ;)
W pracy powiem na początku września jak już będzie serduszko <3
 
My powiedzieliśmy moim rodzicom, mojej siostrze i jej chłopakowi mieszkamy w jednym domu i z pewnością i tak by się domyślili, a poza tym trochę więcej mi pomagają przy synku. Na fasolce napisałam np "cześć Babciu" i włożyłam je do małych pudełeczek do prezentów i tak wręczyliśmy każdemu w sobotę rano przy rodzinnym śniadaniu u mamy. Konsternacja na ich twarzach i późniejsza radość - bezcenne :D
Reszcie powiemy też po wizycie, mam ją dopiero 1.09 ale wytrzymam ;) zamówiłam oplatki na tort z taką grafiką z 4 agrafkami (z czego jedna mała jest w brzuszku tej większej) pewnie widziałyście ;) zrobię torcik i zawieziemy do teściów, a gdyby nie załapali o co chodzi to mąż zamówił naszemu synkowi bluzeczke z napisem "będę starszym bratem" ;)
W pracy powiem na początku września jak już będzie serduszko <3
Świetne pomysły [emoji4]


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wiedzą mąż i rodzice. Mężowi dałam smoczek w prezencie :)
Rodzicom dałam słodycze z karteczką: "musicie teraz więcej jeść, żebym nie chodziła sama z dużym brzuchem" - niestety na początku mama nie zrozumiała (przytyłam ostatnio ok. 2kg) i zaczęła mnie pocieszać, że przecież aż tak dużo nie przytyłam :)
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie. I trochę w szoku, musiałam iść do innego lekarza bo mój ma urlop i karta ciąży założona! 6 tydz. Dla mnie trochę za wcześnie ale dobre wieści bo wszystko ok. Widać zarodek, ciało żółte, pęcherzyki, i coś pulsuje, teraz muszę być dobrej myśli. No i mogę dziadkom powiedzieć [emoji4] w pracy wychodzi na to że powiem po 10 tygodniu.

I tak ulga że mój lekarz wraca... [emoji4]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry