reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Dzięki dziewczyny, Wy tak zawsze potraficie podnieść na duchu :) Położyłam się na chwilę, trochę się już uspokoiło, ale i tak jeszcze mam taki jakiś dziwny wewnętrzny niepokój.. No ale pogram sobie trochę w simsów to mi może przejdzie ;) Mała mnie kopie co jakiś czas więc z nią na pewno wszystko dobrze, a to przecież najważniejsze :)
 
reklama
jankesowa a ja to na odwrót.
codziennie śpię w dzień!! padam o 22giej na twarz i budzę się koło 7 wyspana (spałabym dłużej ale Niko nie pozwala i Konrada trzeba do pkola wyprawić). ale to tak mam od 3 dni. może organizm zbiera siły do porodu.... który nie wiem kiedy nastąpi.
 
acronka a o co chodzi z tym minimum 50% szans przy oxy?
mitaginka -bo na jedne dziewczyny oxy zadziała i zaczynają się skurcze i zaczyna się akcja porodowa, a inne mimo oxy - nic, cisza, albo zaczyna działać i nagle odpuszcza.
Lekarz siostry mejego meża powiedział jej jak szła na test że na 50% się zacznie. I u niej zadziałało bezbłędnie - o 9 ja podłączyli a 6 godzin później Staś był na świecie. ale bywa że test nie podziała. Może to od dawki zależy nie wiem. Zonie kuzyna wywoływali oxy poród 5 dni po terminie i tez szybko urodziła.
 
Acronka - właśnie też słyszałam, że na niektóre kobiety działa i wywołuje regularne skurcze, a na inne nic. No zobaczymy, co z tego wyniknie. Dam Wam znać jeśli się ruszy.
 
Cocosova, trzymam mocno kciuki ! Wszystko będzie dobrze. Naczytałam się trochę o tym i w większości to nic groźnego.

witam. jestem w trakcie nadrabiania więc może zanim doczytam to anisad mi powróży? AZ 07.07.
meriderka, urodzisz 16 kwietnia :-)

Jola, śliczne imię wybraliście. Gratuluję i fajnie, że jesteś już z nami :-)

Aknovi, matko jedyna :-) Siedź lepiej w domu i nie ruszaj się nigdzie autem, ok ?
 
Bo skurcze skurczami, ale żeby się szyjka rozwarła. I tu jest problem.
cocosova - musisz byc dobrej myśli. Grunt to pozytywne nastawienie!
 
są też chyba jeszcze takie, co mają skurcze, ale nie mogą urodzić.. i kończą cesarką...
tak właśnie było z moja bratową, w piątek o 6:30 wody jej odeszły i zaczęły się lekkie skurcze i tak o 15 już bardzo bolesne były, podłączyli ją pod oxy i do 19 miała rozwarcie na 1 palec. Więc ją pocięli.
 
reklama
Do góry