reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Nie dziwie Ci sie ze na pocztę nie chce sie iść;) ja byłam z psem na około bloku i tak zmarzlam ze szok! Do tego jakaś mzawka jest.. Zobaczę jak pozniej będzie, trzeba zaczac młoda hartowac bo co będzie jak nastanie -15?! :eek: Moja maruda juz wstala ..
 
reklama
iza jak bedzie -15 n ie wyjdziesz na spacer :tak:

tasia chłopcy beda chodzic na piłkę nożną
a jak Twoja córa

anka zdrówka dla Ksawcia
no nie wiem czy i u nas coś zęby nie zaczną iść, bo przedwczoraj w nocy popłakiwał, wczoraj po godz tez zaczął a jak posmarowałam żelem to był spokój, tylko że póki co po dziąsłach nic widać żeby coś się działo


wszystko mnie boli i nic mi się nie chcę, obiad jest , olkowy też sie gotuję ale mam jeszcze tyle prania:baffled:

może ktoś chętny do pomocy:-p
 
wawka - nie układaj na popołudniową drzemkę i po kąpielitylko jeść i żadnej zabawy, przyciemnione światło, monotonne mówienie, jakaśusypiająca pozytywka. Oczywiście będą takie dni, że się nie uda bo Mała zaśniepo prostu popołudniu, ale myślę, że konsekwentne działanie powinno ją przestawić.

lenka - u nas też zbytnio nie było widać ząbków, ale pierwszyusłyszałam na łyżeczce, a drugim mnie ugryzł jak smarowałam mu ten pierwszy żelem:-D


 
Dobrze, że z Frankiem jest wszystko w porządku :tak:
anka- zdrówka dla Ksawerego . Jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to bardzo chciałam mieć synka, który będzie miał na imię Ksawery :-p
wawka- u nas kąpiel ok.20:00, później mleczko i gimnastyka u dziadków :-) mała i tak zasypia różnie, i nie szybciej niż 22:00... A to i tak dobrze, bo budzi się o 7-8, więc ja się wysypiam.
lenka- ja uwielbiam prasować :-D

Wczoraj mnie złamało o 21:00, Emi poszła do dziadków, a mamusia spać; niby miałam w planach tak max. pół godzinki do serialu, ale przeciągło się do rana. Oby nic mnie nie łapało, rano też mi się nie chciało z łóżka wstawać :baffled: AA na dodatek byłam wczoraj u dentysty i wyszło mi, że nie mam składek z ZUS-u odciąganych, bo świecę na czerwono :confused:dziwne, bo to ZUS mi płaci macierzyński....
 
izik to pewnie E-wuś Ci tak narobił. bo są z nim problemy
"- Są też oczywiście inni pacjenci, u których okresowo światło zapala się na czerwono, ale są to przykłady marginalne: jak osoby przebywające na długim zwolnieniu czy zasiłkach rehabilitacyjnych. Jeśli osoba przebywa na zwolnieniu lekarskim, oznacza to, że ma aktywny tytuł w związku z trwającą umową o pracę. W przypadku takiej osoby w systemie eWUS światło pali się na zielono. Natomiast osoby, które w trakcie choroby przestały być pracownikami, nie mają tytułu ubezpieczeniowego do świadczenia, ale mają uprawnienia do świadczeń."

https://www.youtube.com/watch?v=HXQ_bSiUYUs#t=42 mnie rozbawiło :-)
 
Ostatnia edycja:
Ech wyszlo słońce i chcialabym z mala na spacer ale za pol godziny drewno za godzine kontener... Ech

A jutro mamy gosci :-) koleżanka z coreczka o dwa tyg. Starsza od mani musze przygotowac miejsce do zabawy dziewczynkom :-)
 
Moje dziecię zasnęło dopiero po przeciwbolowym... Oby pospal trochę... Kurde gorzej byc nie moglo - choroba i zęby. Ładny czad...

Lenka - ja też prasować mogę. Zabiorę ze sobą tylko swoje trzy pralki do wyprasowania :D wlaczymy serial jakiś i będziemy obie śmigać zelazkami. :D
 
ooo to się dopisuję :) gremialne prasowanie będzie z pewnością przyjemniejsze :)

a dzieci wsadzimy do zagródki :)

ech o ile byłoby łatwiej jakby one były mniej ruchliwe... mniej się wspinały, mniej raczkowały, mniej gadały ech... czy to przypadkim tych umiejętności wypatrujemy z utęsknieniem??? :-D
 
reklama
Lenka jak nie będzie wyjścia :zawstydzona/y: Heh gorzej jak cała zima będzie tak wyglądała :confused2: Anila ja wypatruje i sie dopatrywać nie mogę :crazy: Hehe ja tez mam górę prasowania i brak chęci do tego chociaż prasowac lubię :-p Moja maruda juz wstala i daje czadu w łóżeczku . A ja dziś mam cały dzien lenia, wykapalam sie i nic mi sie nie chce:sorry:
 
Do góry