reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

zozzolko powiem CI , że tych z pszczółką maja mieliśmy dwa kartony, jak nam sie skończyły i kupiłam zwykłe to od razu nam dwa przeciekły... coś gorzej rzepy trzymały :( albo nie wiem co....nie wiem czy to tylko moje doświadczenie...?
 
reklama
Fel u nas były ok te z pszczolka i z hipopotamem.dobrze ze piszecie ze promo na pampki bo nawet nie wiedziałam :confused2: Eh mi tez sie marzy małe m ale chyba skończy sie na marzeniach:(
 
Anka :-) mialam raczej na mysli to sprzatanie po wskazaniu co ma robic.. Dlugo na niego czekalam ale teraz juz bym nie wymienila na inny egzemplaz :-) ja sie smieje ze facet idealny to unikalna kompozycja zalet pozadanych i wad ktore da sie akceptowac... Takich bez wad nie ma :-D

Wlasnie pada snieg z deszczem...
Myslicie juz o prezentach? Ja szukam czegos dla emka... Jak to u was wyglada? Kazdy kazdemu, dzielicie sie, losujecie czy tylko dzieci... U nas glownie dzieci dorosli tylko symbolicznie poza nami...

Kot zajal moj fotel...
Cos czuje ze i ja wybiore sie do biedry... Te Reniferki :-)
 
My w tym roku wyjątkowo bardzo skromnie z prezentami - Ksaweremu kupuję te dwa pudła klocków, może coś jeszcze, a reszcie po jakimś fajnym słodyczu i tyle. tzn rodzicom i siostrze i szwagrowi... Niestety, kryzys....

Anila - no to opatrznie Cię zrozumiałam, sorki, dobrze, że robi :) mój ojciec po powrocie z pracy zazwyczaj walnie się na kamapie i patrzy w tv/laptop...
 
nie widze nigdzie tych kolcków z biedronki dajcie link

Anila hehe wzieły cię te reniferki sa jeszcze husteczki swiateczne ale nie wiem jakie one w srodku czy takie jak te w sprzedazy normalnej tylko opakowanie swiateczne to te dla mnie niefajne te co były po 7,99 sa super takie jak huggies tylko nich uzywam a aprzeszłam przez wszystkie chusteczki jakie istnieją
moze któras kupiła juz je i cos powie o nich

już nic nie pisze o starszej pani bo mnie tak potem będziecie kojarzyć po żmijce :-D
 
Ostatnia edycja:
Anka u nas w domu rodzinnym bylo podobnie, napatrzylam sie tez u siostry i znajomych wtedy sobie obiecalam ze nigdy nie zwiaze sie z nikim z leku przed samotnoscia :-)
I u nas w tym roku skromnie bo ja na rodzicielskim a doszedl kredyt ale choinka bedzie :-)

Jakos tak mi juz predko do swiat :-) juz bym chciala...
 
Dziewczyny padam jestem zmęczona oczy mi się kleją wczoraj cały dzień w Poznaniu zahaczyłam o Ikea szukałam rozwiązań na kuchnię i znalazłam :) Majka zachowywała się świetnie
Niestety nie znalazłam żadnych płytek ani paneli co by mi się podobały
 
Hej. Anzeram fajniesze udało Ci sie cos znaleźć : zazdroszczę urządzania własnego "m" ;) Ehh M pojechał po zakupy, młoda spi a ja nie mam co robić :-D Nudzi mi se, rano posprzatalam i leże ..:)
 
zozolka - dzięki, jeśli chodzi o chusteczki to pozostaniemy przy dotychczasowych :-)
Anezram - kuchnie znajomi robili w IKEA i bardzo fajna im wyszła, i stosunkowo niedrogo do wielkości... no i faktycznie IKEA ma fajne rozwiązania :)
u nas w nocy pierwszy mróz... teraz piękne słońce aż złudzenie że jest ciepło :D
chyba po drugim śniadanku skoczymy do miasteczka po jakieś warzywa...
Mania i kot bawią się razem... kot wie że Mania jest ważniejsza od niego i czuje przed nią respekt... fajni są:)
 
reklama
Witajcie z rana
zozolko - tu masz link do katalogu biedronki, w nim są te klocki Święta w Biedronce
anila - nastrajasz nas świątecznie, a ja jakoś daleko jestem jeszcze od świąt. Owszem o prezentach myślę, ale nic poza tym. To chyba dlatego, że najpierw czeka mnie inne ważne zadanie i na razie na nim jestem skupiona. Oj, to będą piękne święta. Pierwsze z córeczką....magia

Ja się zaraz zbieram dać małej kaszkę, później fryzjer, zakupy warzyw ....i chyba biedronka. U mnie słoneczko świeci od rana i nastraja mnie pozytywnie! Na Celsjusze nie patrzę:-D
Miłego dnia!
 
Do góry