reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Pytam, bo ja kolejne usg mam w 14tc i nie wiem czy mam się już dopytywać lekarza...
Ale w takim razie będę już gin. atakować odnośnie płci ;-)
 
reklama
polianna to wpisać od razu dziewczynkę? :)
kasiunia przy synu braliśmy 4d ale to był tylko dodatek dla nas, dostaliśmy płytkę itd ale pomiary to lekarz wszystkie sobie robił ze zwykłego i też ze zwykłego płeć określił
 
Kasiunia123 - piękny maluszek. Bardzo fajnie widać na zdjęciu.

polianna - w takim razie gratuluję Kalinki.

Karolina M. - Witaj, mamy taki sam termin porodu :-)
 
Klaudyna obawiam sie ze ten 12tc musi sie jeszcze skonczyc żeby jakaś poprawa była ;)

Polianna za ciazowymi rzeczami warto zajrzec do lumpexow bo naprawdę z cenami to przesadzaja .

Nie chce wyjść na jakas czarno widząca ale ciekawe ile płci sie zmieni do porodu :p ja sie nie nastawiam na wcześniejsze poznanie płci niz 18-20 a Jagoda to w ogole okazała sie byc dziewczynka w 33tc wszyscy mowili wcześniej ze chłopak
 
Ja nie mam zamiaru dokonywać zakupów ubrać ciążowych, z tamtej ciąży zostały mi dwie pary spodni i to wystarczy myślę. Chyba, żeby się jakoś mi bardzo utyło. Tamtym razem przytyłam do porodu 9 kg i mam nadzieje, że teraz dużo więcej nie będzie.

Mam wizytę na 8.10 więc to będzie 13 tydzień, zobaczymy co z oceną płci :) W tamtej ciąży właśnie w tym tygodniu było mi dane poznać już płeć mieszkańca, ale wtedy mieszkałam w Krk i możliwe, że lekarz miał lepszy sprzęt, ale nie wyrokuje, bo mój też niby się szczyci najnowocześniejszym usg w mieście. Hm...zobaczymy ;)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu !
 
Dziewczyny co byście poleciły na przeziębienie? Wyszłam dzis ze szpitala i chyba jakis wirusik sie przyplątał cos mnie łamie :zawstydzona/y: Jestem w pierwszej ciąży i nie bardzo wiem czym mogę sobie pomoc żeby nie zaszkodzić dzidziusiowi

Dużo zaległości mam ale na poczatku wszystkich pozrawiam witam nowe mamusie i gratuluje pomyślnych badan
 
reklama
Anna najlepsze sa naturalne sposoby, z lekow jedynie syrop *spam* lub tabletki na gardlo i gdyby temperatura była to paracetamol.

Dzis zakupiłam dla siebie poduchę do spania, a co tam musiałam sobie jakos humor poprawić :-)

Ja mam usg kolejne w 16 tygodniu i mam nadzieje ze lekarz już określi się co do plci, tylko ze ja już bardzo chciałabym wiedzieć tak na 100% bo tak to nie będę pewna do końca z zakupami a już takie fajne typowo chlopiece ogladalam w H&M ;-)
 
Do góry