reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Phel - to Marcel idzie jak Antek kiedys. Mial 2,5m to juz mu zakladalam 74. Takie mam ciuchy z chrztu.
Nef - ja tam wcale na dojazd nie narzekam.. i wcale daleko nie mam ;). U nas na wsi i sklepy, przedszkola, apteki, przychodnie, szkoly, restauracje.. i duzo, duzo zieleni i spokoju :)
Bishopka - fajny ten palak. Chyba tez taki kupie ;)


Bylismy dzisiaj w szpitalu na kontroli. Serce poki co pracuje prawidlowo. Wszystko takie jak miesiac temu. Franek nie chcial wspolpracowac. USG trwalo dwa razy tyle co zwykle. EKG to byl koszmar, bo sie uepokoic nie chcial. Saturacja mnie zmartwila, bo ok 75 byla. Przy wypisie bylo 80-85. Tak ponoc ma byc. Dr mowila, ze teraz sie unormowalo i jest ok.
W ogole to fajna ta nasza dr. Kazala przyjechac popoludniu dzisiaj, bo nikogo juz no bedzie na oddziale. Super bylo. Tak to wiecznie sie zbiegali studenci i inni lekarze by zobaczyc Franka. Wszyscy czekali na USG, bo serce jednokomorowe to rzadkosc i chcieli zobaczyc. Denerwujace.

My dzisiaj zdecydowalismy, ze zrobimy chrzest w ten weekend :D. W sumie tylko uzupelnienie. Woda glowki ksiadz polewac nie bedzie. W restauracji u nas akurat wolne bylo to nie musialam zamawiac cateringu jak przy Antku. Bedzie jedno z glowy.


Heh.. puszczam Antka bez pampersa od dzisiaj. Nie chcial po kapieli pampka. Mialam mu zalozyc na noc. Jakos tak zasnelismy w sypialni i zapomnialam ^^. Mas przeniosl malego do swojego pokoju.. i dopiero ja teraz sobie przypomniwlam, zenon bez pampersa. Masakra. Caly obsikany. Przebralam go, a ten nawet oczu nie otworzyl.

Lece spac. Jutro czeka mnie wycieczka po urzedach i spotkanie z panem instalatorem klimatyzacji w nowym domu :)
 
reklama
Wasze pociechy też takie rozdrażnione? a u nas jedzenie co godzinę w dzień i ogólne rozdrażnienie - albo ciekawe zajęcie albo cyc... obstawiam skok rozwojowy i pogodę, ogólnie czekam na poprawę ;) noce na szczęście spokojne.

kupy jeszcze 1,5 tygodnia temu były codziennie, teraz mamy jedną na 3 dni, ale konkretnie :D dużo pomaga jednak marchewka... ;)

a mnie złapało zapalenie gardła, leczę się jak mogę choć można tylko Tantum Verde brać. reszta to domowe sposoby, bo po Tymianku i Podbiale Mała mi dwa razy chlusnęła (w ulotce piszą, że nie brać, a lekarze pozwalają - paranoja!)

w piątek mamy szczepienie - druga dawka Engerixa i 5w1. trochę się obawiam choć po pierwszych szczepieniach było spokojnie. w razie gorączki położna kazała mi lżej ubrać i w pachwince zmierzyć temperaturę.

a pałąk SUPER :) dołączam do grona mających upierdliwą teściową ;)
 
Witam po masakrycznej nocy :baffled: zachciało mi się zmienić Hani smoczek na większy aby się nie męczyła jedząc i co ? i w efekcie nałykała sie powietrza i pół nocy się darła :crazy: teraz odsypia, a ja po dwóch kawach nie mogę zasnąć.
Smile, super, że nie ma zmian u Frania oby tak dalej.
I nie pamiętam co komu miałam odpisać, więc napiszę o sobie :-D dziś idę do mamusi, by zajęła się małą a ja odreaguję, a co. Pogoda zapowiada się super tylko zaś mam problem bo nie wiem jak ubrać klona :baffled: Ciągle wydaje mi się, że albo jej będzie zbyt gorąco albo zbyt chłodno:rofl2:
 
Bishopka ubierz na cebule - body na krotki rekaw, legginsy lub spodenki lekkie, skarpety i sewterek/bluza... wtedy latwo mozna zdjac sweterek i skarpety i juz lepiej... my tak robimy :-). czasem zamiast spodenek jest sukienka i rajstopki to mam skarpetki zeby ew. zmienic :-)

Smile brawa dla Franka - oby tak dalej, niech rosnie zdrowo...
Zibka juz macie druga dawke? my dopiero 8 lipca... czy moze cos nie tak z suwaczkiem...
Maria w polowie butelki zaczyna sie albo prezyc i wyginac albo gadac i usmiechac przez co jedzenie trwa dłuzej...

dzis jade w koncu odebrac pesel...
i zapowiada sie piekna goraca pogoda...

miłego dnia!
 
Zibka to dlaczego druga dawka? może się mylę ale wydawało mi się że pierwsza dawka jest 6/8 tydz. a druga od 6 do 8 tygodni od pierwszej dawki... pewnie liczysz też szczepienie w szpitalu...
 
witam się i ja:-)

jak taka fajna pogoda, to człowiek od razu ma inne nastawienie... bo ja z dwójką dzieciaków, to już kompletnie uziemiona w deszcz... Gosia nie potrafi porządnie trzymać parasola, gdzieś zgubiliśmy kalosze, a przedwczoraj jak wracaliśmy ze szczepień, to się wywaliła w kałużę:dry:


smile tylko, że my zawodowo będziemy zawsze związani z centrum Wrocławia
a, że na podmiejskiej wsi może żyć się lepiej niż w mieście (przynajmniej w okresie przedszkolnym dzieci), to ja wiem;-) a już całkiem fajne są małe miasteczka. Ale ja potrzebuję ojca dla dzieci, a nie sponsora i sama też nie zamierzam wracać po nocach;-) więc niech już ten dojazd do pracy będzie kilkuminutowy
smile trzymam kciuki za Franusia, takie oglądanie przez wszystkich faktycznie jest denerwujące, ale nie ma tego złego... może dzięki temu zapewnią Wam opiekę na najwyższym poziomie. Może jakiś spec zainteresuje się tym przypadkiem i będzie chciał pisać doktorat... zabierze na drogie leczenie za granicę. W waszym przypadku rozgłos może się przydać. :tak:

zibka a co ty tak wcześnie na forum:szok::szok::szok: ciężka noc?
 
anila - chodziło mi o Engerix :) 5w1 oczywiście pierwsza dawka ;)

Nef - karmię Małą w nocy średnio co 2,5h, a w międzyczasie czytam i jedną ręką piszę i nadrabiam braki w forum ;)
 
Witam Was :-)
U nas dzisiaj pogoda nie dopisała.
Smile super wieści będzie co raz lepiej:-)

A u mnie doszło już do tego,że mamy ciche dni w mieszkaniu z M wszystko przez jego wtrącająca się rodzinę w sprawy chrzcin i mojej organizacji ich:-:)-:)-(
 
reklama
bishopka fajny pałak, kurcze podoba mi sie

smile ciesze sie ze wszystko dobrze z franusiem , oby tak dalej

hania współczuje, łatwo nie bedzie , a co dokładnie nie pasuje tesciowej

poprałam rzeczy olka w białyn jeleniu, tylko w płynie a ie w proszku, i jestem w szoku jakie sa mieciutkie

dominiczka na razie spróbowałam emolium bo mam po antku, mu nie słuzyło, jak to nie pomoze to mam cetaphil, a najwyzej wtedy spróbuje lipikar. w ogóle wydaje mi sie ze dzisiaj mamy wiecej krost na rekach:-(
 
Do góry