reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Ptaszek ja herbatę z liści malin kupiłam w zielarskim, zajrzyj do internetu:-)
Muro to miałaś nie wesoło i wszechobecna znieczulica aż uderza, niby każdy widzi, ale nikt nie pomoże. Zdrówka niech się noga szybka goi:tak:

Dobrze, że sie ten dzień już kończy, gdyz mam serdecznie dośc moje samooczucie dzisiaj siegnęło dna i nic mnie nie cieszyło:crazy:
Dobrej nocy,a ja czekam termin na jutro ,a tu cichosza
:-D
 
reklama
Ptaszek - ja liście kupiłam w małej aptece na wsi ;)... Po prostu poprosiłam żeby mi sprowadzili. Tego samego dnia o 16 już było.
Mój Franek twardo się w brzuchu chowa. Nie chce wyjść. Będzie pewnie taki uparty jak jego brat.
 
no tak, te co miały sie rozpakować to się rozpakowały, a reszta( jak ja) musi czekać i nic nie wskóramy:-)
ja tez mam juz dosyć, ale widac naszym maluchom się nie spieszy;-)
 
muro mam nadzieję ze z nogą lepiej, a co do sklepów to też nie lubię chodzić tam gdzie ciasno, tym bardziej z brzuchem

Garstka nas tylko została, mam nadzieje że jak dziewczyny wrócą to się zaczną udzielać.

U nas ciepło ale pochmurno, a ja mam zamiar troszke ogród przyszykować i może coś jutro posieję

miłego dnia, ciekawe która się dzisiaj rozpakuje
 
Hej
No przygody w sklepach nie zazdroszczę ;-) Muro współczuje bo musiało boleć straaasznie a jeszcze brak pomocy w ludziach ech :-(

Ja też czekam na finał i nic sie nie zapowiada.Mąż obstawia jutro hehehe zobaczymy
 
Hej:)

Widzę, że felidae już tuli dzidziusia :) Ale jej fajnie.

Ja też bym chciała już urodzić ale mały ma w nosie to co mama chce i robi po swojemu ;-)


U nas dzisiaj deszczowo ale ciepło. Wczoraj pochowałam zimowe kurtki i czapki. Po dziewczynkach spakowałam kuzynkom. Dzisiaj ciąg dalszy tzn. buty i moje przedciążowe ciuchy. Oj nie wiem czy coś z tego zostanie.
 
Witam sie:-) oj ale dziewczynom fajnie:) już mogą tulic dzieciaczki swoje;-)muro jak tam noga?? Lenka współczuje zgagi :/ mnie wczoraj pól dnia meczyla po kapusniaku:baffled: Hmm słoneczka jeszcze nie ma u nas i ciekawe czy przyjdzie wogole:/ dobrze ze chociaż ciepło jest:happy2: nic idę kawke zrobic i trza ogarnąć mieszkanie i siebie:rofl2: hehe bo teraz to mogę załapać robotę jako strach na wroble:szok::-D
 
lenka - ja nadal jestem, nigdzie nie odeszłam. No może tylkowczoraj wyrwałam się na dwie godzinki między karmieniami, zostawiłam moichchłopaków w domu i pojechałam na pierwsze zakupy ciuchowe.:-D Niestety nic oprócz3 par leginsów różnej długości nie kupiłam.:-(
Od dzisiaj odstawiam mleko, zobaczymy czy małemu kupkabędzie sprawniej szła, bo męczy się bidulek nocami. :-(A i testujemy pieluszkirossmanowe, jak na razie wygląda, że mały nie ma po nich odparzeń czy pokrzywkito więc pewnie przy nich zostaniemy, bo po co przepłacać.
Wczoraj mąż po raz pierwszy werandował małego, dzisiaj powtórkatylko nieco dłużej, a jutro jak nie będzie padać to planujemy pierwszyspacerek.:-D
Mamusiowanie jest fajne, pomimo niedospania.;-) Życzę Wamwszystkim szybkiego tulenia Waszych pociech &&&
 
reklama
Cześć dziewczeta, u nas ciepło ale bez słońca:tak:. z nogą lepiej ale boli wciąż i nie da się na niej normalnie chodzić. mam nadzieję że niedługo mi przejdzie. miałam plany ogórdkowe, taras miałam posprzątać- choć to mam zamiar zrobić dzisiaj. może wyciągnę już krzesła ogrodowe, fajnie byłoby wypić kawę na słońcu.

ech pscółka- fajnie tak z maluchem, :-)

hihi ja to z racji terminu cc na 24 to będę chyba ostatnią kwietniówką
 
Do góry