reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witam Was,
Moje chłopaki pojechały na myjnie ja nie wiem jak mały to przetrwa , ale normalnie jestem wdzięczna M, że wstał rano , ubrał sam małego i pojechał z nim , a mnie nawet nie budził:happy2: Tylko jak ta moja kruszynka wytrzyma te tańce taty na myjni to się okaże jak wróci:happy2:

Iza współczuje przeżyć , oby już nigdy to się nie zdarzyło , a w razie W opanowania i zimnej krwi mamusiu:-D

Lenka
ja też się zastanawiam nad pasem chociaż nie wiem czy można po cc wypatrzyłam jakiś taki niby oddychający z bawełny organicznej. ostatnio jeśli chodzi o zakupy to choruje na taka maxi spódnicę.

Życzę spokojnego i udanego popołudnia:-D
 
reklama
Hej czy któraś z Was zażywała może cetyryzynę przy karmieniu np. zyrtec albo allertec? na ulotce jest, ze przenika do mleka ale juz n ie daje rady, mam chyba uczulenie na coś co teraz pyli bo oczy mnie swędzą i łzawią i głowa mnie tak nawala, że mimo końskich dawek paracetamolu nie przechodzi...
 
Cześć dziewczyny:-)

Jejku ja kompletnie nie mam na nic czasu a zwłaszcza na pogaduszki z Wami... oj jak nie opiekuję się Alutką to jak śpi to sprzątam, gotuję itp a jak ciepło spacerki... podziwiam Was, że jesteście takie zorganizowane i zaglądniecie na forum i podzielicie się doświadczeniami, ja podczytuję czasami i korzystam z dobrych rad :-D:tak:
 
dziewczyny mozecie mi przypomniec jak to z tymi skurczami jest?

wczoraj miałam przez 2,5 godz skurcze co 8 minut ale 1dno minutowe...polozylam sie i przeszły..i były do wytrzymania...


ja juz z tego czekania sama nie wiem kiedy biec do szpitala..
przypomne to moje drugie dziecko...

pozdrawiam
 
tak jak pscółka pisze, po zmianie pozycji nie powinny przechodzić.

Asiak trzymam & :-)

Miałam coś napisać, ale Olek mnie wybił z rytmu ha ha. Oliwko, ja daje rade zaglądać tylko dla tego, że sama w domu nie jestem.
U nas moją mamę coś rozkłada...M już zdrowszy, Misiakowi też szybko przeszło. Oby na mnie nie przelazło... mały śpi wieć idę oko przymknąć... pospał do 2:30 co prawda od 20, ale potem to juz kiepsko było :/...
 
I ja zaglądam, ale zawsze co chcę napisać młoda się budzi. Teraz zostałam sama, jeszcze tydzień na szczęście, potem mąż wraca i jakoś będzie się ogarniało tą kuwete:cool: Ogólnie to Hana śpi w nocy ładnie, gorzej w ciągu dnia, bo jak nie śpi, czy nie je, to wyje i tak w kółko :baffled: mam nadzieję, że jej to mini już niedługo.
aisak, ja miałam skurcze co 2-3 minuty i tylko się wydłużały, ale od poczatku do końca odstępy były takie same. A swoją drogą, to dziwię się, że Ty nie jesteś na wywołaniu.
 
Hej :)

Małemu pomaga spanie na brzuszku - inaczej wrzask i ryk :/ Normalnie słychać jak mu się w brzuszku przelewa ...
Mąż i dzieciaki pojechały do kuzyna na 5-te urodzinki. Ja postanowiłam zostać i odpocząć troszkę.

Czy u Was też tak duszno?
 
hej :-)
ale sie przestraszyłam że nie znajdę forum :-D ale Phel jak zawsze pomocna przesłała mi link - dzieki!

moi śpią... tatuś na wznak córeczka na brzuszku u niego a ja mam chwilę wytchnienia...
młoda wczoraj zasnęła w końcu wcześniej i budziła się najpierw ok. 1 i potem ok. 4...

dziewczyny, czy korzystacie z aplikacji do "zarządzania" niemowlakiem? ja testuję teraz trzecią i powiem że bardzo sobie chwalę... nie muszę pamiętać kiedy jadła, ile spała... polecam jeśli macie androida...

Asiak - a teraz to już tylko Ty zostałaś w dwupaku? jest jeszcze ktoś? powodzenia!

pogoda u nas fatalna... pada i pochmurno... ale po weekendzie ma się poprawić...
miłego wypoczynku!
 
reklama
Witam mamuśki:)

za waszym przykładem wypuściłam się dzisiaj na zakupy - dla poprawy humoru;-)
Oto, co "upolowałam":
qsq13247-1.jpgqsq11585-1.jpgqsq10845-1.jpg
za tydzień mam szkolenie, to będzie jak znalazł:-D
chciałam jeszcze szpilki sobie kupić, bo ciągle tylko w baletkach biegam, ale wystraszyłam się, że to już za długo, a nie udało mi się mleka odciągnąć.

Bartuś od urodzenia mi główkę obracał w jedną stronę (w prawo)... strasznie mnie to denerwowało, żeby mu się główka nie spłaszczyła z jednej strony... no i sukces połowiczny - teraz ciągle obraca główkę w lewo:dry:

teva u nas na roczek absolutnym hitem była muzyczna skrzynka pocztowa:
(tylko teraz cos drogo na allegro i mało ofert - może wycofana z produkcji:confused:)
różne piosenki, można wrzucać listy, można ruszać chorągiewką
SALON FISHER PRICE Muzyczna Skrzynka Pocztowa WAWA (3231539137) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

fajny jest też laptop z fishera:
FISHER PRICE - GADAJĄCY LAPTOP DWUJĘZYCZNY V7000 (3233879897) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

hitem fishera jest szczeniaczek-uczniaczek (taka przytulanka co śpiewa piosenki) ale u nas bez fajerwerków
FISHER PRICE SZCZENIACZEK UCZNIACZEK J.POLSKI P601 (3212377530) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

podobał mi się też budzik a kuku, ale w końcu nie przetestowałyśmy z Gosią... może Bartuś dostanie;-)
FISHER - EDUKACYJNY BUDZIK A KUKU DŹWIĘKI ŚWIATŁA (3235893542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

pscółka tetra mi będzie za mała na te jego kupy i siuśki... zresztą, tetrę trzeba prasować, a pokrowca na przewijak nie... więc już wolę te pokrowce;-)
ale pralkę nastawiam codziennie:baffled:

aisak a pierwsze dziecko szybko urodziłaś? bo drugie idzie prędzej...

ja pierwsze szybko urodziłam, to miałam przykaz przy drugim jechać do szpitala przy skurczach co 15 min... a że wylądowałam przez przypadek na patologii ciąży i mnie tam monitorowali pod kątem porodu, to na porodówkę trafiłam z rozwarciem, ale bez jakichkolwiek odczuwalnych dla mnie skurczy... i urodziłam po 2 godz., przy czym bolesne było 15 min. Przy Gosi bolesne skurcze miałam 2 godz. Tak więc przyśpieszenie znaczne. a w szpitalu czułam się jak ufo, jakbym była jedyną co nie będzie rodzić:-D
Uważaj na siebie - lepiej za wcześnie przyjechać niż za późno:tak:
 

Załączniki

  • qsq13247-1.jpg
    qsq13247-1.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 29
  • qsq11585-1.jpg
    qsq11585-1.jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 52
  • qsq10845-1.jpg
    qsq10845-1.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 41
Do góry