reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

anila gratulujemy ząbka ;-)
Nef i właśnie z powodu ekip i prac remontowych, nie lubię remontów i przeprowadzek ;-) (ja tez mam dziś mega lenia ;-)) ale zaraz się zbieramy za robienie obiadu, a potem spacer po ikei ;-)
 
reklama
Anila: gratulacje ząbka.Pierwsze koty za płoty. U nas już 6 sztuk, nawet nie wiem kiedy wyszły
My do IKEA jutro jedziemy :-D

A i najważniejsze. Przyjeżdżają moi rodzice na miesiąc aż do świąt :-D Ale sobie odpocznę od Michalinki :-D:-D:-D
 
anila- gratulacje ząbka :-)

U mnie dzisiaj też mega leniwy dzień, nawet obiadu nie chce mi się robić, poczekam aż m wróci z pracy to coś upichci :-D my już po spacerku, pogoda do spania. Czy u Was też tak mgliście?

OOO i mała zaskoczyła dzisiaj mamę, spała do 7:00 w łóżeczku a później ze mną do 9:00- jednak jeszcze coś mleka mam, minimalne ilości, ale są :happy2:

No i pochwalę się psiakiem, wczoraj byliśmy po niego. Emilka w siódmym niebie :-D
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=494297610669368&set=pcb.494298314002631&type=1&theater
 
Anila gratuluję ząbka :)
Dziewczyny podziwiam że zdecydowałyście się na zwierzaki ja mam psiaka ale teraz mam z nim tylko problem. Spacery zimą jak jestem sama z małą to ubierać ją on ciągnie po schodach potem wyprowadzać z dzieckiem na rękach makabra. Ale przygarnęłam i nie oddam szkoda on jest kochany ale zazdrosny się robi o Majkę czatuje na jej piłeczki żeby jej zabrać i warczy jak go pociągnie lub rusza rączkami w jego stronę te warczenie jest przez mojego chrześniaka bo on go męczy a on teraz się boi dzieci.
Izik tak czy inaczej jest słodziutki ten psiaczek.
No ja też myślę o kuchni białej lub jasnej ale nie wiem jak połączyć to z pokojem dziękuję za rady :) wykorzystam coś na pewno. Tylko najgorsze jest to że nie jestem przygotowana na tą przeprowadzkę na remont kasy na styk na meble może nam nie starczyć. Jakbym wiedziała że będziemy kupować to bym zaoszczędziła a tak na wariackich papierach niczego nie mam. Kasy na styk
 
hej.Widze ze kazdy do ikei jezdi:p Izik slodki piesek:tak:U nas pogoda do bani,Lenka chora a i mnie cos chwyta. mojej marudzie chyba wszystkie zeby id anaraz,bo dziasla sa tak nabrzmiale i widac gdzire sie wyyzynaja:dry:i caly czas placz i noszenie a ja padam na pysk.. Anila gratuluje zabka Mari;-)Wawka to faktycznie odpoczniesz:-)
 
nef Wy to się umęczycie z tym remontem,a le pomyśl swięta już u siebie, w nowym domui choinka do nieba, dwa łobuziaki szukające prezentów , super

a ja nigdy nie byłam w ikei, tylko internetowo, moj nieskory do takich wyjazdówm, zresztą kiedy, jak ledwo się skonczy oprzatac to trzeba iść znowu i tak w kólko


izik fajny piesek, taka kulka puchowa

iza zdrówka dla Was
 
iza - u nas podobnie tj, dziąsła i na górze i na dolespuchnięte. Ten ząbek na górze to już od kilku dni widzę, ale jeszcze się nieprzebił. Dobrze, że do jutra ma jeszcze kto bawić, a od poniedziałku zostajęsama. Coś czuję, że nawet herbaty nie będę mogła zrobić. Dzisiaj był dzień płacząco - piszczący. IBUM już po południu musieliśmy zastosować, a padł zaraz po 18 tej.

Rodzinka na zakupach tj. dokładniej na placyku zabaw przy Tesco - przynajmniej za darmo:-D
:-D Cisza i spokój:-D
 
reklama
zakupy udane :) wszystkie zabezpieczenia kupione. rogi pozabezpieczane, kontakty też...
słoiczek IKEA zjedzony - nie było buntu...

no a zęby podobno chodzą parami - czekam na drugi :)
 
Do góry