reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

U nas niestety przy wieczorku jak mała krzyczy na te kolki to się zanosi. Ale odpukać podaje te krople i przed wczoraj byla spokojniejsza a wczoraj unikłam kolki dziś też podam po co ma się męczyć.
Fel- też mam tą herbatke z hippa ale położna mówiła że może byc to za słaba dawka ale jak masz 2 herbatki z koprem to napewno wystarczy.
Nie wiem jak Wam ale po tym kopru ja mam zwiększoną laktację. Trzeba to wziąść pod uwagę.
Iza- mam nadzieje że Twój skarb już się nie zaniesie :) niech będzie zawsze uśmiechnięta.
 
reklama
dziewczyny mam espunisan jeszcze po Alanie z dobra d.w ile kropelek podawac wieczorem ?przed karmieniem czy po?

ale u nas ukrop jak nic bedzie w nocy burza a ja sie cholernie boje a M ma nocke....wrrr:no:fakt mam dwoch facetów w domu no ale obawa jest:-D
 
Iza ale wspólczuje sytuacji, nienawidzę takich akcji, serce wtedy zamiera, moj młody też się budzi w nocy co 2 godz, a;e zaczyna sobie wydłużać, i jedna 3godzinna przerwa też się znajdzie, dla mnie najgorsz jest to ze jak nie spi za bardzo do południa to później zasnie tak koło drugiej, obudzi się na karmienie i spi dalej, jak go obudzę o 7 na kapiel to później zasypia dopiero o 22, były trzy dni że spał troszkę wiecej do południa, wtedy nie spał po południu od czwartej ale zasypiał o 20.

mało mnie na bb bo w domu duzo do zrobienia, od pon codziennie piorę, masakra, wczoraj ogród wypieliłam z mamą bo mi pomogła, dzisiaj byłam przy oprzęcie, okna pomyłam, cały czas coś.No ijestem podłamana swoim ciałem, boje się że już tak mi zostanie, każda kolejna ciąza pozostawia ślad, nawet ciuchy takie na co dzień koło domu mi nie pasują, albo wyglądam w nich okropnie, chyba jednak zainwestuje w jakiś pas, chociaż na wyjscie zeby jakoś wyglądać.

Phel ja też się boję burzy więc Cię doskaonale rozumiem, u nas była wczoraj, M doił, ale musze być wtedy twarda bo Tomek bardzo się boi
 
Ja podaje kropelki mojego leku sab simplex przed karmieniem i to jak wiem że je między 17 a 18 to podaje wcześniej i daje jej popić mleczkiem i tak dziś zrobilam odbiło jej sie i popierdziala i zrobiła 2 kupy a teraz śpi i zaraz ją budze na karmienie
 
Ostatnia edycja:
Fel; tez dzis zaczynam pic herbatke i mam nadzieje beda efekty! Mam hipa ale to chyba sam koperek...
Anila; a jakiej firmy kremik wynalazlas?
Phel; daje mlodej 4 kropelki espumisanu przed karmieniem lub zaraz po-efekty pewne dostrzegam ;-)
Iza; wspolczuje przezyc!!! Ja chyba bym spanikowala mocno...

A z innej beczki dziewczyny majace maluchy-co warto kupic na prezent z okazji roczku tak do 100zl?
 
Phel - my też kąpiemy przed jedzeniem, ale nasz mały lubi kąpanie i jeśli płacze to już na etapie ubierania
teva - ja dzisiaj znowu czapkę ubrałam, bo niestety znowu wiało. generalnie tak dzisiaj wiało, że nawet przy zablokowanych kółkach miałam duży problem, żeby prowadzić wózek prosto. Wyglądałam jakbym była pijana:-D
Felidae - chyba trzeba będzie poczekać z tym wystawianiem na słońce, do tego czasu lepiej trzymać w cieniu. ja muszę dokupić parasolkę do wózka, bo pomimo tego, że mam możliwość zmiany ustawienia gondoli to i tak się przyda. A krem do buzi też mam jak katarinna Ziajkę.
Nef- zamiast kłaść dziecko bezpośrednio na prześcieradle czy ręczniku proponuję na złożonej pieluszce tetrowej, są tańsze i można kupić ich więcej niż prześcieradełek, czy ręczników:-D (my mamy po 3 sztuki i wystarcza). I nawet jak zdarzy nam się kupa w trakcie przewijania to idzie na tetrę, a nie przewijak, czy ręcznik. Mi wychodzi jedno pranie ciuszków/prześcieradeł i jedno pranie tetrówek na tydzień.
Anrezam - dzięki za info co do herbatki. ja dzisiaj z tej racji, że w południe z małym wychodziłam to jemu dałam trochę herbatki koperkowej z Hippa, aż byłam w szoku, że tak bezproblemowo pił z butelki. No i faktycznie gazy poszły i już dzisiaj (może to zbieg okoliczności) 5 kupek było:-).
anila - to witaj w klubie, ja mam bezsenne popołudnia (dzisiaj od 16 do 20), wiszenie na cycu, ulewanie i popłakiwanie, przy czym to nie jest płacz non stop (tak kojarzę kolkę), który dałby mi jednoznacznie do zrozumienia, że to kolka, to krótkie ataki płaczu (kilka sekund co kilka, kilkanaście minut), ale takiego ostrego, nie wiem może to refluks:eek:, od jutra będziemy dawali tą papkę zagęszczającą przed jedzeniem.

Dobrej nocki;-)
 
Hej,
U nas wczoraj byla masakra. Maly nie chcial spac. Jadl co 1,5h po 15-20ml i plakal. Nie wiem o co chodzilo. Po wykapaniu dziecko nagle sie zresetowalo i spi jak zawsze - 2,5h + przerwa na karmienie. Mam nadzieje, ze dzisiejszy dzien bedzie lepszy, bo Antek do zlobka nie idzie. Aa katar ma ta moja zarazka. Juz sie boje co to bedzie.

Phel - Alanek neszcze malo kumaty, wiec ma prawo nie reagowac na Marcelka. Nie dziwie mu sie.. bo co tu robic z taka lezaca dzidzią.


U nas Franek dzisiaj zjadl 65ml i ciesze sie z tego jak glupia. Chyba mu kupie wieksze smoczki zeby sie tak nie meczyl. Prze to jego serduszko i tak ma juz smoczki w butelkach po 6m, ale po jedzeniu jest caly spocony.

Kupilam sobie dzisiaj torbe do wozka firmy skip hop ;). Rewelacja. Zakochalam sie w niej. To jest torba.. Te wozkowe torby zawsze mnie odstraszaly, a z ta sie mozna pokazac na miescie ;)

Jeszcze apropo filtrow. Pamietam, ze nam mowili zeby nie uzywac 50, bo za mocno blokuja. Dziecko ma sie przyzwyczajac do slonka. U nas Antek filfrow uzywa tylko.w cieplych kdajach. Rok temu w lato praktycznie do domu nie wracal, a sie nie spalil na slonku. Jak mial pol roku to tez byl cale dnie na dworze, ale w cieniu.. niby wtedy sie tez czlowiek opala.
 
reklama
Hej. U mnie noc okropna. Tzn od godz 2 młoda budziła sie co godz bo jej sie pić chciało :/ trochę pociagla cyca i szła spac ,wiecej zajelo mi jej odbijanie:dry: teraz spi ale pewnie tez sie zaraz obudzi bo jeka:sorry2: kurcze ale dzisiaj brzydka pogoda:shocked2: a juz sie cieszylam ze słońce zostanie:/ nic idę sie jeszcze zrelaksować ;-)
 
Do góry