reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Wesołych Świat :)
ja mam podobnie Maja raz śpi po godz raz po 1,5 a raz po 30 a nawet 15 minut w ciągu dnia. Ogólnie jest w ciągłym ruchu nie wiem z skąd ma tyle energii. A w nocy nadal ciągle je w dzień też nie wiem czy ona tyle potrzebuje czy co.
 
Witam,

U nas też spanie po 15-20 min góra dwa razy w ciągu dnia :baffled: nocki natomiast mamy ok. mała mało kiedy się przebudzi, chociaż ostatnimi czasami pobudki o 6:15 mimo iż Emi idzie spać po 23.

Jakoś dajemy radę, jest ciężko bo młoda chce tylko być noszona na rękach.

AA i 25.12 Emilka powiedziała swoje pierwsze słowo "TATA" :-)
 
hej, wczorajsza noc koszmar zafundował mi starszak, więc ide odsypiac...szkoda, ze rano do pracy :/ przy jednym to jeszcze mozna bylo poleżeć w ciagu dnia. ale przy dwojce póki co, a wykonalne pozdrawiam Was
 
Mamuśki drogie wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!

Żeby wasze dzieciaczki były zdrowe, wy również :)
Żeby rozrabiały i były wesołe :)
Żeby pieniędzy wam nigdy nie zabrakło :)
Żeby mężowie byli najkochańsi na świecie :)
Żeby ogólnie ten rok i wszystkie następne lata były nalepszymi w waszym życiu :)

I oczywiście szampańskiej zabawy dzisiaj!!! (koło łóżeczka :p)
 
Dziewczyny
Wszystkiego najlepszego :-) w Nowym Roku...oby szkraby nam rosły zdrowo :-) udanych roczkowych imprez :-)

u mnie praca-dom i choroby. To jakas maskara...Olek od listopada z krótkimi przerwami ma katar, a zaraz po nim zapalenie ucha. wybrał już drugi antybiotyk, ze szczepieniami jesteśmy daleko w tyle :/
Michał znudzony Świątecznym siedzeniem w domu chodzi dosłownie po ścianach. do 14 użera się z nimi moja mama a potem ja...:/ pan M odpoczywa po pracy o_O do spaceru z dziecmi się nie rwie ( no z Michałem miał wymówkę bo z chorym nie będzie na dwór chodzić...
nie mam już czasu iść na odpowiednie wątki więc się pochwalę że próbujemy wysadzać Olka na nocnik...kilka razy udało nam się trafić i akurat ładnie nasiusiał. w razie potrzeby na badania można już łapać w ten sposób :-)
a dziś dostał miseczkę ugotowanego ziemniaka pokrojonego w kostkę....ale to jedzenie męczące...oj namęczył sie żeby mały kawałek wpakować do buzi :-) ale zjadł kilka sztuk. Była to przekąska ot tak żeby się uczył, i nadal czekamy na zęby...dziś rozmawiałam z lekarzem z pracy i jest szansa, że te jego nieżyty to od ząbkowania i razem z nim miną....
 
Witam. Długo mnie nie było. Teraz siedzi u mnie mama i jakoś nie mam czasu. Jak się cieszę, że już 2013 za nami. Uwierała mnie to 13 w dacie. Teraz już psychicznie lepiej się czuję wiedząc, że trzynastka zniknęła z kalendarza. J nas jest z dnia na dzień lepiej. Mała śpi coraz dłużej w nocy. Zaczęła sie załatwiać bez pomocy lekòw. Super.

Fel: wspòłczuję problemów z Olkiem. Oby zębiska wyszły jak najszybciej. Biedne te nasze szkraby.

Pędzę spać.
 
reklama
Do góry