reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Nie dziwie Ci sie ze na pocztę nie chce sie iść;) ja byłam z psem na około bloku i tak zmarzlam ze szok! Do tego jakaś mzawka jest.. Zobaczę jak pozniej będzie, trzeba zaczac młoda hartowac bo co będzie jak nastanie -15?! :eek: Moja maruda juz wstala ..
 
reklama
iza jak bedzie -15 n ie wyjdziesz na spacer :tak:

tasia chłopcy beda chodzic na piłkę nożną
a jak Twoja córa

anka zdrówka dla Ksawcia
no nie wiem czy i u nas coś zęby nie zaczną iść, bo przedwczoraj w nocy popłakiwał, wczoraj po godz tez zaczął a jak posmarowałam żelem to był spokój, tylko że póki co po dziąsłach nic widać żeby coś się działo


wszystko mnie boli i nic mi się nie chcę, obiad jest , olkowy też sie gotuję ale mam jeszcze tyle prania:baffled:

może ktoś chętny do pomocy:-p
 
wawka - nie układaj na popołudniową drzemkę i po kąpielitylko jeść i żadnej zabawy, przyciemnione światło, monotonne mówienie, jakaśusypiająca pozytywka. Oczywiście będą takie dni, że się nie uda bo Mała zaśniepo prostu popołudniu, ale myślę, że konsekwentne działanie powinno ją przestawić.

lenka - u nas też zbytnio nie było widać ząbków, ale pierwszyusłyszałam na łyżeczce, a drugim mnie ugryzł jak smarowałam mu ten pierwszy żelem:-D


 
Dobrze, że z Frankiem jest wszystko w porządku :tak:
anka- zdrówka dla Ksawerego . Jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to bardzo chciałam mieć synka, który będzie miał na imię Ksawery :-p
wawka- u nas kąpiel ok.20:00, później mleczko i gimnastyka u dziadków :-) mała i tak zasypia różnie, i nie szybciej niż 22:00... A to i tak dobrze, bo budzi się o 7-8, więc ja się wysypiam.
lenka- ja uwielbiam prasować :-D

Wczoraj mnie złamało o 21:00, Emi poszła do dziadków, a mamusia spać; niby miałam w planach tak max. pół godzinki do serialu, ale przeciągło się do rana. Oby nic mnie nie łapało, rano też mi się nie chciało z łóżka wstawać :baffled: AA na dodatek byłam wczoraj u dentysty i wyszło mi, że nie mam składek z ZUS-u odciąganych, bo świecę na czerwono :confused:dziwne, bo to ZUS mi płaci macierzyński....
 
izik to pewnie E-wuś Ci tak narobił. bo są z nim problemy
"- Są też oczywiście inni pacjenci, u których okresowo światło zapala się na czerwono, ale są to przykłady marginalne: jak osoby przebywające na długim zwolnieniu czy zasiłkach rehabilitacyjnych. Jeśli osoba przebywa na zwolnieniu lekarskim, oznacza to, że ma aktywny tytuł w związku z trwającą umową o pracę. W przypadku takiej osoby w systemie eWUS światło pali się na zielono. Natomiast osoby, które w trakcie choroby przestały być pracownikami, nie mają tytułu ubezpieczeniowego do świadczenia, ale mają uprawnienia do świadczeń."

https://www.youtube.com/watch?v=HXQ_bSiUYUs#t=42 mnie rozbawiło :-)
 
Ostatnia edycja:
Ech wyszlo słońce i chcialabym z mala na spacer ale za pol godziny drewno za godzine kontener... Ech

A jutro mamy gosci :-) koleżanka z coreczka o dwa tyg. Starsza od mani musze przygotowac miejsce do zabawy dziewczynkom :-)
 
Moje dziecię zasnęło dopiero po przeciwbolowym... Oby pospal trochę... Kurde gorzej byc nie moglo - choroba i zęby. Ładny czad...

Lenka - ja też prasować mogę. Zabiorę ze sobą tylko swoje trzy pralki do wyprasowania :D wlaczymy serial jakiś i będziemy obie śmigać zelazkami. :D
 
ooo to się dopisuję :) gremialne prasowanie będzie z pewnością przyjemniejsze :)

a dzieci wsadzimy do zagródki :)

ech o ile byłoby łatwiej jakby one były mniej ruchliwe... mniej się wspinały, mniej raczkowały, mniej gadały ech... czy to przypadkim tych umiejętności wypatrujemy z utęsknieniem??? :-D
 
reklama
Lenka jak nie będzie wyjścia :zawstydzona/y: Heh gorzej jak cała zima będzie tak wyglądała :confused2: Anila ja wypatruje i sie dopatrywać nie mogę :crazy: Hehe ja tez mam górę prasowania i brak chęci do tego chociaż prasowac lubię :-p Moja maruda juz wstala i daje czadu w łóżeczku . A ja dziś mam cały dzien lenia, wykapalam sie i nic mi sie nie chce:sorry:
 
Do góry