reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
ha to se poszłam na spacer z dzieckiem... 10 min... jak by mi w mieście taki numer zrobiła po tym jak zniosłabym ją z 3 piętra to bym się trochę zdenerwowała ale tutaj :-) pięć razy mogę z nią chodzić na spacer 10 min. :-D
 
ja nie byłam jeszcze z Olkiem i mam wyrzuty sumienia, a on jeszcze spi i juz nie wiem czy się wybiorę, wczoraj też był tylko raz i to pół godz a dziś wcale, pranie pozbierane, posegregowane, część do prasowania czeka:tak:

smile cieszę się że coraz lepiej już, oby tak dalej, buziaki dla Franusia
 
Lenka ja tez jeszcze nie byłam i daje se dzisiaj spokój . Kurcze młoda mi cos kaszke cały czas a w poniedziałek szczepienie:/ i nie wiem czy czekać czy iść jutro do lekarza:( chcial ja ululac a ona nie bo 1000 innych rzeczy ciekawszych :szok:
 
A moja córa ostatnio spaceruje ze swoja prababcią:-). Z jednej strony mi szkoda tych wspólnych spacerów, ale przynajmniej trochę odpocznę i zatęsknię za moją Złośnicą.

Czy Wasze dzieci też chcą być teraz ciągle przy Was? U nas jakaś masakra jest od kilku dni. Sama w pokoju nie zostanie, bo jest histeria. Sama zasypiała teraz jak mnie nie widzi przy łóżeczku to są wrzaski....
 
A ja nie prasuję :-D Suche, wyprane ubrania wkładam do szafy i dopiero jak potrzebuję, to sobie prasuję. Prasować lubię ale mi się nie chce :-D

Tasia: siostra mi mówiła, że dzieci zaczynają mieć w pewnym okresie lęk separacyjny i że to normalne i najważniejsze że mija.

Oj jak fajnie. Brat męża miał dziś szkolenie w Warszawie i wpadł na dwie godzinki na kawę. A że lubi dzieci to sobie odpoczęłam bo się małą zajął :-D

Zębate mamy jak często myjecie ząbki swoim maluchom? Ja tylko przed snem i nie wiem czy nie za rzadko.
 
wawka ja mam nadzieję, że minie tak szybko jak poszło, bo to tragedia jakaś. Do wc pójść nie mogę na spokojnie;-) A co do ząbków to też raz myjemy tylko.


A u mnie M. rozłożyło... mam nadzieję, że nas nie zarazi
 
Tasia Zdrowka dla Twojego m;) u nas tez Lena nie lubi byc sama, wogole to moje dziecko uwielbia byc w centrum uwagi, nie powiem bo zaczela sie bawić sama w łóżeczku ale najczęściej trzeba byc przy niej bo inaczej sa krzyki :baffled: Wawka ja myje rano jej zabki przy przebieraniu i porannym myciu i po obiadku. Czasem na noc jak nie spi bo jak zasnie to niechęć jej roxbudzac. A czym myjecie?? Bo ja wacikuem namocxonym woda. Gdzieś czytałam ze powinno sie rumiankiem ale nie wiem ile w tym prawdy:confused2:
 
reklama
Tasia - niestety często ma dzień pod tytułem "bez mamy ani rusz", dlatego jedzenie muszęprzygotowywać jak śpi, albo mieć zamrożone i tylko do odgrzania. A cokolwiek mogę zrobić dopiero jak pójdzie spać, na szczęście chodzi wcześnie:-D
wawka - jeszcze nie myję, jutro dopiero mąż pastę kupi.zaskoczył mnie trochę Junior z tymi ząbkami:-D
 
Do góry