reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Muszę skoczyć do Biedronki i zobaczyć, czy u nas są kroliki. :)

Dzisiaj już lepiej ze zdrowiem, gdyby jeszcze ten katar przeszedł. Ksawery, poki co, zdrowy. Nie imają się go moje zarazki. ;) a przeciwciała z mlekiem dostaje :) marudny coś, pewnie będzie chciał podrzemać.

Zibka - fajnie, że się udało :)
 
reklama
Witajcie
Miałam dziś najgorszą noc od 4 miesięcy. i nie wiem czy to nie przez ząbki. Mała budziła się 3 razy w nocy. Miała też katar, ale po odciągnięciu płacz nie ustawał. Wkładała rączkę w dziąsła. Brrrrr oby to nie był początek jakiegoś przeziębienia. Chyba dzisiejszy spacerek sobie odpuszczę.
Miłego dnia!
 
wiosna - współczuje nocki coś o tym wiem bo mała tez budziła sie 3 razy do tego o 22 sie obudzila i nie spała do 23 w łozeczku wiecznie obracała sie na brzuch wiec co chwila trzeba było wstawac i ją odwracac na plecka bo sama nie potrafi..

anka - znajdziesz odpowiedniego faceta do siebie i ojca do swojej malej pociechy..

oliwka - ja nie mam sprawdzonego sklepu , kupuje np piers z kurczaka i jak zagotuje mi sie woda to wrzucam piers i gotuje ja 2 minuty i wylewam wode ( zeby pozbyc sie tych antybiotykow co faszeruja te kury ) i gotuje na nowo..



Poratujcie mnie chce wprowadzić malej ten gluten kupilam kaszke z nestle z jogurtem i tam pisze ze podac jedną łyzęczke, czyli mam rozpuscić troszkę tej kaszki dać sie jej łyżeczkę i przez ile powtarzać tę czynność ? Kiedy bede mogła już podać normalnie duzo tej kaszki ? ( Nie ogarniam tego :angry: )


Dzisiaj znów pięknie tylko u nas taka wichura że zastanawiam czy wychodzić z mała .
 
Witam

dziewczyny, te króliki w biedronce są co jakiś czas, to nie jest stały asortyment... ale pojawiają się dosyć często, w zasadzie na zmianę z pstrągami, czasami są kaczki (też w całości, albo jakieś ćwiartki na tackach).
Królik jest zawsze w całości, nie mrożony, na długiej tacce.
My robimy często zakupy w Biedronce, to od czasu do czasu się tego królika "upoluje":-D
Wczoraj M przytargał udka indycze, już poporcjowałam do zupek i zamroziłam:tak:


anila u mnie też ryzyko wprowadzenia się bez drzwi... dopiero zamawiam, bo ciągle coś się zmieniało...

wiosna u nas na ząbki też było dużo marudzenia, ciągle by się nosił, na szczęście szybko poszło
 
Dziewczyny, które maja problemy z wprowadzeniem glutenu. ja też nie wiedziałam jak to zrobić, ale robię to tak.

Codziennie do drugiego karmienia dodaję kaszki. Używam kaszki ryżowej BoboVity o smaku bananowym. Na 180ml mleka podaję 2 miarki kaszki ryżowej i pół miarki kaszki manny Bobovity o smaku owocowym. I to jest całe wprowadzanie gluteny. Raz dziennie pół łyżeczki manny.

Po dwóch miesiącach ekspozycji na gluten można już podawać produkty glutenowe, jeżeli oczywiście nie było żadnych problemów z tym glutenem. Nam zostało jeszcze 3 tygodnie i już będziemy kończyć ekspozycję, bo gluten wprowadziłam w połowie września.
Mam nadzieję, że pomogłam ;-)
 
kruczka - ja karmie piersią... czyli przez 2 miesiace trzeba podawać po lyzeczce tego glutenu i po tym czasie dopiero mozna dawać juz normalne porcje ?


ja kupilam kaszke owocowa z jogurtem mam ja z czyms wymieszać czy jak ?!
 
Ostatnia edycja:
a podajesz jeszcze coś oprócz piersi? Można do deserku np dodać pół łyżeczki ugotowanej kaszki manny.

Tak czytałam, że 2 miesiące musi trwać ekspozycja i jeżeli nic się nie działo to można już podawać produkty glutenowe.
 
reklama
Do góry