reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
mi dzis pęka głowa od rana sama nie wiem ile juz tabletek pochłonełam upały daja popalic wszystkim kurcze albo leje albo dychac nie idze :angry:
 
Cześć dziewczyny :-)

Fel wyrazy współczucia...

Mam pytanko czy u którejś z Was połóg trwał 8-9 tygodni, bo byłam na kontroli u ginki i ona do mnie, że u mnie jeszcze trwa połóg, no masakra czemu tak długo a dodam, że nie karmię piersią brrrr
 
Hej:) Fel moje kondolencje :zawstydzona/y: Lenka sto latek:-) Oliwka u mnie polog trwał przynajmniej tak myśle bo jeszcze nie byłam u gina go ok 3 tyg. O tak długim to jeszcze nie słyszałam :eek: No i miała byc burza dzisiaj a tu ani grama deszczu:/ a taka duchota :sorry: Od dzisiaj zaczęłam biegać :laugh2:Hehe zobaczymy jak długo :-D:-D Lecę spac bo młoda dała trochę czadu dzisiaj :szok: A jutro szczepienia aż sie boje co to będzie..
 
U mnie połog trwał jakieś 5 tygodni,
w poniedziałek zaliczyłam przegląd podwozia i dr powiedziała, ze nie długo @ i dziś oto jest ...może u Cibie Oliwko jakaś krótka przerwa była i to okres ?? robiła CI usg? można by w ten sposób sprawdzić czy jajniki zaczęły pracować...

ja tam wcinam bób :-)

I kurka wodna naprawili laktator i dziś właśnie przyszedł...i co ja mam z nim zrobić ??? laktacje na nowo rozbujać teraz ?? czy jak ...aaaaaa. nie mogli dziady kasy oddać :angry::wściekła/y: ? swoją droga ciekawe czy działa tak jak ma działać...laktator u teściów bo przyszedł na adres meldunkowy M. a dziś juz do niech nie jechał. bo maja co innego na głowie.
 
Witam,
:szok: A jutro szczepienia aż sie boje co to będzie..

Moje dziecię się właśnie przebudziło, u Nas też szczepienia dzisiaj i jeszcze jadę złożyć papiery na becikowe... więc trochę się najeżdżę po mieście:-( a taki upał sakramencki się szykuje:zawstydzona/y: już mam serdecznie dość...

Wiosna, Pscółka to szybko działacie, powodzenia trzymam kciuki aby wasze życie po raz kolejny wywróciło się w cudowny sposób do góry nogami:-)

Udanego dnia Mamusie:-)
 
dziekuje wszystkim za zyczenia:-D

kupiłam sbie wczoraj karmi, wypiłam poł, szukam dzisiaj reszty i znalazłam tylko pusta butelke:shocked2:
ale za to mam arbuza:tak:

pscólka fajnie masz ze swoim m i jego praca

co do czeresni ja wcinam duzo i olkowi nic nie jest

fel wyrazy współczucia


zgodzam sie ze smile. ja rodziłam w lutym, czerwcu i teraz w kwietniu, najlepiej byłoo w lutym a najgorzej w czerwcu, a terz nie jest zle
 
reklama
czesć o późnym poranku! Znowu zapowiada się u nas skwar... Całą noc okno otwarte, a i tak duchota. Popołudniu w naszym pokoju będzie nie do wytrzymania, mimo, że rolety opuszczone... A tu na 13 mam wizytę z Ksawerym u dermatologa... wolałabym go nie ciągać tych 50km, ale trzeba. Zobaczymy, co pani doktor powie... A póxniej odwiedzimy naszą znajomą, panią położna. Obejrzy Ksawerego ze wszystkich stron :-)

Dzisiaj Ksawery pobił rekord (czego nie wytrzymały moje piersi, a pierwszy raz spałam bez stanika:-D) i spał 9 godzin! Obudził się dopiero koło 5! Wszystko fajnie, ale wydydlał tylko jedną pierś i poszedł dalej spać, a ja musiałam siedziec i odciągać druga (popsutym laktatorem)... Ale teraz mam przynajmniej mleczko na wyjazd do lekarza. Nie będę musiala w aucie karmić ^^

Miłego słonecznego dnia, Kobietki Kochane! Idę się szykować powoli. ;)
 
Do góry