reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Anezram, wiem, że mało komfortowe, ale zawsze możesz wyjść do toalety i troszkę odciągnąć, tyle żeby Ci bólu nie sprawiało.

Matko jak mnie kaszel dusi. chyba mnie dopadło to co pod koniec ciąży. pewnie znowu mi starszak z "edukacji" przyniósł mycoplasmę albo co. Jutro z chłopakami ide do lekarza, na dzis miejsca nie było o_O gorączek nie mają tfu tfu tfu. katary mniejsze, ale niech dr osłucha.

miałam coś pisac i zapomniałam no :-(

aaaa Obniżyliśmy dziś łóżeczko. Olek dodał tacie spida ( bo jak ja mówiłam to :tak tak obniżę) a w ramach protestu przeciwko drzemce złapał się barierki i wykońał "stójkę" jeszcze moment i mógł się przerzucić przez nią :-( i było by nieszczęście. Ja prosiłam juz tydzień, a dzis M obniżył łóżeczko w ciągu 5 minut

i Mamy braki ubraniowe :/ już sie chłopaki totalnie minęły wzrostem do pogody , na rozmiar 74 od przyjaciółki mam letnie ciuszki :/ muszę jeszcze zobaczyć czy cos z "moich" zostało...
sorki idę odsypiać choróbsko, bardziej moje, bo chłopcy sobie radza, a mnie ściana z nog:/

P.S. Dziś Michał sie bawił z Olkiem w turlanie wałka ( takiego dmuchanego jak piłka) ile radości i pisków było...:-) to cięzko opisac i tak ponad 5 minut szaleli :-)

Kciuki za Smile i Frania
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nef dzięki :) zmienilam na nowe:-) Pscolka a nie możesz zrobic testu na alergie białka ? Niby sa niewiarygodne u tak małych dxieci ,ale ja robiłam 2 razy i za każdym razem wychodziło ze Lenka nie ma alergi. Spróbuj to jest koszt ok 30 zł ale będziesz wiedzieć . U nas tez mówiła tak na oko i to 2 lekarki bo Lenka na cos ma alergie ale wydaje mi sie ze na pylki jakieś a one ja meczyly dopóki nie ezucilam im wyników ... Fel Zdrowka , dobrze ze Olkowi nic sie nie stało ,ja juz dawno obnizylam . Anzeram a nie możesz wyjść z pracy na karmienie? Albo faktycznie po cichutku w pracy odciagnac ;)
 
Witajcie Mamuski,

Dzis mialam pobódke o 5 rano przez moje starsze dziecko i chodze na rzesach... wrrrr,trzecia kawa w natarciu:)

Dziewczyny nie odzywalam sie bo dopadla mnie jakas chandra jesienna ,caly czas bym wam marudzila..Wiecie mam juz dosc tej monotonni M spi do 15 (po pracy) a u mnie od rana rytual sniadanie,przebiórka itp trym bardziej ta pogoda!!! z dwojka to gdziekolwiek,mija sie z celem.Mam nadzieje ze do swiat mi sie poprawi ten nastroj:)

Macie jakies pomyslu na gwiazdke dla dzieciaczkow? ja sie przymierzam do takiego stoliczka dla Marcelinka:) 1382974656659-1147045702.jpg
 

Załączniki

  • 1382974656659-1147045702.jpg
    1382974656659-1147045702.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 27
Witajcie "z rana" :-)
Mała śpi,a ja myślę o zakupach żywieniowych dla niej. Pisałyście wcześniej o HOLLE kaszce jaglanej. Macie może ją? Smakuje dziecku? No i kwestia kupienia, czy tylko w necie można ją dostać, czy też w jakiś sieciówkach? Jak już będę kupowała, to może coś jeszcze ta firma ma godnego polecenia?
Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Phel nie smutkuj:-D stoliczek fajny;) u nas pobudka dzisiaj po 6:/ i tak dobrze jak na Lene. Kruczka twój stoliczek tez bardzo fajny, sama muszę sie rozejrzeć , narazie w planach jest krzesełko do karmienia bo nasz bujak jest do 12 kg . Wiosna ja nie mam pojęcia o tych kaszkach:eek:
 
Hej :-)
U nas dzisiaj wspaniała nocka, Emilka jak poszła spać o 22:00 tak dopiero obudziła się ok. 5:00- jak m zaczął budzik dzwonić ;-) dał mi ją do łóżka i tak pospałyśmy jeszcze do 8:30 :-) Byłam w szoku, że tak długo spała sama w łóżeczku, nawet się przebudziłam w nocy, z myślą, że nie słyszałam jak płacze...

Teraz się akurat przebudziła po godzinnej drzemce :-)

Ja też zaczynam się zastanawiać nad prezentami- o krzesełku myślę od dawna, miała na oku jedne- m dostał wypłatę to od razu po niego jechaliśmy- noo i niestety już go sprzedali :confused2: więc myślę, że albo my go kupimy na święta, albo ktoś z rodziny jak będą się pytać to jedna rzecz już się znalazła :tak: w ogóle chodzi za mną kocyk minky, taki ciepły z polarku- tylko drogi jest :baffled:

Phel- ja ostatnio też nie do wytrzymania, m to mnie czasami dużym łukiem omija, bo o byle pierdołę się wydrę :-D
 
reklama
Witam,

oj dziewczyny. Ta moja Miśka to dziwna się robi. Przyjechał dziś mój tata w odwiedziny j wziął ją na ręce a ta w ryk. Przez całą wizytę jego wizytę nie dała się dotknąć. A jak ostatnio był to się cieszyła :szok: Zaczęła płakać jak włączam odkurzacz czy blender. Zmiany na gorsze?
Dziś w nocy wstawałam do niej 9 razy. Ledwo żyję. A najlepsze że mała nie wygląda na niewyspaną :szok:
 
Do góry