reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja lecę za tydzień . W pierwszej ciąży tez latałam .


Ja to się boję po pierwsze.znow.wrocic do.tych czasów niemowlęcych , bo mój syn już samodzielny to raz , a dwa nie chcial słyszeć o rodzeństwie
Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
tak samo z lataniem -latalam w pierwszej ciazy na samym poczatku I jakos kolo 22 tygodnia a teraz lece next week I kolo 14 tygodnia.
 
Dizewczyny czy ktora z was ma nadcisnienie????

Noz kurka zupelnie z czyms innym (grupa krwi ) poszlam do lekarza wczoraj a ona zmierzyla 4 razy I mowi ze mam nadicisnienie -dlaczego ja nie bylam leczona do tej pory ???
No niby to juz ponad rok temu sie zaczelo ...I jak mierzyli w przychodni to zawsze za wysokie a jak mi dali do domu taki monitor na 24 godziny z ktorym spisz to bylo ok ! terza znow wrocilo jakos kolo Maja-badali badali scany glowy mi robili I w koncu ale bardziej na moja prosbe bo sie zle czulam dostalam tabs na nadcisnienie ale super mala dawke (polowa normy ) tak na probe na pare tygodnii....tabsy skonzcylam wilekiej roznicy nie bylo I mialam wlasnie 18 sierpnia wracac na wizyte ale sie tu wszystko poplatalo tymi 2 kreskami:-) :) !!! I gdyby nie ciaz to ta doktor z miejsca by mi przywalila piguly !!! natomiast ciaza wiec stanelo na tym ze mam tydzien mierzyc w domu rano I wieczorem I ona zadzwoni sprawdzic wyniki .....natomiast ja rzucilam sie czytac co to oznacza ...
Wiec jest to ciaza wysokiego ryzyka I dla mamy I dla dziecka:no::no::no:
Mam nadzieje ze to nadcisnienie sie nie potwierdzi...
 
reklama
Do góry