reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

lenka o, popieram pomysł felidae - zrób małemu sesję po fakcie! będzie super pamiątka

czekaladka nie powiedziałam, że ja śpię 7 godz... tylko Bartuś;-)
jakoś nie chce mi się spać o 21:-D


ja chodzę spać lekko przed północą:cool2:
 
reklama
Lenka ostatnio mi babka w aptece mówiła, że przy azs podobno sprawdzaja się kapiele w słomie z owsa wiec moze te płatki owsiane to dobry trop. ostatnio własnie mloda miała zaostrzenie ale kupiłam juz protopic wiec dałam mu szanse i podziałał, ale nastepnym razem spróbuje tych płatków owsianych.
Znajomi natomiast na suche zmiany skórne u dziecka polecaja kapiele w siemieniu lnianym.
 
Hej mamuski,

Dzis zapowiadali slonce a pogoda tragedia....gdzie te lato???:no:

pscolka-ja juz poprosilam takolezanke o zostanie chrzestna:p wiec juz mamy problem z glowy:p
olka86-ciezko jest rozpoznac u tak malego dziecka zappalenie pecherza,my mamy kontrole moczy raz w miesiacu,jesli dziecku pojawi sie stan pogoraczkowy lub temp. trzeba jak najszybiej zrobic posiew moczu tak nam mowil Nefrolog z CDZ i tak mamy napisane na wypisie.Jak dziecko jest starsze to pozniej jest latwiej bo mowi ze go szczypie przy siusianiu albo nie moze zrobic siusiu...bedziecie miec zabieg ?

Moje dziecko juz nosi ciuszki na 74:szok:zaraz dogoni Alana:-D
 
Ja się właśnie zdrzemnęłam, ale M mnie obudził telefonem :angry: Miki jeszcze śpi więc mam jeszcze chwilę dla siebie.
Nef ja już o 21 mogłabym iśc spać jakbym wiedziała że będe spać 7 godzin :-D:-D:-D
Phelania kawał chłopa z tego Twojego synka :szok::-)
 
czekolada-wczoraj sie usmialam bo bylismy w przychodni z Alanem i Marcelem, i babka do nas mowi ze chyba cos nie tak z data ur Marcela bo na jej oko wyglada conajmniej na 6miesiecy:-Dfaktycznie wygalda na takiego ale leniuszek z niego straszny kompletnie nie ma sily by podniesc glowke tylko usmiechy szarmanckie rzuca:pno ale czego tu sie spodziewac ze nasze dzieci to upraciuchy:p w sumie to baranki:pPP
 
Phel rzeczywiscie duży Marcel:-D

Dominiczka te płatki owsiane to wypróbowane już na Antku były, o siemieniu tez wczoraj czytałam, a co sądziśz o serii lipikar, jesz kupne wędliny i kurczaka?

Nef Fel też o tym myślałam:tak:
Anila to my trzymamy Olka
Bishopka Tomka nauczyliśmy spać z moją koszulką:baffled:, na szczęsciemiałam takie trzy więc nie było problemu z praniem
Fel akurat tak się złozyło że była dwójka dzieci do chrztu, u nas mała parafia i jak jest 10 chrztów w ciagu roku to jest dużo
Czekolada marzę o tym samym:-)

I wrócilismy z szczepień oczywiscie nie zaszczepieni, Olek waży równe 6kg, dokorek stwierdził ze to poczatki azs, no akurat z tym bym się zgodziła, oczywiscie dieta, fenistil dalej,zmiana proszku na białego jelenia, i tak go miałąm dzisiaj kupić, emolienty,no cóż trudno.
A najlepsze , powiedział ze jak nie bedie poprawy to mam odstawimy od piersi na kilka dni, od razu mu powiedziałam ze w zadnym wypadku.
Smutno mi, a M duren w nosie ma alergie, dla niego takie cos nie istnieje, i niby sama sobie diete wymyslam eh
 
Nef - ja na drugim piętrze i od pola, ale nie wiem czy komary są bo we wszystkich oknach które otwieramy mamy siatki:-D

Fel - u mnie pajace tylko na noc, właśnie dzisiaj dokupiłam jeszcze jednego w Pepco, zobaczymy co to za jakość za całe 7,99:confused:

Phel - no to super że chrzestna już jest, my musimy się wybrać w podróż żeby poprosić. A... i umówiłam się na mikro, dam znać jak będę po:-D
 
Lenka fajnie was zobaczyć :-) super wyglądaliście... dziewczyny mają rację - zrób sesję Olkowi :-D

ja dziś testowałam chustę... jak dla mnie ok :happy: małej się podobało, mi też było wygodnie...chyba zaczynam polowanie na all :-)
 
reklama
Lenka, na bb jest wątek o azs i tam dermatolog radzi i właśnie polecała lipikar i jeszcze jakiś inny ale nie pamiętam, a nie chce mi się przeszukiwac wątku :zawstydzona/y::-) jednak polecam.

Aja zakupiłam dziś matę FP na all, ciekawe w jakim stanie przyjdzie :baffled: i zaszalałam zamawiając pałąk do wózka sloneczny spacer 7.jpg
 

Załączniki

  • sloneczny spacer 7.jpg
    sloneczny spacer 7.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 19
Do góry