reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Nef ja w ogóle nie mam FB, bo mi niepotrzebny, a ogólnie to dałaś mi do myślenia z podaniem przykładu kuzynki. Też jakoś mam podejście, że to jeszcze dużo czasu

Felidae ja mieszkałam też z całą rodziną jak siostra wróciła po 10 latach z zagranicy wraz z mężem i dzieckiem. Na początku dziwnie, trzeba się przestawić, ale ma to swoje dobre strony. Obecnie tęsknię za tym, że coś się dzieje, zawsze można liczyć na pomoc kogoś w czymkolwiek. Dlatego nie smuć się, skoro już wszystko postanowione tylko patrz na te dobre strony.

lenka zdrówka dla chłopców


A u mnie dzień jakoś leniwie minął. Dowiedziałam się że znajoma urodziła córeczkę 4600g i 62cm. Ciekawe czy dużo miała tych najmniejszych ciuszków:-D
 
reklama
bosz... ta moja mała, to jakiś cyborg... wstała rano, zero drzemki i teraz zamiast spać, to sobie gada... a jeszcze przed chwilą się darła:dry:


lenka bóle jak na okres to miałam raczej w I trymestrze, teraz mnie czasami spojenie łonowe boli, czasami brzuch twardnieje, albo czuję takie jakby ciągnięcie brzucha w dół
ale z tego co kiedyś rozmawiałam z ginem, to wszelkie bóle, kłocia sa raczej w normie, a wiadomo, ze każda ciąża przebiega inaczej
jak czujesz ruchy maluszka, a pobolewanie jest niewielkie i nie ma żywej krwi, to nie ma co panikować

pscółka gratuluję zakupu:tak:wózek to chyba najcięższy orzech do zgryzienia i w kwestii wyboru i finansów
 
Tasia wiesz z tą kuzynką to było tak, że obie byłyśmy w ciąży (ja miałam termin 3 m-ce wczesniej) chodziłyśmy do tego samego lekarza i obu nam mówił w okolicach 36 tyg no jeszcze tydzień i może Pani urodzić...
teraz z perspektywy czasu myslę, że to wynikało z jego doświadczenia, że tak samo dużo kobiet rodzi przed terminem, co po terminie, a tylko niewiele w terminie. A kazdy poród po 37tyg jest traktowany jako poród w terminie.

Ja przyjełam, że lada moment mogę urodzić i czekałam, czekałam... i nic - zaczełam rodzić równo w terminie i jeszcze byłam tym zaskoczona:-D

Za to moja kuzynka, jak usłyszała ten sam tekst co ja, to zaczęła się śmiać... no i urodziła krótko po tej wizycie:szok: nie było żadnych wczesniejszych symptomów, po prostu wody odeszły...
 
No i masz z pewnością rację. Sama przyganiam siostrze, że nic jeszcze nie zrobiła konkretnego (ma termin na 10 marca). Już mówiłam, że jak przyjadę to osobiście jej wszystko do pralki wrzucę. I to chyba przez nią tak mi się wydaje, że ja to mam jeszcze czas:-). Ale ogólnie podzieliłam już ubranka na grupy rozmiarowe i ogólnie zrobiłam przegląd co jeszcze musiałabym kupić, bo staram kupowac raczej używane rzeczy
 
Hej dziewczyny,
ja pisałam niedawno, że u mnie teraz dużo nauki i ciężko mieć cały internet pod kontrolą. Ale w wolnych chwilach tu zaglądam, do tych pozostałych wątków - wizytowego, żeby sprawdzić czy każda z nas dzielnie się trzyma!!

Nef Do Twojego posta chcę się odwołać - zamysł grupy FB może był troszkę inny niż plotkowanie kiedy się ma na to ochotę ale dla mnie osobiście to łatwiejsza forma sprawdzenia co u Was bo mogę to zrobić z telefonu gdziekolwiek jestem. BB niestety mi nie działa i mogę tylko czytać kiedy jestem w domu i usiądę do komputera.
Do grupy zostały wszystkie dziewczyny, które podały wcześniej swoje konta ale niektóre w ogóle NIC nie pisały albo odezwały się raz czy dwa. Tymczasem inne piszą bardzo często traktując FB jako grupę tajną gdzie mogą pozwolić sobie na "głębsze zwierzenia" niż te tutaj. Nie dziwię się, że czuły się dziwnie kiedy były wśród nas "podczytywaczki". Stworzyłyśmy w tym celu ankietę - dostępną dla wszystkich, które były w grupie czy takie osoby usuwać i zapadła decyzja, że TAK więc zostałaś/yście usunięte...Jeśli masz ochotę z nami tam być to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś została dodana ponownie..więc po co tyle złości? :tak:
 
Nef - no koszt wózeczka nie mały, ale mam nadzieję, ze dwójka dzieciaków się na nim odchowa, a gwarancja 3 lata, co mnie strasznie uspokoiło, no i dają brykę zastępczą na czas reklamacji:-)

Ja jak tylko skończymy malować pokój (niestety miejscami farba odeszła razem z taśmą malarską i trzeba poprawić:baffled:) biorę sie za pranie. dostałam od siostry (a ona wcześniej od rodziny) 6 kartonów ubranek, tak więc nie ma opcji, że czegoś mi zabraknie, a i jeszcze się ze szwagierką podzielę, bo część rzeczy jest ewidentnie dziewczeńska;-)
 
Smile A TY nie miałaś odpoczywać po tych Twoich rewelacjach?! Uważajcie na siebie!! :tak:
Felidae Nie smuć się moja droga, pomyśl sobie, że masz cudownego maluszka w drodze!! ;-)
Tasia Ja też mam sporo używanych ale koszulki czy body to wolałam jednak nowe..a w niektórych sklepach są po okazyjnych cenach!! :tak:
 
aaaa19 - z właśnego doświadczenia (wyrzucona z WZ) mogę powiedzieć, że to po prostu przykre jest i ja rozumiem Nef.
Wiesz to tak samo ja ja bym Tobie napisała, że jak wpadasz tu raz na tydzień i napiszesz 3 zdania to my Cię tu nie chcemy i możesz w ogóle przestać pisać, chyba nie byłoby Ci miło...
 
hej, dziewczyny mam pytanie, jestem w 28 tyg ciazy i moja ginka powiedziala ze dziecko mam okrecone glowa do gory a tyleczek na dole, mam masowac brzuszek zeby sie mala obrocila, jest jeszcze szansa jak myslicie?
 
reklama
pscółka z WZ była inna historia więc nie porównujmy tego ;-) Ty zgodziłaś się na to, żeby zostać usuniętą z WZ i dyskutowałaś z nami na ten temat. Każda z nas wrzuciła tam zdjęcie a Ty nie chciałaś. Nikt nie powiedział, ze to miłe ale sama podjęłaś tą decyzję. A tutaj nie ma żadnych moich danych-tyle co nick i miasto a na fb jest ich o wiele więcej.
 
Do góry