reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Kasiu jeśli mogę coś doradzić to zacznij od wysadzania go po spaniu, każdy wtedy sika, więc jak zrobisz to szybko to uda się zdążyć z siku i jak wyląduje w nocniczku to oczywiście brawa i gratulacje i w ogóle i w końcu załapie, że siku powinno tam lądować :tak: ja i chyba pozostałe dziewczyny tak samo, od tego zaczynałyśmy i wtedy jest najłatwiej :-)

co do bajek to my puszczamy Adiemu czasem program baby.tv i lecą tam proste bajeczki dla maluszków, Adi uwielbia niektóre z nich, ale głównie skupia się na piosenkach na początku i na końcu a poza tym to raczej mało patrzy na tv:tak:
 
reklama
Baby dzięki, szkoda, że tak późno przeczytałam, bo chętnie bym zebrała nowe pomysły na posiłki, bo moje już powoli mi się nudzą ;-)A czas na podłogi znajduję, bo jestem cały czas w domu. Zresztą myję mopem, to zajmuje mi to chwilkę, więc żaden problem :tak:

Kasia
my na początku miałyśmy zwykły nocniczek i Mała sikała bez problemu, tylko sto lat jej grał, a ja wtedy biłam brawo i ona bardzo się cieszyla. Na gwiazdkę dostała od babci nocnik fisher price, taki wypasiony i z początku nie chciała na niego sikać. Ale szybko załapała, że to nocnik i go uwielbia. Sika za każdym razem, nawet jak jej się nie chce, to malutko ;-) Ale szczerze, ja sama nie kupiłabym jej takiego nocnika, bo uważam, że to tylko bajer, który nie jest niezbędny. A dziecko nauczy się siusiać na każdym.
 
bry :-)
ja ostatnio wpadam raz na miesiac sie zameldowac ale to przez ten remont wybaczcie...widze ze nocnikowy temat ja wlasnie sie mobilizuje zeby nocnik zakupic..co prawda mam w domu jeden starszaka ale chyba jest troche za duzy...tez mysle ze takie wysadzanie wczesniej to dobry pomysl nawet jesli jeszcze sie nie odpielu****e to potem bedzie latwiej a kilka pampersow tez sie zaoszczedzi...ze starszakiem zaczelismy pozno odpieluchowanie i potem dlugo byly problemy...
Boliwia mala jest alergiczka tak? cos mi sie kiedys rzucilo w oczy..wspolczuje tez to przechodzilam ze straszakiem
Mitaginka przenosisz mala do jej pokoiku czy tylko maly remont?
 
Boliwia- współczuje zakrztuszenia na przyszłość ( oby nie było potrzeby) małą przez kolano i wkładaj jej palce do buzi. aż zwymiotuje. niestety Asia swojego czasu się dośc często dławiła ( tj tak mocno w sumie 4 razy ale 2 razy było w tym samym tyg :( ) palce zawsze działają.

ale dzisiaj cudnie tylko kurcze zimno :-(
dziecko śpi, starsza i mąż u mojej mamy a ja laba :-D:-D
 
wiosna, wiosna, wiosna :-) tylko czy aby juz na stale....u nas dzisiaj pieknie, slonce i 11 stopni.wedrowalismy z F po okolicy, teraz czekamy na tate i jescze sie gdzies wybierzemy.
Baby mam takie pytanie do Ciebie (z tego co sie orientuje mieszkasz w Dublinie). Czy mowicie do malego w dwoch jezykach?
 
hej
U nas słonecznie ale zimno.
Mała ostatnio nie lubi za bardzo spacerków, czasy kiedy spała cały spacer minęły bezpowrotnie. Teraz zero spania:(
Z pozytywnych spraw w nocy wyszły nam 3 ząbki!!!! Może teraz noce będą spokojniejsze. Dzisiaj było całkiem spoko obudziła się 2 razy na jeść.
Tak czytam o tym nocniczku i chyba naprawdę pora się za to zabrać.
 
Iryska zacznij, zacznij ;-) będzie łatwiej niż zaczynanie później. No i gratulacje nowych zębów! 3 naraz to chyba jakiś rekord :szok:
 
Dziewczyny któraś z Waszych bąblów miał trzydniówkę?

Filip miał 3=4 dni gorączkę (tylko) i od wczoraj wysypkę na brzuchu, plecach, troszkę moze na buzi.
Ile ona może trwać ?
Boję się że moze to nie wybyć wysypka po trzydniówce.
 
reklama
co za wieczór!
nie wiem, ile teściowa pozwoliła małej spać, ale zaraz mnie coś trafi...
Tysia jeszcze nie śpi. Oczywiście po kąpieli dostała cyca, ale oczy jak 5 zł. W łóżeczku nie zamierza leżeć, drze się, próbowałam ją przetrzymać, miałam nadzieję, że padnie... wytrzymałam 20 minut :( potem skapitulowałam... na rękach też nie chiciała zasnąć...
a nadmienię tylko, że jestesmy od 5 na nogach :/
 
Do góry