reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witam się,

Anzerman u nas też mała maruda, teraz jęczał od 6 rano wymuszacz mały i pojękiwał non stop zasnął w końcu oby na dłuższą chwilę, gdyż nie wyrabiam na zakrętach z domowymi obowiązkami, we wrześniu przeprowadzamy się na nowe mieszkanko a ja nawet nie wiem jakie meble bym tam chciała kupić , aby wstawić( teraz wynajmujemy , więc nie mamy zbyt dużo swoich mebli). Meble do kuchni mam zrobione na wymiar to z głowy, łazienka gotowa, w korytarzu szafa przesuwna... a do pokoi to nie mam pojęcia....:crazy: Anzerman a patrzyłaś może się jej gdzieś ulewa i moczy włoski...
Lenka zazdroszczę jeziora... ale na tych wakacjach to juz pobite gary nici z takich spontanicznych zabaw na kąpielisku:dry:

Udanego dnia:-D
 
reklama
Anezarem u nas też główka się strasznie poci, w foteliku jak siedzi to fotelik aż mokry, a jak karmie to też całą rękę mam mokrą i zastanawiałam się czy to zgłosić pediatrze, ale to chyba przez te upały bo czasami się nie poci.

Lenka Mikołaj u nas poszedł spać o 22 a o 4 musiałam go brać do cyca bo myślałam że mi eksploduje. Nie masz tego problemu? Chciałabym żeby przesypiał całą noc i może by jeszcze wytrzymał do 5 czy 6 ale boje się że dostane zapalenia piersi. Niby mogłam odciągnąć laktatorem ale jak mu dałam to opróżnił całe 2 ;)
 
czekolada piersi mam pełne i napiete ale nie jest zle, choc zazwyczaj ta strona na której spie jest mokra, , wczoraj poszedł spac o 21, a obudził sie o 4 i 7, nie narzekam:-), ja sie troszke boje zeby mi sie pokarm nie skonczył, bo przy tomku równe 5 miesiecy i koniec, moze gdybym wiedziała wtedy tyle co wiem teraz to bym powalczyła, jeden dzien tak jakby był kryzys, tak mi wisiał na cycu ale juz ok
 
czekolada - mój też jak się wścieka przy jedzeniu, zwłaszcza tym wieczornym to mokrutki na głowie, a d3 daję dość regularnie. Nocą je regularnie co 3 godziny, oprócz pierwszej drzemki po kąpieli od 4 do 5 godzin. Skubaniec wie, że nocą bardziej sycące mleczko;-)

My od niedzieli ćwiczymy niekapki. Jakoś idzie, ale raczej mniej a częściej, bo się wścieka:-D

Jupi, mamy pierwszy samodzielny obrót na brzuszek. Długo trwało (4 m-ce, 20 dni), ale w końcu:-D
 
Ostatnia edycja:
psolka - pocieszylas mnie :) a myslalam, ze tylko ja wstaje co 3 h w nocy ;))) jak tam Twoja dieta, dalej bezmleczna czy cos wprowadzilas juz?
 
Zibka - dieta bez zmian, tylko masełko raz dziennie i od święta ser żółty:-D ale już przywykłam, do Muesli daję mleko ryżowe, na obiad sterta warzywa na parze i mięso przy okazji też odgrzane na parze, na drugie śniadanie standardowo jakaś kasza/makaron z owocami, a na kolację mix sałat z sosem na oliwie, tylko dodatki zmieniam:-D
 
Hej
Troszkę mnie tu nie było bo urlopowałam się. Ale już wróciłam do świata z internetem :-D
Z moim szkrabkiem mam problem ssania kciuka. Kurde już nie wiem co robić. Za 3 tygodnie mam szczepienie, to może wtedy pogadam o tym z pediatrą. W wielu miejscach czytałam, by nie walczyć ze ssaniem, że to samo przejdzie. No nie wiem. Córa ssie kciuka cały czas, nie tylko podczas nudy czy przed snem. Macie lub miałyście podobny problem? Jak wyglądają wasze doświadczenia w tym temacie? Kiedy to ssanie minie?
 
Ostatnia edycja:
wow pscołka to podziwiam cie z ta dieta, u mnie sniadanie i kolacja to zazwyczaj kanapki, a masła nie jem, smaruje flora( blee) albo wcale, pieke na palmie, bez mleka, czasami zgrzesze ciastkiem :zawstydzona/y:

u mnie do niedawna było 5 godz snu a pózniej tak co 2godz karmienie, a ostatnie noce lepsze:tak:, oj ciesze sie okropnie tym bardziej ze niedługo do szkoły i zacznie sie wstawanie o 6
 
Hej. A u nas spowrotem Lenka ulewa:/ ja pierdziu!!!! Dzisiaj idziemy prywatnie do pediatry alergolog bo szlaq trafi! Od wczoraj nic nie robi tylko albo rzyga po mleku albo ulewa! Obydwu znowu do szpitala nie musiały wracać :wściekła/y: Mówiłam tej francy ze dziecko złe sie czuje po pepti to ona swoje ze mozna zagęszczac bla bla bla- no ale jak do tego dziecko boli brzuszek i temp 37.1/2 no to chyba cos nie halo:crazy: sz.... Jedna no:/ ahh brak słów . Sorki ze tak przyszłam znowu tylko pomarudzic. :zawstydzona/y:
 
reklama
Czekolada u nas tez główka mokra podczas jedzenia. Pscolka gratulacje obrotu:tak: Wiosna córka wcina u mnie dwa palce zawsze i zawsze jej e wyciągam z buzi jak tylko patrzę i wcislam jej gruzaki albo maskotki . Jeżeli komuś nie odpisalam to przepraszam ale pisze z kom :zawstydzona/y:
 
Do góry