reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

hmmm.. to powiedzcie mi skaza białkowa to takie małe, szorstkie krosteczki? bo Leoś takie ma na buzi ale one nie są zaczerwienione, zaognione i myślałam, że to trądzik:baffled:
 
reklama
Dzięki Bishopka to teraz wiem ze młoda ma tradzik :sorry2: No nic przyszło to i pójdzie samo. Młoda juz wykapana i smacznie spi:) nic idę sie troszkę ogarnąć i do wyrka:-)
 
nie płaczą Wam dzieciaczki przy kąpieli? Zuzia daje nam koncert za każdym razem, a próbowałam zarówno przed, jak i po karmieniu... liczę na to, że po odstawieniu nabiału stanie się spokojniejsza i polubi kąpiele :)
 
Zibka moja corcia płakała jak ja m trzymał a ja ja mylam. Odkąd ja ja trzymam i myje nie płacze. Cały czas ma tez pieluszke na brzuszku i. Polewa woda żeby było jej ciepło . Czasem pokwiczy jak ja wyciągamy z wanny ale zaraz sie uspokaja jak ja smaruje:) hehe bez mamy ani rusz;) Nasza corcia juz nie spi od 6 :( a mi sie tak chce spac ze masakra:dry: nic idę kawke zrobic :sorry2:
 
Zapomniałam napisać, że buzię dziecka z trądzikiem myje się wodą przegotowaną i niczym nie smarujemy !!!
Co do kapieli, to moja niczym żaba, tylko nogami się odpycha, ale wiem, że dzieci płaczą właśnie kiedy im zimno lub zbyt ciepła woda jest. Polecam też leżaczek do wanienki, u nas się sprawdza. Warto też wyłożyć pieluchę w wanience, bo czasem dzieci nie lubią takiego śliskiego :-)
 
Zibka - moj wczoran pierwszy raz nie plakal... ale wykapalam go podstepem. Rozebral go gdy spal. Zawinelam w pieluszke i wlozylam do wody. Wtedy sie obudzil i sie na mnie patrzyl.
Bishopka - to pewnie tak jak piszesz. Malemu ostatnio w nocy polecialo mleko, a rano juz mial takie kropki.. i ja z racji wrzaskow tez mylam na szybcoicha..
 
o widzicie :) mam pieluszkę na dnie wanienki i daję też na brzuszek jednak płacz jest. woda jest ok, trzymam Ją ja, więc zostaje otulanie :))) dziękuję, spróbuję dziś tak zrobić. tylko rączki muszę zostawić wolne, bo inaczej nie przejdzie ;)))
 
nie smiejcie sie, ale ja nagrzewam przed kąpielom łazienkę...płacz jest tylko jak wyciagam go z wody...i nawet jak idzie rozpłakany sie kapać to po wejściu do łazienki jest cisza.
 
reklama
Bishopka – dzięki:-):-):-), kurcze wiedziałam, że warto Was czytać. Mały a na twarzy właśnie taką szorstką tareczkę i schodzi mu skóra z brwi, płatków uszu i czubka czoła. Dzisiaj odstawiłam także żólty ser, jeszcze zostąło mi tylko masło do odstawienia. Nie mogę patrzeć jak bidulek płacze przy cycu i ulewa takimi chlustami:-(.

Felidae – nie śmieję się, bo my u teściów robimy to samo tj. podgrzewamy jeden pokój, z nas płynie, ale małemu to odpowiada:-D
 
Do góry