reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

heju nas tez pada
na szczescie mamy balkon typu loggia wiec mozemy mala wystawiac :-)

phel - faktycznie piekne :-)
jesli chodzi o programy do 'zarzadzania' dzieckiem to mi najbardziej pasowala ESP baby - kosztuje ok 15 zl. a ja niestety nie mam jak zaplacic bo wyskakuje mi blad serwera... teraz mam baby care i tez jest ok a jest bezplatne. najlepiej wpisac gotowe nazwy na wyszukiwarce play sklepu. ja doceniam wygode :happy2:

co do prasowania to nie prasuje - jeszcze nie daje rady... a jak pomysle ze 2 godziny przy zelazku a mloda uleje przy pierwszym karmieniu i do prania... motywacja mocno spada:-D

milego popoludnia
 
reklama
Witam Śliczne Mamy:-)
Phel fantastyczny filmik,
Nef śliczne ciuchy,klasyka sama w sobie:-D ja dzisiaj chciałam kupić sobie szorty dżinsowe i patrze i wydawało mi się że mm straszny celluit na nogach o ramionach już nie wspomnę. maszeruję na te spacery,ale zawsze cos zostanie na udach i pośladakch znacząco nie przytyłam w pasie i mieszczę ssie we wszystko sprzed porodu ,ale cellulit mam koszmarny na udach:baffled: drugi newralgiczny obszar to brzuch jeszcze galareta,ale krem jakoś daje rade i pomaga obkurczać się skórze, ale będę musiała się wziąć ostro za ćwiczenia, jak już będę mogła

A prasowanie to u mnie leży i woła o pomstę do nieba- jak wrzucam kolejnąpralke to myslę sobie w duchu dziś już poprasuję tylko to pranie wyschnie:-D:-Di nigdy nie wychodzi

Dobrego wieczoru
 
my też odbijamy półleżąc na brzuszku :)))

na brzuch polecam masło ujędrniające Ziaji po porodzie - stosuję już parę dni i widzę poprawę :)

dziewczyny, macie problem z ropiejącymi oczkami u malców? nam zaczęło ropieć prawe, przemywam solą, ale na razie kiepsko. od dzisiaj masuję też kanalik, a nuż pomoże. do pediatry idziemy dopiero w czwartek.
 
Zibka u corci był problem zaraz po porodzie ale dostawała w szpitalu krople na lewe oczko i przeszło . Niestety nie wiem jakie to krople:/ teraz przebywam jej solą fizjologiczna', albo przegotowana woda. Hania ja tez nam jeszcze galaretkowaty brzuch ale juz jest lepiej. Za to na biodrach porobily mi sie rozstepy:baffled::crazy:
 
tylko z rumiankiem trzeba uwazac bo moze uczulac ale faktycznie pomaga

nef fajne ciuszki , no na mnie tez by nie pasowały, chyba nadal w cxiuchy ciazowe bym musiała sie zaopatrywac.

zaspalismy dzisiaj i m zawiózł tomka do przedszkola, antek w domu bo przeziebiony i swiruje zeby nie zaraził olka i bawi sie jego grzechotka ktora dostał olek
moze wpadne pozniej pozrawiam
 
witam się,
Ale paskudna pogoda , ciągle pada:wściekła/y:, a myślałam,że wywieszę pranie na zewnątrz i zaliczymy spacerek z małym a tak to siedzenie w domu... dobrze, ze jest za mały na słynne w czasie deszczu dzieci się nudzą- cóż wszystko jeszcze przede mnę.
Lenka zdrówka dla Antka, oby szybko mu przeszło;-)
Dobrego dnia
 
Hej u nas tez zimno deszczowo i buro:no: tak więc posprzatalam i poprasowalam. Lenka sobie spi a ja czekam na położna :szok: Dziewczyny ile mialyscie wizyt połoznej?? Bo to będzie 4 wizyta! A ja słyszałam ze sa 3:baffled: Lenka życzę Zdrowka dla synka:) Hania juz niedługo będziemy kalosze dla naszych pociech kupować :-)
 
reklama
Do góry