reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

reklama
Tasia - jak Ty tyle wystałaś w tym kościele? ja po kilku minutachw kolejce wymiękam:-(
eevciaa - cieszę się, że imię wybrane, a przede wszystkim,że ta wpadka z samochodem nie psuje Waszej relacji
Anrezam - mi brzuch twardnieje w nocy, ale nie kontrolujęile czasu, bo zazwyczaj jestem na wpół śpiąca. Niestety każda z nas możeodczuwać to inaczej.
Iza - u mnie podobnie

Dziewczyny, mam używaną wanienkę, zostały tam pozostałości po emolientach. Czym to umyć?
 
Mi też twardnieje brzuch i to bardzo jest to dość uciążliwe a zwłascza gdy jeszcze dochodzi do tego skurcze po lewej stronie podbrzusza:baffled: jestem lekko przerażona wizytę mam w środe więc zobaczymy może coś się otworzyło :-) choć nie chciałabym spędzić świąt w szpitalu;-) a termin wyznaczony z miesiączki na drugi tydzień kwietnia....strach mnie ogrania i torba czeka;-)
 
zjadłam malusi obiadek, zeby sie nie przejeść
a tu mąż wchodzi z dzieckiem i radośnie krzyczą, że maja dla mnie niespodziankę...twistera Jesoo ja w tej ciązy mam jakąś faze na twistera z KFC. ze starszakiem wcinałam lody z truskawkami. ale teraz te naleśniki...i w domu tez robię...maskara kaloryczna :-( ale jakie dobre:tak::-):-p
 
Fel- na zdrowie :) nie ma co się przejmować tylko cieszyć że takie fajne chłopaki Cię otaczają :) i pamiętali o Tobie
 
Hania, Anezram ja tez mam w środę wizyte i też mi brzuch twardnieje jak siedze i chodze długo, jak leże to luzuje ;-) ale jak sie napina jak siedze to tez mi ciezko :-(
 
Fel nie uwierzysz, ale mam dokładnie to samo! twistera jadłabym codziennie, albo tego attikos, albo klasycznego :-) niedawno mnie jakoś na nie wzieło, ale zjadłam już z ich z 15!!!
 
reklama
Fel- a ja wlasnie wracajac teraz od siorki z M wpadlismy na Grandera:-Ddo KFC:szok:ssssuper ale teraz sie zajadam pomaranczem:pPP
Iza- u mnie tez maly slabo sie rusza(ostatnio pisalam) ale wiem ze to juz koncówka i ma malo miejsca:)
Anezram- mi twardnieje mocno brzuch jak sie nachodze luc odkurze mieszkanie....magnezu nie bralam tylko no-spe...

A ja jutro jade po dobiór kolyski:pPPPPjuz nie moge sie doczekac:) a w czwartek mam ostatnie USG:szok:
 
Do góry