reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Zdrówka dla maluszków :-) u nas jutro mija 7 miesiąc, prawda czas szybko leci

My też już po spacerku, strasznie dzisiaj wietrznie, brr zmarzłam niesamowicie. Małą opatuliłam jak mogę najbardziej, a sama wyskoczyłam na letnio :baffled: mam nadzieję, że nic mnie nie złapie...
 
reklama
My mamy jesienny kombinezon, taki ciepły michu, pod nim tylko rajtki i bodziak na długi rękaw. Na wyjazdy np do CH kurteczka, bodziak, bluzka, spodnie i rajty. Na nogi adidaski albo ocieplane. :)
 
Anka87 a jaki rozmiar stopki ma Ksawerry? Pytam bo ja nigdzie bucikow nie mogę znaleźć na Lenke:/ ma tylko takie materialowe ocieplane jakby kapcie:/ ze 3 pary. Ale takich konkretów to nie ma:/ wszystko rozmiary powyżej 20-stki. Moja gwiazda juz spi na noc:) po kapieli, pojedzona i zasnela:) idę wkoncu se kolacje zrobic ..
 
Phel, Fel, Anka: najlepsze życzenia dla dzieciaczków. Oj rosną nam szkraby.

U nas pogoda była piękna. Byliśmy u mojej siostry na obiedzie. Super tak się spotkać z rodziną.
Michalinka weszła na nowy poziom komunikacji: piszczy cały dzień :-D I to jak głośno. Na początku myślałam, że jej coś dolega, ale wygląda na zadowoloną :-D
No i szykujemy się do prawdziwego raczkowania: na czworaka buja się do przodu i do tyłu :-D Śmiesznie to wygląda.
 
Wszystkiego najlepszego dla jubilatów :) Nas dopadła jakaś grypa Maja ma kaszelek byliśmy u lekarza żeby się nie rozchorowała a ja złapałam od niej i rozkłada mnie. Co można wziąść na grypę jak się karmi ?
 
Iza - adidaski w dziecięcym, a ocieplane w h&m, te nasze nie maja sztywnej podeszwy. A rozmiar 16-17. :)

Anezram - ja brałam Paracetamol, na kaszel Pyrosal, a na bol gardla psikany Tantum Verde.
 
Witajcie
Ja na spacerki ubieram córę w jesienną kurtkę. Ona ma podpinkę- bluzę. A pod nią zakładam polar. Na nóżki rajstopy i ocieplane spodnie, skarpety, buty.A całą otulam kocem. Jeszcze chwilę wstrzymam się z kurtką zimową i kombinezonem.
Dziś dałam małej nową zabawkę. Grającą gwiazdkę.Mała zamiast układać z kolejnych elementów piramidę, wolała ją gryźć. Ale to może sposób zapoznania się z nową zabawką, przecież musi ja najpierw dobrze zbadać:-D
 
reklama
Hej laski,

Pobodka 6.15 buuuu .... Marceli spał do 7.30:) Juz pobralam siusiu Alanowi teraz Marcel mi został raz juz przeciekl...wrrrr wiec czekam ale zaraz wsiade na rowerek bo pozniej nie bedzie kiedy ze wzgledu iz zostaje sama z dzieciakami do 16 wiec bedzie wesolo:sorry:

Dziewczyny kurcze do mnie dochodzi dopiero teraz ze za miesiac prawie swieta ciesze sie jak dziecko:-Dmoze dlatego ze jestesmy teraz komoppletna rodzinka:-D juz sie nie moge doczekac zapachu choinki:) .

Wynalazałam w lidlowskiej gazetce za 70zł swiecace łezki na okno od wewnatrz ,jest kilka trybow zawiesze chlopakom na oknie zamiast lampki chociaz na ten miesiac zawsze cos nowego no i taka aura Świateczna:-)
 
Do góry