reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

witajcie witajcie
jeśli o mnie chodzi to nie byłam jeszcze u gina, bo ma urlop, więc pierwsza wizyta jeszcze przede mną. Lekarz wraca dopiero w pierwszym tygodniu września..... . Już bym chciała wiedzieć, czy wszystko jest ok z moją ciążą:confused:
 
reklama
hej,

myślę o Was, pamiętam, ale brak czasu ostatnio...a to bieganina po Urzędach (od poniedziałku), w weekend gości mieliśmy, a ten tydzień mój R ma urlop, więc same rozumiecie, że zasiadam do kompa tylko wtedy, gdy naprawdę muszę :-)

white, super!!!!

przepraszam, że nic więcej nie napiszę, przeleciałam po łebkach to co napisałyście, bo jak zwykle rozpisałyście się niemiłosiernie ;-)

całuję Was...i witam nowe ciężaróweczki

popieram Katarzyne, w weekend przypadkiem spróbowałam migdałów, ale nie na nudności, ale na zgagę i pomogły :szok: tak więc migdały dobre na wszystko :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
aaaa19 tak, to moja pierwsza ciąża. Wcześniej nie zbierałam informacji o ciąży, bo wiedziałam że to jeszcze nie teraz. Muszę wszystko nadrobić.
Moja wizyta będzie w ostatnim dniu 6 tygodnia. bijące serducho .......już nie mogę się doczekać.

Suwaczku pojaw się <czary mary> hi hi


 
Ostatnia edycja:
wiosna Ja jedyne co wiedziałam to to, że chcę zostać młodą mamą ale ciąża była dla mnie ogromnym zaskoczeniem! Ale z dnia na dzień jest coraz lepiej ( poza tymi wstrętnymi nudnościami :-( ) !
A bijące serduszko to najwspanialsza rzecz jaką usłyszałam w życiu!!
 
aaaa19 ja mam 27 lat, dzidziusia planowaliśmy i udało się od razu:) aż byłam zaskoczona. Ja z kolei nie mam praktycznie żadnych objawów (ani ból piersi, ani wymioty,...)- martwi mnie to.
a na wizytę zabieracie tatusiów?
 
Witaj Wiosna2013 wśród kwietniówek :)

Kurcze dziewczyny jest mi cały czas niedobrze!!! Masakra!!! Kazałam Mężowi kupić coca-cole i jakby lepiej. Ale zobaczymy czy pomoże do południa bo wtedy jest najgorzej. Jak jestem w fazie to nie jestem w stanie nawet tego cholernego migdała przełknąć :(
 
wiosna no to ja jestem 6 lat młodsza ;-) Moja dzidzia nie była planowana ale bardzo się cieszę!! Na 1 wizycie byłam sama a później już z tatusiem ;-) Ja w 5 tygodniu też nie miałam żadnych objawów a teraz mam chyba ich 10000. Więc się nie martw może jeszcze przyjdą!
 
Hej dziewczyny ;) Długo się nie odzywałam, ale nie nadążam za waszą produkcją:-D Dziś przeżyłam najgorszy dzień mojej ciąży... Od rana mdłości, musiałam leżeć tak mi jeździło:shocked2: Chciałam zwymiotować, ale nie dało rady:eek: Jedzenie mi zbrzydło, całkowity zgon do końca dnia:eek:

WHITE oby tak dalej - same dobre wieści!!!

POZDROWIONKA KWIETNIÓWKI:-)
 
reklama
aaaa19 ja mam 27 lat, dzidziusia planowaliśmy i udało się od razu:) aż byłam zaskoczona. Ja z kolei nie mam praktycznie żadnych objawów (ani ból piersi, ani wymioty,...)- martwi mnie to.
a na wizytę zabieracie tatusiów?

Ciesz się tym, że póki co nic Cię nie dopadło! Ja już mam dość, a niedawno też się niepokoiłam, że nic mi "nie dolega".
Jeśli chodzi o wizyty u gina to przy pierwszej ciąży od pierwszego usg Mąż chodził ze mną :) dzięki temu był na bieżąco :) Tym razem też chcemy razem przez to przechodzić. Zmieniłam co prawda lekarza, ale mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciw temu. A Wy chcecie razem chodzić na wizyty?
 
Do góry