reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Jestem po wizycie.Chyba czeka mnie kolejna strata [emoji17].Jestem w prawie 7 tc ,a serduszko nie biło za 2 tygodnie kolejna wizyta jak nic się nie zmieni to czeka mnie poronienie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam wizytę o 15.15, w poprzednich dwóch ciazach miałam karty zakładane właśnie na początku 7tygodnia, a wczoraj właśnie zaczęłam siódmy tc[emoji6] rano zrobiłam bete, bo lekarka chciała i teraz z niecierpliwością czekam na wizytę[emoji7]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017

Jestem po wizycie.Chyba czeka mnie kolejna strata [emoji17].Jestem w prawie 7 tc ,a serduszko nie biło za 2 tygodnie kolejna wizyta jak nic się nie zmieni to czeka mnie poronienie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie stresu się kochana!! Może mialas przesunięta owu, i serduszko zacznę bić później. Nie denerwuj się, odpoczywaj i myśl pozytywnie!

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem po wizycie.Chyba czeka mnie kolejna strata [emoji17].Jestem w prawie 7 tc ,a serduszko nie biło za 2 tygodnie kolejna wizyta jak nic się nie zmieni to czeka mnie poronienie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej. Nie trać nadziei. Może właśnie to prawie robi różnicę... jeszcze dzień dwa i serduszko się pojawi a za 2 tyg juz z pewnością będzie widoczne...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie.Chyba czeka mnie kolejna strata [emoji17].Jestem w prawie 7 tc ,a serduszko nie biło za 2 tygodnie kolejna wizyta jak nic się nie zmieni to czeka mnie poronienie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki i będę się modlić aby wszystko było dobrze[emoji54]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
alunia - nie stresuj się na razie. ja też byłam w 6 tyg + kilka dni I dopiero pęcherzyk było widać.
może miałaś później owu. poczekaj spokojnie te 2 tyg
 
Ja po wizycie... wiem mniej niż przed pierwszą... usg 30.08( przecież ja oszaleje),zero jakiegokolwiek badania,zero czegokolwiek tylko prosze sie zapisac na usg do 10 tyg I kolejne do 14 tc... Kartę ,zaświadczenie Itp założymy po stwierdzeniu żywego płodu.... cholerny Medicover..... ręce mi opadły...
Iwona Waw, ja byłam dziś pierwszy raz w luxmed, ale kartę mi założyli. Usg też pod koniec sierpnia, ale sama tak chciałam żeby było już ♥ widać I wtedy planuje powiedzieć rodzinie.
A czy Wy już komuś się pochwalilyscie? Ja z jednej strony nie mogę wytrzymać chciała ym zeby rodzina cieszyła się razem ze mną i nie chce im tej radości odbierać, ale boję się że coś pójdzie nie tak i oni będą nawet bardziej przeżywac ode mnie
 
Jestem po wizycie.Chyba czeka mnie kolejna strata [emoji17].Jestem w prawie 7 tc ,a serduszko nie biło za 2 tygodnie kolejna wizyta jak nic się nie zmieni to czeka mnie poronienie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie załamuj się! ja byłam we wtorek (6 t 5d) i tylko pusty pęcherzyk. Lekarka mnie trochę nastraszyła ale poczytałam, że przecież ciąża może być młodsza i w 7 tygodniu zdarza się że jeszcze nic nie widac.
Bądź dobrej myśli
 
reklama
Ja powiedziałam najbliższym. Rodzicom, tesciom i siostrze. Oraz kilku znajomym. Wszystkim i tak z zastrzeżeniem i prośbą o dyskrecję bo to jeszcze jest wszystko bardzo świeże.... miałam pierwotnie powiedzieć po usg z ♡ ale nie wiem czy tyle czasu bym wytrzymała. ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry