reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

witam,

spac nie moge-mdlosci dokuczaja a "cudowny imbir" zawiodl na calego,a jakie to beeeeee.

erba,efcia 07-
witajcie:o)

koot-podesle przepis,chociaz przewaznie pieke "na oko":o)

karina-u mnie tez takie dziwne ciagniecia sie pojawiaja

mala_mysz- jak zupka?

zycze wam kochane spokojnej nocki,chyba zabiore sie za uzupelnienie profilu:o)
 
reklama
Witajcie z rana:-)

Ale nocka byla ciezka moj maly caly czas kursowal ze swojego lozka do mojeg a ja z nim:tak:
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi a co do Waszych pytan to krwawienia czy plamienia nie mam jest sam bol a lekarzowi nie mowilam bo pojawilo mi sie to od jakiegos czasu a wizyte mam dopiero na 13 wrzesnia:tak:
Zmykam na sniadanko i potem do pracy.
Milego dnia dziewczyny
 
Witajcie z rana dziewczynki:)

Ale miałam koszmarną noc! Pól nocy przekładałam się z boku na bok, nie mogłam znaleźć sobie miejsca, wieczorem i w nocy tak mnie bolała głowa,ze nie mogłam wyrobić, musiałam wziąć tabletkę.

Teraz siedzę nieprzytomna w pracy:(

Miłego dzionka.
 
Zupka pyszna, dzięki aleksandra_73 :)
My tez mieliśmy bombowa noc - Hani ciągle się coś śniło, budziła się i płakała, więc oprócz standardowych kursów do kibelka musiałam do niej jeszcze chodzić i ja uspokajać. A wstała o 7:00 jak zawsze. Nie wyspałam się masakrycznie. Od tego wiercenia się kark mnie boli.
A do tego jeszcze od rana pada i nie możemy iść dziś do przedszkola - dni otwarte są tylko na dworze, więc mam od rana histerię na całego.
Hania ma urodzinki niedługo wiec jutro babcie i ciocie są zaproszone na obiad z tej okazji. Mam szykowania od czorta i jakoś tego dziś nie widzę :(
http://www.fotosik.plKozica - na życzenie przedstawiam mój bembenek:
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja.

Mam do was takie pytanie. czy macie coś takiego? Od paru nocy regularnie budzą mnie takie bardzo delikatne skurcze mięśni na nogach. Alenie jest to taki typowy skurcz tylko takie dranie, w dodatku drętwienie i mam wrażenie jakby to nie były moje nogi.Muszę spać z nimi w górze bo inaczej się nie da. Zupełnie nie wiem o co chodzi. Nigdy wcześniej tego nie. W poprzedniej ciąży miałam skurcze i to mocne ale raz było to znacznie później a dwa nie tak to wyglądało.:no: We Wtorek mam USG to może mi coś lekarz powie....:baffled: Normalnie zwariować od tego można:angry:
 
brakuje Ci magnezu. łykaj tabletki, ale też uzupłniaj w diecie. czkoladka i takie tam. warto też poziom potasu podnieść. polcam pomidory w dużych ilościach
 
Mala_mysz - ale masz śliczny brzuszek. :D Ja mam niewiele mniejszy od Twojego. ;)

Marma - a magnez zażywasz? Chociaż ja też zażywam, a i tak mi nogi drętwieją w nocy... Ale ja tak mam ZAWSZE jak muszę więcej leżeć, o np. podczas przeziębienia. Mnie teraz na te dolegliwości dobrze pomaga ten krem: Perfecta Mama : Chłodzący krem na opuchnięte i zmęczone nogi z arniką górska i mentolem - www.sklep.dax.com.pl - nie kosztuje dużo, może sobie spróbujesz?

Efcia07 - witaj. :) Dobrze, że krwiak się wchłonął.
 
Witam późnym rankiem;)
Mala_mysz, fajny brzuszek, zazdroszczę ;) Ja dopiero mogę sobie wymacać na dole brzuszka jakieś zgrubienie ale tak to płasko.

Dzisiaj mam usg i wizytę u gina. Dopiero o 16.45. Nie mogę wysiedzieć, aż mi się w nocy śniło. Po tych plamieniach i bólach boję się, czy wszystko w porządku :(((
 
witam,
mam dylemat.Chciałabym przerwać wychowawczy i przejść na chorobowe za namową lekarza. Czy miałyście może podobną sytuację? mam umowę na czas określony. Kiedy mam przedstawić zaświadczenie o ciąży i L4? Czy muszę przepracować określony czas zeby uzyskać zasiłek chorobowy? dodam, że poprzednią ciążę zagrożoną przeleżałam.............
 
reklama
Witam się piatkowo
Dziękuję za miłe powitanie :)

Cucumber może to te zmiany hormonalne w I trym. działają negatywnie na włosy. Pamiętam, że poprzednio miałam lśniące, grube, zdrowe włosy, ale to tak w 7-9 m-cu.
Narazie też mam jakąś taką szczecinę wypłowiałą i jak nie ułożę na szczotkę po umyciu to wyglądam jak mops.Paznokcie też "pożal się Boże"...

Witaj w naszym gronie erba22 jak znosisz ciążę? jak objawy i samopoczucie?

Dziękuję jak narazie wsio ok ;-) starsznie mnie mydli brak apetytu ale nie narzekan na te objawy czekałam bardzo dlugo

cześć Dziewczyny! Przedwczoraj byłam u lekarza i niestety nic nie widział jeszcze, nie umiał stwierdzić czy to ciąża czy nie.. kazał zrobić betę, więc odrazu zrobiłam, wyszła 1080.. czy to normalne, że nic nie zobaczył?
Kochana napewno wszystko bedzie dobrze , a który to tydzień ???

Witam późnym rankiem;)
Mala_mysz, fajny brzuszek, zazdroszczę ;) Ja dopiero mogę sobie wymacać na dole brzuszka jakieś zgrubienie ale tak to płasko.

Dzisiaj mam usg i wizytę u gina. Dopiero o 16.45. Nie mogę wysiedzieć, aż mi się w nocy śniło. Po tych plamieniach i bólach boję się, czy wszystko w porządku :(((

Trzymam mocno kciukasy wszystko bedzie dobrze !

Miłego dnia !
 
Do góry