reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

M mówi, żebym zostawiła te buty.... że po ciąży będzie dobrze
a jak nie, to allegro

spróbuje poleżeć ze stopami po sufitem:nerd: no i od biedy do szewca na rozciąganie (ale to już po ciąży)
 
reklama
Nef - dlatego ja kupilam dwie pary na bazarku za grosze ;). Po ciazy sie przejde i poszukam cos konkretnego. Aaa musialam kupic rozmiar 41!!!!

Dzisiaj niedziela handlowa? Moze sie przejde jeszcze na jakies zakupy skoro u rodzicow jestem. Chociaz wczoraj mnie nastraszylyscie tymi wodami.. jakby tak odeszly przy takim mrozie? wrrrrr.....
 
no i sory, ze tak o sobie i tych butach, ale się naprawdę wpieniłam... a byłam taka zadowolona z zakupu



a tak w ogóle, to mi się bejbisia zachciało... jak zobaczyłam fotki małego Adasia Bombkowego, dzidziuś jak z obrazka, a do tego moja Gosia mnie totalnie zlewa, bo babcia najważniejsza, a taki bączek tak fajnie pachnie i słodko się przytula:sorry:
 
Witam się niedzielnie
ja chcę wiosnę i lekkie buty!!!! i koniec kropka. mam dosyć kurtek zimowych i tych buciorów ciepłych:wściekła/y::angry::crazy:

a teraz coś optymistycznego- pierwszą noc od nie pamietam kiedy przespałam prawie całą. wstawałam tylko o 1,5 i 7:-)
mam nadzieję że dzisiejszy dzień będzie miły i ciepły:-D
 
Nef - ja jak kupowałam baleriny 2 tygodnie temu to nie mogłam w zasadzie sobie nic dobrać, bo cisnęły a większy rozmiar był za duuuży i tak mierzyłam.......ale były niedrogie więc kupiłam, bo zakładanie i chodzenie w butach zimowych było dla mnie masakrą.

Zima chyba się zapomniała....nie wie że jej czas już się skończył! Miałam nadzieję, że za chwilę stopnieje śnieg, a tu patrzę rano - lecą płatki śniegu:confused2:
 
Tasia- ja już nie pamiętam kiedy tak spałam :szok: , ale mam nadzieję że nie zapeszyłam i że dziś nie będę jak zombie łazic po nocy:eek:

Bombek- słodziak z tego Adasia Twojego:-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie w ten piękny słoneczny mrozny dzionek:sorry: szkoda ze to nie wiosna jeszcze:eek: a propo przespanej nocy,to u mnie wczoraj masakra jakaś była !:crazy: Obudzilam sie koło 11.30 i było mi tak gorąco ,niedobrze i niewygodne,mojemu m było zimno a ja bez koldry bo myślałam ze sie udusze i do tego cały czas na siku chodziłam :szok: Zazwyczaj tez wstawalam w nocy z 4 razy ale wczoraj to paranoja jakaś :confused2: Nef bardzo ładne balerinki:tak:
 
Hej laseczki,

Witam kawka...i nawet wyspana:-)Dzis jedziemy do mojej siostry ciotecznej do Otwocka na 16 bo sie nie widzialysmy od porodu Alutka:eek:a tak mi sie nie chce ,słoneczko swieci ale co z tego jak mróz straszny...Mnie od rana boli brzuch na @ narazie no-spy nie biore, musze zaraz mlodego przebrac bo kupa w pampku wrrr:nerd:

Wy tak piszecie o butkach itd ja narazie czekam wytrwale...dopiero na pozna wiosne-lato sobie kupie ciuszki...bo jak dla mnie narazie bez sensu...zobaczymy jak woda ze mnie zejdzie;-)

Bombek- przystojniacha na calego z Adasiulka;)

Ja to czekam na jakas historie z porodówki..hehehee
 
reklama
Do góry