reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Izik - wcale nie jestes wyrodna matka, Ty jestes matka i to Ty wiesz jak wychowywać swoje dziecko. Bardzo dobrze ze nie biegniesz na zawolanie do dziecka bo nie potrafiłabyś potem nic zrobić.. Nie przejmuj sie jej gadaniem, albo nastepnym razem jej powiedz ze ona wychowała juz swoje dzieci wiec niech da i Tobie wychować swoje.. Wiem co czujesz jest go przykre., mi teść powiedział ze sie znęcam nad dzieckiem bo nie nosze Vanessy caly dzien na rękach albo ze jej nie kocham bo jej nie nosze caly dzien.. Glupi czlowiek... Przecież nie nosi si dziecka caly czs w miarę rozsądku wszystko.. A ty moja droga glowa do góry i nie daj sie ;)
 
reklama
mamo córeczki współczuje nocki, to jakas masakra

iza oj ciężko masz ze swoją mamą, ale to w koncu Ty wychowujesz Lenkę, ona już miała swoją okazję, teraz jest babcią i niech nią zostanie, moja mama jak przyjezdzała to tez by tylko olka na rekach nosiła, to jej mówie zeby odłozyła zeby miał okazje troche sie sam ze soba pobawic, zreszta dziecku na rekach niekoniecznie jest wygodnie. dobrze robisz ze nie lecisz do lenki jak tylko zapłacze, i jestes najwspanialsza mama, troche przykre słyszec takie słowa od własnej matki- jak ona jako matka sie zachowuje- sprobuj nie brac tego tak do siebie, mam nadzieje ze bedzie lepiej, powodzenia

cos kiedys pisałyscie o kaszkach holle, ja jaglana i kukurydziana kupuje normalnie w sklepie z firmy sante i kupca
 
Dzięki dziewczyny. Normalnie brak słów do niej. Mówi mi ze nas wychowała nosiła przytulala i chuchala. Ja tez przytulam i noszę Lenke i koch ja najbardziej na świecie no ale bez przesady , widzę jaka jest rozmieszczona moja siostra i ja tez chociaż z tego wyroslam juz. Kurcze Lenka wszystko ma,zajmujemy sia nią najlepiej jak możemy a to ze ona pokrzyczy, bo to nie jest płacz , łzy jej nie lecą to sa takie piski ze jak ona chce na rączki to juz ja trzeba brać . A ja staram sie ja tego oduczyc bo chce zeby wyrosła na wartościowego człowieka , mądra kobietę a nie rozwydrzone dziecko które jak tylko tupnie to wszyscy bedą na baczność . Uważam ze wychowywanie zaczyna sie juz teraz od malenkiego. Moja mama nie potrafi tego zrozumieć i za każdym razem sie klocimy bo ja mówię tak a ona robi siak. Mój m tez jest zły na to no ale .. Jesteśmy niestety uzelenieni mieszkaniowo od moich rodziców ale bez przesady. Babcie sa od tego zeby przytulić u sie pobawić ale moja mam uważa ze zabawa jest tylko na rękach ! Lenka przy niej jest nie znosna bo wie ze babcia zaraz przyleci. Ehh wygadalam sie:zawstydzona/y:
 
Hej dziewczyny! Jakoś rzadko udaje mi się tu zaglądać przez obowiązki ;) ale się poprawię;) Anezram – ja także bardzo Ci współczuję wracać do pracy i zostawiać maluszka ale cóż jak trzeba to trzeba ja mam takie szczęście, że zostanę długo z moją Zuzią chociaż taka odskocznia od domu i obowiązku na pewno by się przydała dlatego w przyszłym roku chcę wrócić na studia o dokończyć magisterkę. Anka87 ja podaję już swojej małej produkty glutenowe tzn tak po troszku słyszałam, że jak wczesniej zacznie się dziecku podawć takie produktu to mniejsze ryzyko celiakii. Wawka moja Zuzia mówi tylko buuu buu i aaa więc zazdroszczę nawet słowa „tata”;) nie martw się u nas też jest podobnie mala robi się taka „dzika” ale cóż się dziwić jak dziecko nie widzi dziadków. Kruczka bardzo możliwe że Tomek się zarazi słyszałam od lekarza że ospa może pojawić się po 3 tygodniach. Iza86 nie przejmuj się co mówią inni i rób jak sama uważasz. Dziewczyny mam do Was pytanie bo niepokoi mnie jedna rzecz u mojej malej a mianowicie jak siedzi to wystaje jej kręgosłup jest taki wypukły i czuć go wyraźnie pod ręką jak leży na brzuszku to jest schowany jak się ją nosi w pionie to także nie czuć. Czy wasze maluszki tez tak mają a może powinnam to skonsultowas z ortopedą/neurologiem???:/
 
Hej dziewczyny! Jakoś rzadko udaje mi się tu zaglądać przez obowiązki ;) ale się poprawię;) Anezram – ja także bardzo Ci współczuję wracać do pracy i zostawiać maluszka ale cóż jak trzeba to trzeba ja mam takie szczęście, że zostanę długo z moją Zuzią chociaż taka odskocznia od domu i obowiązku na pewno by się przydała dlatego w przyszłym roku chcę wrócić na studia o dokończyć magisterkę. Anka87 ja podaję już swojej małej produkty glutenowe tzn tak po troszku słyszałam, że jak wczesniej zacznie się dziecku podawć takie produktu to mniejsze ryzyko celiakii. Wawka moja Zuzia mówi tylko buuu buu i aaa więc zazdroszczę nawet słowa „tata”;) nie martw się u nas też jest podobnie mala robi się taka „dzika” ale cóż się dziwić jak dziecko nie widzi dziadków. Kruczka bardzo możliwe że Tomek się zarazi słyszałam od lekarza że ospa może pojawić się po 3 tygodniach. Iza86 nie przejmuj się co mówią inni i rób jak sama uważasz. Dziewczyny mam do Was pytanie bo niepokoi mnie jedna rzecz u mojej malej a mianowicie jak siedzi to wystaje jej kręgosłup jest taki wypukły i czuć go wyraźnie pod ręką jak leży na brzuszku to jest schowany jak się ją nosi w pionie to także nie czuć. Czy wasze maluszki tez tak mają a może powinnam to skonsultowas z ortopedą/neurologiem???:/
 
Iza ja próbuję podobnie zostawiać Majkę na chwilkę i płacze nie reaguje od razu bo zaraz na głowę mi wejdzie.
Eh z jednej strony dobrze wrócić do pracy ale Majka nadal walczy i nic nie je mężowi do tego pochorowała nam się troszkę rosną jej ząbki biedny mój mąż i biedna Maja.
Ale zaraz długi weekend i spróbuję jej podawać mleko modyfikowane i słoiczki przez ten powrót do pracy znów cofamy się z wprowadzaniem jedzonka stałego.
Co do ściągania mleka w pracy boję się bo po pierwsze nie wiem jak zareaguje dyrekcja i kadrowiec ( piep.. służbista) bo kończę pracę o 14 bo karmię a po drugie to nie chcę zwiększać laktacji a tym to grozi.
 
Dostałam takiego meila Dnia 5-11-2013 o godz. 20:35 Redakcja napisał(a):
> Dobry wieczór,
> ponieważ w tej chwili zajmujemy się forum - natknęłam się na Wasz
> dział zamknięty Kwietniówki 2013 i zauważyłam, że umarł:(
> Ponieważ - chyba pierwszy raz w historii zdarza nam się, że pada
> dział zamknięty mam takich maluszków, jak wasze - stąd pytanie, czy
> znalazłyście jakieś lepsze forum? Czy coś na BB się nie
> sprawdziło? Bardzo proszę o odpowiedź:) Nawet króciutką:)
> pozdrawiam
> aniaslu
> BabyBoom.pl - strona dla przyszłych i obecnych rodziców. Ciąża, poród i młodsze dzieci.
 
Anzeram trzymam kciuki zeby Wam sie udało wprowadzić przez ten czas obiadu stałe i zeby Majeczka spowrotem zaczela pięknie jesc:) ja tez dostałam tego Emaila ,odpisalam im;) Apaulinka ja b poszła do lekarza na Twoim miejscu. Lepiej mieć pewność ze wszystko jest wporzadku:tak: Misze sie pochwalić :) zakupilismy dzisiaj Lence Szczeniaczka Uczniaczka:) hihi :) w sklepie to aż piszczala na jego widok, a po powrocie do domu nie miała okazji sie pobawić bo była tak marudna ,ze wykapalismy ja ,dostała mleczko i teraz smacznie spi;-) fajny ten piesek, trochę sie nim pobawilam:-D
 
Ja miałam szczęście że moja siostra ma takiego pieska i Maja się tam nim bawi też mam zdanie że to bardzo fajna zabawka
 
reklama
wawka - u nas śmiech na maxa podczas kąpieli, ale dopiero wtrzecim miesiącu zaczął się tak ciezyć z kąpieli. ma zabawki takie gumowe zdziurką. Mąż nabiera w nie wodę i psika po nim. Najlepsza zabawa jak psika pogłowie i torsie:-D
agula - mój też nie chciał pić z butelki, do czasu, aż dostałsoczek.:-D Wtedy jakoś z dnia na dzień się nauczył, ale przeszliśmy na niekapeki znowu ta sama historia tj. soczek tak,woda nie, ale tym razem chodziło o temperaturę wody. jak trochę podgrzałam toposzło:tak:.
Phel - no Ty to możesz sobie na dopalaczach jechać:tak: Jakiedyś łykałam karnitynę i zieloną herbatę, do tego dieta 1200 i schudłam 9kilo w 9 tygodni. Mój junior jeszcze nie wie co to bajki w TV, najczęściejwidzi teleexpress:-D
iza - z babciami to tak jest, one są od rozpieszczania,tylko niestety takie małe dziecko szybko uczy się "wygód" i potem jewymusza nie tylko od babci. Mój też jest na etapie pisku jak coś chce, albojak nie patrzę na niego. Jak był mniejszy to dawał sygnały ostrzegawcze tozdążyłam zareagować, a teraz daje czadu bez ostrzeżenia. :-DSzymek jak zobaczyłszczeniaczka uczniaczka to najpierw się popłakał, teraz od czasu do czasu się uśmiechnie,ale rewelacji nie ma:no:
 
Do góry