reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe blizniaki

reklama
o rany :-( az lzy leca
Liliann ........mysle i modle sie o twoje kruszynki, szczegolnie o Patrysi
trzymajcie sie
mam nadzieje, ze Ten na gorze zechce zostawic ja z mama
 
Trzymam kciuki i modle sie gorąco jak tylko mogę za Te dwie małe istotki.
Nie może tak być żeby Pan Bóg zabrał do siebie tak niewinne istotki:-:)-:)-(​
 
Ja równiez trzymam kciuki i modle sie aby stał sie cud i Patrycja przezyła. To takie niesprawiedliwe:wściekła/y: nie mogę sie uspokoic a do oczu same łzy sie cisną:-(
Lilian jestesmy z Tobą!!!!!!!!!!!!!! i wierzymy w ten cud!!!!!!!!!!!!!!
 
Witajcie Dziewczyny.

Również nie tracę nadziei, że jednak córeczkom Lilian się uda... I trzeba mocno w to wierzyć.

Ja wczoraj byłam u mojej pani dr. Trochę się uspokoiłam, ale będę teraz chodzić do niej co 2 tygodnie bo co 3 to zwariować można... Moje dziewczynki ważą 850 i 750 gram. Jedna jakimś cudem od początku zachowuje się jak tydzień młodsza... Ale póki co chyba wszystko u nich w porządku. Moja szyjka macicy trzyma się całkiem nieźle (byle tak dalej) - tylko jedna dziewczynka jest nisko ułożona i mi w nią kopie, że aż dudni.
No i niestety przyplątały mi sie jakieś bakterie w moczu i dostałam furagin na 10 dni :(

A co z brzuszkami? Wklejamy zdjęcia czy nie? Bo jakoś tak mi niezręcznie zacząć :)

Trzymajcie się dzielnie i piszcie co u Was. Pozdrowionka
 
U mnie w brzuchu chlopaki ulozone glowkowo, wiec pewnie silami natury bedzie, mam stresa. Najbardziej sie boje, ze jedno pojdzie silami natury z drugie trzeba bedzie przez cc.

Hej nie bój sie nie bedzie tak źle.Ja rodziłam blizniaki 10 lat temu w 39 tc tez miała byc cesarka a urodziłam sama 3150 i 3000 dwie jednakowe dziewczynki.To był mój drugi EXPRESOWY poród ledwo zdazyłam na porodówke.A jak jedno wyskoczyło to drugie nawet bez wiekszego wysiłki, krocze juz było naciete wiec musiałam tylko wytrzymac jeden skurcz zeby główka zeszła zniżej i mała wyskoczyła sama praktycznie bez wiekszego wysiłku.Mi osobiscie łatwiej rodziło sie blizniaczki niz pierwszego syna.Pierwszy poród to była czysta masakra 15 lat temu ale co ja przeszłam to jeden Pan Bóg wie.

Pozdrawiam wszystkie mamucis które spodziewaja sie bliźniat.I duzo sił bo masa pracy przed wami :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny!
Wlasnie zajrzalam tu po mojej nieobecnosci- no i az ciarki mnie przeszly. Przez te trzy tygodnie mialam sporadycznie dostep do komputera no i nie wiedzialam o LILIann.
Mam nadzieje ze jednak wszystko bedzie dobrze- musi !!!!:tak:. LILIann tak sie cieszyla na wiesc o ciazy blizniaczej- wiec Bog nie moze zabrac jej tego szczescia:no::no::no::no:!!!
 
Do góry