reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Iza ja magnezu nie biorę od miesiąca mnie gin powiedział ze już nie trzeba ale to zależy pewnie od wyników jakie mialas ja tez po nim zle sie czułam biorę tylko witaminy i żelazo
 
No mi kazał lekarz brać jeszcze przez 2 tyg . Bo lezalam prawie tydzień w szpitalu na podtrzymanie jeszcze,ale mi po nim zle i od wczoraj nie biorę. A tak wogole to niech sie dzieje co chce:tak:
 
Iza- ja biorę magnez 2 x dziennie. gin na razie zabronił odstawiać bo skurcze miałam duże a u mnie to dopiero sie zaczyna 36 tc. on chce ciąć jak skończę 38tc.
 
Iza ja magnezu wcale nie brałam, więc Ci nie pomogę

Lenka
mi nikt nie ustąpił, a kościół to katedra gdzie miejsc i ludzi pełno:baffled: Czułam jak mi nogi rosną...


No właśnie dziś bez porodów? :-D
 
reklama
Ja tez magnezu wogóle nie brałam ;-) z medykamentów to tylko jod brałam .Teraz jestem już bez niczego
Wizyte mam 4 kwietnia a morfologia jak widze na wynik jest troszke nie taka chyba bo mam trzy pozycje troszke po niżej ale nie znam się zobaczymy co mi ginek powie bo do tej pory wszystkie wyniki były ładne
 
Do góry