reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

anerazm – życzę powodzenia i wytrwałości w karmieniu małej. Musi w końcu się przełamać i zacząć jeść
lenka - dzięki za informacje o tych kaszkach. Też chyba poszukam takich zwykłych w sklepach.
Ja jak podałam pierwszy raz szczeniaczka uczniaczka małej, to się go bała (nagle ktoś do niej gada!), ale zaczęłam się nim z nią bawić i oswoiła się z nim. Teraz lubi się nim bawić, a najbardziej gryźć ucho szczeniaczka.
A mnie dziś spotkała niespodzianka. Wygrałam w konkursie bobovity kocyk (wartość 150 zł, hmmm ciekawe jaki będzie) + 3 kaszki EXPERT.
 
reklama
Hej
Wiosna gratuluje wygranej:-)
Anezram kciuki za was troje- nie wiadomo kto w wiekszym stresie mama dziecko czy tata... Ale powinno byc lepiej z kazdym dnuem
Mania najglosniej piszczy jak pelznie/raczkije do nas od siebie :-D strasznie to zabawne no i od kilku dni obserwujemy zmniejszenie mowy i pelzania na rzecz raczkowania...
A dzis rano zucila sie na mnie całować wołając "mama" strasznie to bylo wzruszające bo sprawialo wrazenie swiadomego...

Spokojnej nocy
 
Jakiś taki dzień, że melduję przeczytanie wątku. BB mi się zmieniło w koncu na nową szatę.

A książka (Anila) jest boska, czyta sie świetnie, ale ja mam tak malo czasu na czytanie...
 
anila - ja czasem specjalnie kładę sie obok Szymka i onwtedy tak na mnie patrzy, uśmiecha się i przechyla na bok, żeby się przytulić.Czasem łapie też w ręce moją głowę i przyciąga do siebie do policzka. Słodkieto.

Wczoraj był ciężki dzień. Szymek marudził od samego rana. Popołudniowa drzemka była dopiero po viburcolu i żelu na ząbki. Znowu zaczyna płakać przez sen, więc pewnie to ząbki:baffled: A co do spania to robimy postępy tj. tak do 1 w nocy już śpi w swoim łóżeczku:-D

 
Dzień dobry :-D:-D:-D

Moje kochane. Dziś się dowiedziałam, że noc może być przyjemna. Michalinka budziła się tylko 4 razy. Może idzie ku lepszemu?
Ale jak jest lepiej to oczywiście musi być też gorzej. Zgubiłyśmy ulubioną zabawkę małej: takie interaktywne jabłuszko. Albo wypadła z wózka (w co wątpię, bo jest duże i bym słyszała, zauważyła) albo ktoś nam zawinął w przychodni :-(
Muszę kupić jeszcze raz bo mała ją uwielbiała.
Pochwalę się udanym zakupem. Kupiłam małej gumowe klocki i już budujemy. Ale się to małej podoba. Co zbuduję ona zburzy. A klocki bezpieczne bo miękkie. Super zabawa.
Dziś w Wawie pada deszcz, a szkoda bo w końcu możemy wyjść na spacer, bo przeziębienie małej przeszło.
 
dzień dobry...

po wielkich protestach mała w końcu zasnęła... uff

u nas też pada

nasz dom nabiera charakteru domu :) wczoraj usunęliśmy większość kartonów z podłogi i w końcu widać co na niej jest :)
Mała będzie miała większą przestrzeń do eksploracji...

Wawka mam nadzieję, że jabłuszko się znajdzie a pobudek nocnych będzie coraz mniej...
fajnie, że nam te dzieciaczki tak pięknie rosną... zachwyca mnie coraz wyraźniejsza komunikacja z Manią... że już z uporem dąży do tego co jej się podoba, odmawia tego na co ochoty nie ma. coraz mądrzejsze to dziecko.

no i miałam straszny dylemat szykując kalendarz na 2014 - co roku robię taki ze zdjęciami, są tam zdjęcia z całego roku, i trudno mi było wybrać zdjęcia inne niż te z Manią :D

nic to idę szorować podłogę póki mały glonojad śpi
 
Witajcie:)

iza876- luz bluse nie jestes wyrodna matka:) czasem tak trzeba ,dziecko nie moze byc non stop zabawiane,noszone na rekach bo pozniej nie bedziesz miala chwily dla Siebie

Anezram-to samo dostalam:)

pscolka -ladnie 9kg w 9 tyg szok:szok:

u nas pogoda totalna klapa buuuu ... zaraz wsiade na rowerek;p z "love story":-D

Ahhhh dziewczyny wlasnie chcialam juz dawno zalozyc WZ troche mamus odeszlo ale tez sa dziewczyny ktore bardzo czesto sie udzielaja ,nie uzyskalam odpowiedzi od was:cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam kochane w ten pochmurny poranek ;)

Tak czytam wasze posty i doszłam do wniosku że jestem szczęściarą w przesypianiu nocy :) moja mała nie budzi się wcale :D idzie spać koło 20 wstaje koło 6-7 rano. Jak w nocy widzę że zaczyna sie kręcić to lecę po butelke i je przez sen.

Chyba muszę wybrać się do neurologa z tym kręgosłupem no i pewnie do pediatry bo od tygodnia Zuzia ma katar taki zalegający gęsty i cięzko się go pozbyć więc się boję zeby nie poszło na uszy albo oskrzela - ja już nie chce trafić znów do szpitala Boże jak ja się tego boję :(

Miłego dnia!!!
 
Do góry