reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dizewczyny czy ktora z was ma nadcisnienie????

Noz kurka zupelnie z czyms innym (grupa krwi ) poszlam do lekarza wczoraj a ona zmierzyla 4 razy I mowi ze mam nadicisnienie -dlaczego ja nie bylam leczona do tej pory ???
No niby to juz ponad rok temu sie zaczelo ...I jak mierzyli w przychodni to zawsze za wysokie a jak mi dali do domu taki monitor na 24 godziny z ktorym spisz to bylo ok ! terza znow wrocilo jakos kolo Maja-badali badali scany glowy mi robili I w koncu ale bardziej na moja prosbe bo sie zle czulam dostalam tabs na nadcisnienie ale super mala dawke (polowa normy ) tak na probe na pare tygodnii....tabsy skonzcylam wilekiej roznicy nie bylo I mialam wlasnie 18 sierpnia wracac na wizyte ale sie tu wszystko poplatalo tymi 2 kreskami:-) :) !!! I gdyby nie ciaz to ta doktor z miejsca by mi przywalila piguly !!! natomiast ciaza wiec stanelo na tym ze mam tydzien mierzyc w domu rano I wieczorem I ona zadzwoni sprawdzic wyniki .....natomiast ja rzucilam sie czytac co to oznacza ...
Wiec jest to ciaza wysokiego ryzyka I dla mamy I dla dziecka:no::no::no:
Mam nadzieje ze to nadcisnienie sie nie potwierdzi...
Jak wysokie masz cisnienie?
Ja teoretycznie jestem wysokocisnieniowcem. Dostałam leki od rodzinnego ale jak przeczytałam że skutkiem ubocznym są migreny ( a jestem tez migrenowcem) i w ....bylo innych ubocznych . To nawet jednej nie wzięłam. Powiedziałam lekarce że jaki to sens...
A ona że przecież to oczywiste że lekami się objawy likwiduje nie leczy i że każdy lek ma skutki uboczne. Likwiduje się jeden objaw a wywoluje się inna chorobę.[emoji23]
Uwielbiam ja[emoji16]

I w ten oto sposób obniżamy ciśnienie dieta. Jeśli mam za wysokie pije świeże soki np z grejpfruta.

Przed pierwszą ciąża miałam to samo.
A w ciąży ciśnienie spadło samo [emoji3]
Oczywiście kawy nie piłam.

Tylko ja mam graniczne. Czyli 140/90 wzwyż. I to paręnaście lat;)
I męczą mnie migreny z wymiotami. W ciąży też miewalam.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania ja też cierpię na migreny , ale wyjątkowo w pierwszej ciąży jak i póki co w tej mam spokój ....

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadciśnienia lepiej nie bagatelizować, ale najpierw lepiej skupić się na przyczynach i np zmienić dietę, wprowadzić jakąś aktywność fizyczną, spróbować się pozbyć nadwagi czy obniżyć cholesterol, mi pomogło [emoji6] i póki co obyło się bez leków [emoji16]

Kurde przepraszam znów 1 pod 2...
 
Nadciśnienia lepiej nie bagatelizować, ale najpierw lepiej skupić się na przyczynach i np zmienić dietę, wprowadzić jakąś aktywność fizyczną, spróbować się pozbyć nadwagi czy obniżyć cholesterol, mi pomogło [emoji6] i póki co obyło się bez leków [emoji16]

Kurde przepraszam znów 1 pod 2...
U mnie nadciśnienie było mimo prawidłowej wagi, cholesterol zawsze w normie. Dlatego każdy lekarz je bagatelizowal. Umówiłam się do dobrego kardiologa, niestety muszę czekać aż do października. Normalnie to tyle nie trwa ale wybrałam najbardziej oblegana godzinę [emoji30]

Jeszcze nefrolog albo urolog.
Chciałam się porządnie przebadać przed ciąż a, nie myślałam że nam szybko pojdzie;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie nadciśnienie było mimo prawidłowej wagi, cholesterol zawsze w normie. Dlatego każdy lekarz je bagatelizowal. Umówiłam się do dobrego kardiologa, niestety muszę czekać aż do października. Normalnie to tyle nie trwa ale wybrałam najbardziej oblegana godzinę [emoji30]

Jeszcze nefrolog albo urolog.
Chciałam się porządnie przebadać przed ciąż a, nie myślałam że nam szybko pojdzie;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Zadzwoń jeszcze raz się umówić, bo w ciąży MUSZĄ przyjąć Cię maks w przeciągu tygodnia!

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Zadzwoń jeszcze raz się umówić, bo w ciąży MUSZĄ przyjąć Cię maks w przeciągu tygodnia!

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Oj nie wiem jak to wygląda w Niemczech, we wtorek będę u ginekologa- dopytać się czy on widzi potrzebę. Potrzebuje skierowania. Które są ważne tylko 1 kwartał.
Może być tak że przyjmie mnie ale inny. A ja tego nie chce.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W czwartek byłam na wizycie i nie było zarodka i tętna na NFZ.Dzis prywatnie jest wszystko w porządku.I jak tu się leczyć na NFZ Tsh tez za wysokie, a lekarz nie widział problemu.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W czwartek byłam na wizycie i nie było zarodka i tętna na NFZ.Dzis prywatnie jest wszystko w porządku.I jak tu się leczyć na NFZ Tsh tez za wysokie, a lekarz nie widział problemu.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
W tym okresie ciazy wszystko zmienia się z dnia na dzień, w czwartek moglo nie byc tetna a dziś jest...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Do góry