reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

reklama
anka my też mamy Enfamil i w aptece internetowej ostatnio robiliśmy zapasy. wyszło z przesyłką ok 38 zł za dużą puszkę

Lenka a co chłopcy będą trenować?, bo jakoś nie doczytałam:zawstydzona/y:

Iza my już na mleku 2 od jakiegoś miesiąca


A moja Łobuziara ostatnio najchętniej szłaby spać o 17.... tylko później o 5 jest już wyspana i właśnie leży na podłodze i jęczy, bo zabawka za daleko leży
 
Anka myślałam ze sojowe:sorry: no musisz obserwować teraz Ksawerego bo z tymi mlekami to różnie bywa:zawstydzona/y: Zozzllka żadnych wiesci od Smile:( czekamy i trzymamy kciukasy za Franusia. Wawka u nas zasypianie 18/19 :) mam nadzieje ze jak podrosnie i dojdzie dobranocka to będzie szła trochę pozniej , tak 20 idealnie:-):eek:
 
zibka to tak jak u nas Maja się przestawiła najpierw z 22 na 21 zmienił się czas i zostaliśmy przy starym i tak wyszło że idzie spać o 20 jak dla mnie to super bo odpoczywam
 
Nef - a może po prostu chłopak ma już swój gust i ten różowymu nie podpasował.:-D Ja mam ten sam problem w galeriach handlowych. Mój M jestmistrzem jazdy wg gwiazd, naprawdę już kilka razy wyprowadził nas na właściwądrogę kierując się w ciągu dnia po słońcu, a nocą po gwiazdach. Dodam, że tochodziło o sytuację jak musieliśmy zrobić objazd bo był korek i jechaliśmydrogami polnymi, których nie ma na mapie. Ja to mam tak, że jak ktoś mi mówiskręć w prawo to ja skręcam w lewo, a jak nawiguję to wolę pokazywać ręką niżmówić strony bo oczywiście pomylę. Jak jeszcze jeździłam to instruktor miał zemnie nieziemski ubaw, bo na placyku za każdym razem kiedy mówił "iobracamy się za prawym ramieniem" to ja oczywiście obracałam się za lewym:-D.
apaulinka - mój je na krzesełku od początku tj. od 5miesiąca, jeszcze nie siedzi, więckarmię na nieco odchylonym oparciu. Fel, a dlaczego nie zda egzaminu?
Dziewczyny - a czy od ząbkowania może być katar? takiwodnisty?
izka - my mamy taką wanienkę.
http://www.ceneo.pl/10572042
Kupiliśmy używaną. Mążnie musi w ogóle trzymać Szymka od trzeciego miesiąca, bo ten wygodnie sobiesiedzi/leży. Jedyny z nią problem, że jest na tyle szeroka, że nie stoi na dniewanny, ale podkładamy miskę i jest stabilnie. A co do mleka, my od razuzaczęliśmy od 2, bo zaczęłam podawać jak już miał 7 miesięcy.
anila - my też już kilka dni w kombinezonku zimowym. Jeszczew nim pływa, ale przynajmniej ciepło, bo w polarku to wracaliśmy z zimnyminóżkami i rączkami:-(
wiosna - Szymek płacze przy ubieraniu tak więc mystosujemy kombinezony już od sierpnia, (jak się tak ochłodziło), najpierw byłwelurowy, potem polarowy, a teraz już zimowy.
wawka - wydaje mi się, że jeśli sama nie "przestawisz"małej to nie masz co czekać, że ona zacznie wcześniej zasypiać...
anka - u nas z kupkami teraz kompletnie różnie, nie ma żadnejzasady oprócz tej, ze jak więcej wody wypije to kupki rzadsze, ale np. wczorajzrobił 3, a dzisiaj tylko jeden mały bobek - i weź zrozum...
U nas kąpiel 18:00-18:15 i trwa w zależności od energii Juniora ok10-20 minut. Zazwyczaj zasypia pomiędzy 18:45-19:00. Pobudka 5:30-6:00.
 
Pscółka: a jak ją przestawić?Jak wieczorek koło 20 po kąpieli ma oczy jak 5 złotych. Do łóżka kłaść i gasić światło?
 
Wawka - wydaje mi się,że cięzko będzie... może przetrzymaj ją w ciągu dnia i nie usypiaj w godzinach popoludniowych? Ale nie wim, czy to dobry pomysł... Tak gdybam

U mnie zasypianie róznie,w zależności od przebiegu dnia. Ciężko z rytuałami, więc obserwuję. Jak zmeczone, to do kapieli i lulu.

Zmęczona jestem, idę spaaaać :)
 
reklama
Do góry